Familieberich fTlensenlinq.nl umieurn Fonsen Lia van Pamelen Overleden 24 I Donderdag 10 september 2009 kijk ook op 40 jaargetrouwd! Hartelijk gefeliciteerd! Nicole, Mirjam, Gonnie, Dennis, Marcel, Menno, Luc, Jesse, Manon 10 september 2009 Madame Curiestraat 8 4532 LKTerneuzen -*um Mijn laatste groet is aan hen 'die mij kenden en die voor mij klaarstonden. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa Bas Baaijens in de leeftijd van 58 jaar. Laura Cynthia Petra Zaineb Marieta Kapelle, 8 september 2009 Correspondentieadres: Eedestraat 23 4382 EZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en samenzijn op zaterdag 12 september van 10.30 tot 10.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u opnieuw van harte welkom in het rouw centrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. An Irish Blessing May the road rise to meet yo u May the wind be always at your back May the sun shine warm upon your face The rains fall sof upon your fields And until we meet again 'May God hold you in the palm of His hand Op de leeftijd van 94 jaar is rustig ingeslapen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Mary Evelyn Chapman de Haan Londen, t Vlissingen, 23 maart 1915 8 september 2009 Marct Wibbeke Machteld Marthe Reinier Robert Carla t Carel Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Chapman de Haan P/a Uitvaartcentrum Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 september om- 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Er is een tijd van komen en gaan.. You 're my shining star Vrienden zijn als sterren Je ziet ze niet altijd Maar je weet dat ze er zijn. I will watch your back Je was mijn mooiste tijd in mijn leven! Daar gaat ons gezinnetjewat wij zo graag wilden. De bis en bliefs mien gold blökske Mijn kanjer! Mijn kleine broertje Mijn allerliefste Kevi Kevin van de Rijdt 26 jaar vriend van Debbie van de Guchte Tilburg: Debbie van de Guchte Vénray: Paul van de Rijdt Venray: Karin Hermans en Piet Staaks Venray: Wendy van de Rijdt Jaimy Middelburg: Hans en Yvonne van de Guchte Middelburg: Chantal van de Guchte Tarin Kowt, Afghanistan, 6 september 2009 Correspondentieadres: DELA Uitvaartverzorging Tramstraat 39 5751 JKDeume De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 14 september om 11.00 uur in de parochiekerk St. Petrus' Banden (Grote Kerk), Mgr. Goumansplein te Venray, waarna we Kevin in besloten kring naar het crematorium begeleiden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Mocht u bloemen willen geven dan gelieve deze op de dag van de uitvaart te laten bezorgen bij de kerk. Met verslagenheid en intens verdriet hoorden we van het omkomen van onze vriend Kevin van de Rijdt Rust zacht, lieve Kevin We wensen Debbie en de familie veel kracht bij het verwerken van dit ongekende verlies. Lydia Maurits We denken aan je terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. We denken aan je terug in de stralende zon, hoe je was toen je alles nog kon. Moed, warmte en belangstelling voor haar medemens, zo was onze lieve ma en oma Loes Cauwels weduwe van Rinus Meertens geboren 22 februari 1934 overleden 8 september 2009 Best: Han Meertens Ineke Meertens-Hermens Wouter Hulst: Willy Meertens Linda Claassens Stephanie Sylvana Marinda Correspondentieadres: Jacob Catslaan 66 4561 LL Hulst De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 12 september om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, mijn geliefde zorgzame man, onze vader, opa en overopa Gerard van den Ende in de leeftijd van 85 jaar. geboren8 augustus 1924 - overleden, 9 september 2009 Borssele: M.B. van den Ende-Melis Borssele: Marijke en Gerard Burger-van den Ende Dordrecht: Christien van den Ende Borssele: Johan en Ina van den Ende-Walhout Borssele: Gerrit en Lida van den Ende-Hoepel Borssele: Anton en Els van den Ende-Witte Sommelsdijk: Kees en Wil van den Ende-den Heijer Borssele: Hanneke en Wim Witte-van den Ende Borssele: Corrie en André de Kok-van den Ende Wemeldinge: Paul van den Ende Klein- en achterkleinkinderen Met dank aan dr. Peene en het verzorgend personeel van RST voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Cleeuwendamme 9 4454 BX Borssele D.V. vrijdag 11 september is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 14 september om 13.30.uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het gemeeentebestuur van Middelburg heeft met droef heid kennis genomen van het overlijden van de heer J. W. Kouwer in de leeftijd van 83 jaar. De heer Kouwer was vanaf 1 maart 1968 tot 1 maart 1983 werkzaam als medewerker plantsoenendienst bij de voor malige dienst Gemeentewerken. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mj-. I.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26