SEPTEMBER KORTING 1 O Decorette Woonatelier klaar voor de toekomst! e c Q korting op behang uit de Decorette collectie korting op alle Decorette verf korting op gordijnen uit de Decorette collectie I wk korting op laminaat en vloer- bedekking uit de Decorette collectie Vouwgordijnen van Decorette hoogte breedte korting op rolgordijnen en jaloezieën uit de Decorette collectie 6 I Woensdag 9 september 2009 De medewerkers van het Decorette woonatelier zijn de laatste weken druk bezig geweest met het up to date maken van de winkel. De Decorette is nog mooier geworden. Alle artikelgroepen zijn onder handen genomen. Het resultaat is de moeite van het bekijken waard. Bij het Decorette woonatelier vindt je alles voor een smaakvolle inrichting van je huis, en Decorette woonadviseurs helpen je graag bij het maken van een juiste keuze in zonwering, gordijnen, vloerbedekking, behang en verf. De verfstudio is helemaal vernieuwd. De prachtige Flexa Pure kleurenlijn maakt het mogelijk om alle moderne verftechnieken toe te passen in echte eigentijdse kleuren en materialen. Mooie kalkverven en matte aflakken geven je huis een prachtige uitstraling. Alle kleuren worden door de medewerkers van Decorette speciaal voor je gemaakt met de moderne kleurenmengmachine. Alle bekende behangmerken vindt je bij Decorette. Prachtig behang van Eijffinger of Arte en heel veel andere merken. Je kunt rustig uitzoeken in de vernieuwde behangstudio. De medewerkers van Decorette geven je graag advies. Als je geen tijd of zin hebt om zelf te behangen kan Decorette een behanger voor je verzorgen. Als vloerbedekkingspecialist heeft Decorette alle vloerbedekkingen van de bekende merken zoals: Parade, Bonaparte, Desso, Forbo en Quick step. Deze merken garanderen kwaliteit en een lange levensduur. Vloerbedekking en laminaat van het Decorette huismerk staat garant voor kwaliteit en een vriendelijke prijs. Nieuw is M flor, een pvc vloer die niet van hout te onderscheiden is. Je ziet hem al op veel plaatsen liggen en je hebt iedere keer gedacht wat hebben die mensen een mooie houten vloer. Dit moetje echt komen bekijken, je zult versteld staan. De vloeren van hout, laminaat, marmoleum, vinyl en tapijt worden vakkundig door Decorette geïnstalleerd. Met gordijnen kun je bij het Decorette woonatelier eindeloos combineren. Decorette heeft prachtige stoffen. Voor elk wat wils, van klassiek tot modern en van alle bekende merken zoals Kobe, Eijffinger, Toppoint, Ado en van het Decorette merk. Decorette maakt prachtige gordijnen zoals vouwgordijnen en paneelgordijnen. Alle plooien of ringen zijn mogelijk. Gordijnen worden door Decorette medewerkers opgehangen aan mooie en functionele ophang- systemen zoals roedes en roederails. In de zonweringstudio kunnen de medewerkers van Decorette je alles laten zien wat op dat gebied te krijgen is. Als Luxaflex inspiration dealer heeft Decorette altijd de laatste nieuwtjes van het toonaangevende merk Luxaflex. Decorette heeft alle bekende merken en de medewerkers hebben verstand van zaken. Je staat versteld van de mogelijkheden en vernieuwingen van de laatste tijd. Shutters zorgen voor een perfecte lichtinval en woonsfeer. Luxaflex Nano rolgordijnen op het raam zorgen voor optimale privacy en zonwering. Jaloezieën met 75mm brede lamellen in eigentijdse kleuren zijn in opkomst. Decorette woonadviseurs willen je daar graag bij adviseren. Voor de verdere verfraaiing van de woning heeft Decorette leuke woonaccessoires. Telkens nieuw en aangepast aan de smaak van het moment. Leuke kussens, tafellampen en allerlei andere leuke dingen die.je huis extra mooi kunnen maken. Plet fijne van Decorette is dat je alles in een winkel bij elkaar kunt zoeken met advies op maat door een Decorette woonadviseur. Bij je thuis wordt alles daarna gemeten en wordt geadviseerd over kleuren en mogelijkheden. Desgewenst wordt door Decorette gemonteerd en geïnstalleerd. Je moet echt eens gaan kijken in het vernieuwde Decorette woonatelier. Bovendien is september actiemaand met prachtige aanbiedingen in alle artikelgroepen. NIEUWE KERKGANG 1 4331 BE MIDDELBURG 0118-640269 20°/< -vf-s ;i rJwi 20°/< NIEUWE KERKGANG 1 4331 BE MIDDELBURG TEL. 0118-640269

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 6