imilieberichten ff) fnensenlinq.nl Ai/HU/klJfl Ko Verlinde Colofon Familieberichten kijk ook op 28 I Woensdag 9 september 2009 Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Psalm 90:1 Na een lang en veelbewogen leven is rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Adriana Verduijn weduwe van C.P.A. Reynhoudt eerder gehuwd geweest met H.J. Oosterling geboren 15 december 1916 te Dussen overleden 8 september 2009 te Temeuzen Breskens: Mevr. P. Verduijn-Verduijn Dhr. P. Verduijn Mevr. S. Verduijn-Basting Mevr. S. Wisse-Verduijn Dhr. A. A. Wisse Middelburg: Mevr. N. van de Vrie-Verduijn Dhr. Q. van de Vrie Oost-Souburg: Dhr. A. Verduijn Mevr. A. Verduijn-Schuiling Broer, zusters, schoonbroers, en schoonzuster in herinnering Neven en nichten Correspondentieadres: Ghistelkerke 101 4511JD Breskens Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van verzorgingstehuis "Hooge Platen voor de goede en liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u uitgenodigd wordt, zal plaatsvinden op vrijdag 11 september om 14.00 uur in "de Ontmoeting", Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene begraaf plaats te Breskens. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in "de Ontmoeting". Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij rijdend op m 'n trekker, toen ik nog alles kon. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Eduardus Alphonsus van Hoove Ward echtgenoot van Maria José Astrid Gustaaf Ferket Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Hulst: Maria van Hoove-Ferket Hulst: Claudia en Alain Thomas, Matthijs, Michelle, Frederique 8 september 2009 Vestdijkstraat 15,4561 AG Hulst U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 10 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 september om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk vanaf 13.45 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In plaats van kaarten Onvoorstelbaar hoe jij je ziekte droeg Nooit klaagde en nooit vroeg Toch nam deze strijd je steeds meer in beslag Je bleef moedig en hoopvol tot de laatste dag Tot onze spijt kwam er geen wonder Voor ons blijf je heel bijzonder Helaas en veel te vroeg is overleden onze man, vader en opa. Temeuzen, 7 september 2009, in de leeftijd van 63 jaar. Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan Marianne Verlinde-Stoffels Danny en Babs Britt, Gwenn, Lo'is Dominique en Janske Elodie, Thiba uit Joyce en Bart Dimitri en Petra Fay Handellaan 24, 4536 BX Temeuzen. Indien u de afscheidsdienst wilt bijwonen, bent u van harte welkom. Deze begint om 9:30 op vrijdag 11 september in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Ko Verlinde Ko was bijna 30 jaar in dienst bij de gemeente Temeuzen. Hij was een trouwe medewerker en een fijne collega. Hoewel we wisten dat hij ernstig ziek was, komt zijn over lijden toch nog onverwacht en heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Temeuzen, 7 september 2009 Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Temeuzen, secretaris, F.M.L. Lauret RA burgemeester, J.A.H. Lonink Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze collega Ko Verlinde Reeds lange tijd hebben we Ko moeten missen vanwege zijn ziekte, maar nu is het afscheid definitief. Wij herinneren ons Ko als zeer waardevolle collega en vriend. Ko stond altijd voor iedereen en de gemeente klaar. Ko, je hebt je strijd met al je kracht gestreden, maar aan het einde toch verloren. Wij wensen je vrouw, kinderen, familie, vrienden en bekenden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's van de gemeente Temeuzen Dag lieve opa Bedankt dat je er altijd voor ons was. We zullen je heel erg missen xxx Thomas, Matthijs, Michelle en Frederique Met leedwezen en verdriet namen wij kennis van het over lijden van Nettie de Roo-Karelse Van 1986 tot 2006 was zij een zeer gewaardeerd bestuurs lid van Stichting de Godshuizen. Altijd betrokken en geïnteresseerd in zorg en welzijn binnen de Provincie Zeeland. Wij zullen haar missen. Bestuur Stichting de Godshuizen «I Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornells Hoogstraate Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. E. Hoogstraate-Hamelink Kinderen en kleinkinderen Axel, september 2009 09-09-08 09-09-09 Aard-Jan Quaak lieve vader van Daan en Luca De dood brengt iemand soms nader dan het leven Je draagt wat je lief is voortaan bij je Nooit schiet je meer tekort Niets valt er nog te verliezen Niemand komt er nog tussen Zo stelt de dood wat hij ons afneemt ook voor altijd veilig. Arthur Japin AJQ je wordt gemist! Adrie en Janny Quaak-Sinke Kinderen en kleinkinderen 09-09-2004 jl.icve Mattijs 5 jaar zonder samen tv kijken op bed 5 jaar zonder stiekem auto rijden in de Poel 5 jaar zonder gekke bekken trekken 5 jaar zonder mijn beste vriend 5 jaar zonder jou... We missen je nog iedere dag. Carin, Peter, Jeroen, Suzanne ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijne begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapeife tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en.jj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfdlcht'krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclam'ereqn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsgiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 t De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68