fflensenlinq.nl ctS Wat blijft is de emotie. O PP fami lieberichten Dingeman Huibregtse DsïiMHiiiteifté Colofon Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn ViY opzegdienst .m Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 26 I Donderdag 10 september 2009 kijk ook op "Ik wandel in het licht met Jezus Met verdriet nemen wij afscheid van onze tante Elisabeth Schouwenaar-van Sluijs (zus van onze moeder Cornelia Jasperse-van Sluijs t) Overleden op 87-jarige leeftijd. Wij bewaren goede herinneringen aan haar warme meelevendheid met ons. Kees Jasperse Sien de Visser Corrie Verhoeff-Jasperse en Jan Verhoeff Riet Walraven-Poppe en Henk Walraven Hannie Lampert-Jasperse en Kees Lampert Thijs Jasperse en Cia de Putter Neven en nichten Middelburg, 9 september 2009 Van ons is heengegaan buurman Jo en Mien Theune Lou en Yvonne Cijsouw Ina Boogaard Lou en Nel Minderhoud Piet en Hennie van Sighem Theo en Joke Verduijn Adri en Matty Peene Westkapelle, 7 september 2009 "Hij die u roept is trouw en doet zijn belofte gestand" Bij zijn Heer en Heiland geborgen mijn lieve man, onze altijd meelevende vaderen opa Jan Boer 5 december 1927 8 september 2009 Axel: Marry Boer-van der Vis Oegstgeest: Peter en Ineke Boer-van der Kooij Rogier en Marije Franken Nienke Steven en Mechteld Heemstede: Dick en Eveline Boer-Kraaijeveld Onno Jurrien Florine Tij men Breda: Rob Boeren Pascal Keukeler Wisse Coosje Fien Terneuzen: Lendy en Ab van Hoeve-Boer Stijn Jens Tuinstraat 61 4571 EX Axel De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 12 september om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Cultureel Centrum "De Halle", Rooseveltlaan 1a, Axel. Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega Woitech Tomiakowski Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies Collega's Power Utilities, SLHC en EOB Dow Benelux B.V., Terneuzen Terneuzen, 9 september 2009 'I Na een ernstige ziekte is overleden mijn neef Dingeman Huibregtse Ik zal zijn vriendschap missen. M. Kaland-Huibregtse In plaats van kaarten Onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder Rie Oreel-van Dooijeweert Familie A. Oreel Arnemuiden, september 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Yergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjjwf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraèlit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrnedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie fët (Ilensenüna.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een in één keer aan talloze instanties Ga naar www.mensenlinq.nl '■üW'"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28