Monumentaal stad swingen Proeflessen bij Musical Company r" Ellis Jane ui' j 5 cantbiQdiiezang/dans Musical Company Bij Ellis Jane ben JIJ de ster! donderdag 10 september 2009 podium DONDERDAG 10 SEPTEMBER Middelburg Lange Jan Project. Jan Wisse op orgel. Koorkerk, 15.00-15.30 uur. VRIJDAG 11 SEPTEMBER Blokfluit Blokfluitist Erik Bosgraaf geeft een recital. Hij speelt op diverse blokfluiten werken van Jacob van Eijck (selectie uit 'Der Fluy- ten Lust-hof'). Middelburg, Doopsgezinde Kerk, 20.00 uur Grijpskerke Eleonore Pameijer (fluit) en Marianne Boer (piano) spelen werken van hun nieu we cd 'Tussen Donau en Wolga, muziek van Oost-Europese componisten. Boerde- rijgalerle de Osseberg, 20.00 uur. Vlissingen Theatergroep AparD brengt improvisatie theater in De Piek. Aanvang: 20.00 uur. Jazz De Zeeuwse jazzband Moondance opent het nieuwe seizoen van het O.D.P. café Baarends. Goes, café Baarends, aanvang 22.30 uur ZATERDAG 12 SEPTEMBER Goes In kader van Nationale Orgeldag een aan tal miniconcerten op het Marcussen-or- gel, tevens is er om 13.00 uur een optre den van de Goose Singers. Grote of Maria Magdalenakerk, 10.30, 11.30, 14.30 en 15.30 uur; Zierikzee Burgh Trio speelt twee keer in het kader van Open Monumentendag. De Rode Ka mer, Havenplein 13-15, 13.30 uur en 15.00 uur. Bruinisse Mosselrock in café 't Veerhuis met optre dens van Side Walk Stone, Chimney's, Bostma en Adriaan van de Berg. Ellewoutsdijk So What uit Middelburg, een groep jon ge blazers onder leiding van Moreno Be- verini, treedt op tijdens de open dagen, van van 13.30 en 16.30 uur, in 't Kerkje van Ellesdiek. Renesse Vakantiepark Schouwen viert de afslui ting van het seizoen met optredens van Abke, Rik; Jerry Rijstenbil, de Gospel Queens en Saskia en Serge. Aanvang 18.00 uur. Vlissingen Dansen op future funk met Kraak Smaak DJ's en Baskerville in De Piek. De muziek begint om 21.00 uur. Vlissingen Jazz-lt speelt soepel swingende dixieland en mainstream jazz in Ter Reede. Het con cert begint om 19.30 uur. Oosterland Surrender treedt op in café Neffen D'eule op de Markt. Aanvang 21.00 uur. Rilland Freek de Jonge presenteert een try-out voorstelling in het kader van een vijftal te levisieprogramma's voor de VPRO. Luctor et Emergo, 20.00 uur Terneuzen Stichting Roots presenteert een optreden van de Amerikaanse gitarist Frank Carillo The Bandoleros in Porgy Bess. Aan vang: 21..30 uur. Ten-neuzen. De drie formaties Hail of Bullets, Burial en Forcefeed spelen in de Pit. Deuren open 21.00 uur, aanvang 22.00 uur. ZONDAG 13 SEPTEMBER Goes Manhuistuinconcert door muziekvereni ging St. Caecilia. Manhuistuin, 12.00-13.00 uur; Vlissingen De Vlissingse bluesrockband Big Chief Su gar presenteert zijn nieuwe cd tijdens een optreden. Vlissingen, Panta Rhei, Nol- lestrand, aanvang 17.00 uur Veere Wolken Atlas c.d.-presentatie. Zes Zeeuw se componisten, Christian Blaha, Dies Ie Due, Douwe Eisenga, Wiek Hijmans, Daan Manneke en Jorrit Tamminga hebben de ze ongewone roman een passende muzi kale vertaling gegeven. Grote Kerk, 15.30 uur; Ellewoutsdijk Het barokensemble Padovana onder lei ding van Bert Alderliesten speelt tijdens de open dagen, van van 13.30 en 16.30 uur, in 't Kerkje van Ellesdiek. Ritthem Tijdens de Nationale Fortenmaand zijn er optredens bij Fort Rammekes. Vandaag Rebelchild, een singer-songwriter, geïnspi reerd door The Levellers, R.E.M. en reg gae. Het optreden begint om 15.00 uur. Veere Wolken Atlas cd-presentatie. Naar het ge lijknamige boek van en mmv David Mitchell. De uitvoering is in handen van het Cloud Atlas Ensemble. Grote Kerk, 15.30 uur. WOENSDAG 16 SEPTEMBER Vlissingen Het duo Déja Vu brengt een show met muziek uit de jaren '50, '60 en '70. Vlissingen, Ter Reede, 14.30 uur Ellis Jane zet tot het einde van deze maand de deur van haar Musical Compa ny open voor iedereen die op in formele wijze eens kennis wil maken met de verschillende les- vormen die zij te bieden heeft. The Musical Company ligt een beetje verscholen aan het Zuster plein 14 in het centrum van Mid delburg. Zangeres en zangdocente Ellis Jane transformeerde dit voor malig tandtechnisch laboratorium vorig jaar tot een eigen studio voor zang- en danslessen. Cursis ten kunnen kiezen voor het één of het ander, maar ook voor combina tielessen zang en dans. „In deze les sen wordt er intensief gewerkt aan je fysieke en vocale techniek en Freek de Jonge maakt een toertje door Zeeland foto Camile Schelstraete - Scène uit de voorstelling Sweet Dreams van The Musical Company. leer je zingen en dansen als een echte musicalster", zegt Ellis Jane. Haar musicalschool richt zich op een brede doelgroep: kinderen, tie ners en volwassenen. „De lessen zijn verdeeld over de verschillende leeftijdscategorieën. Ik heb voor keur voor werken met kleine groe pen, zodat iedereen de aandacht krijgt die zij of hij nodig heeft om zich goed te kunnen ontwikke len." Jane werkt met de cursisten graag toe naar een eigen, kleinscha lige musicalvoorstelling. Zo werd het vorige seizoen afgesloten met de succesvolle voorstelling Sweet Dreams. Nieuw in het aanbod dit seizoen zijn de Pilateslessén ter be heersing van kracht en energie in het lichaam. De proeflessen bij The Musical Company zijn deze maand te volgen op dinsdag en woensdag. Wie belangstelling heeft, dient zich vooraf telefonisch aan te melden: 0118-643 540. Meer informatie: www.ellisjane.nl Percussiegroep Tak'n Djola. foto Dirk-Jan Gjeltema Cleanhead Barefoot treden aan de Schuithaven in Zierikzee op. se Kerk Zierikzee (14.30 uur). Donderdag 10 sept.: De Wenselfen 12.00 en 13.30 u., zaterdag 12 sept.: muziekoptredens binnenstad Zierikzee 09.45 uur -16.45 uur; slotconcert, Nieuwe kerk, 19.45 - 22.00 uur. Show/musical dansles andtlT "Privé zangles Bel voor een proeOes: 0118-643540

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45