JTlensGnliflq.nl Üyarlödsn r 24 I Woensdag 9 september 2009 kijk ook op Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze pa en opa Eduardus Jacobus de Danschutter Edo Axel, 1 oktober 1928 t Axel, 3 september 2009 Hoek: Lea en Ko in herinnering de Bok-de Danschutter Marty en Ida Manuela en Rico, Cheyenne Middelburg: Eddy en Ria de Danschutter-Lauwers Michel en Hilde Mathieu en Suzanne Axel: Maria IJsebaert Speciale dank aan al het personeel van verzorgingshuis "De Vurssche" afdeling Oude Wijk, voor de goede zorgen aan pa en opa besteed. Verzorgingshuis "De Vurssche"Rooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Wilhelminastraat 15,4542 AR Hoek De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Enjoy yourself, it's later than you think Enjoy yourself while you are still in the pink The years go by as quickly as a wink Enjoy yourselfenjoy yourself It's later than you think. Vol verdriet berichten wij u dat is overleden mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Johannes Hoogerwerf Ar 11 november 1924 te Vlaardingen 6 september 2009 te Zierikzee Zierikzee, T.M. Hoogerwerf-Klootwijk Vlaardingen, Adriana Roobol-Hoogerwerf Pleun Roobol Edwin en Natascha Jessy, KikkiSam Richard en Camilla Alexandra Zierikzee, Anneke Leijdekker-Hoogerwerf Bart Leij dekker Fenneke en Pieter Ruben Vlaardingen, 6 september 2009 Louise de Colignylaan 337 Correspondentieadres: Krepelstraat 11 4301 AL Zierikzee Vrijdag 11 september is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum, Verploegh Chasséplein 3 te Vlaardingen. Zaterdag 12 september vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 10.45 uur in de aula van crematorium "Beukenhof", Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar de medewerkers, artsen en vrijwilligers van verpleeghuis Cornelia voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij dat voor ons toch nog onverwachts is overleden onze buurvrouw Pie Kosten Wij wensen buurman jaap veel kracht en sterkte toe. Stien Rijnhout Adryan en Diana Lamper Bastiën en Paola v/d Plasse Annet, Linda en Robert Marco en Tanja van Pagee Jo de Rooij Metta Mol Adriaan en Jolinda de Jager en kinderen Yerseke, 7 september 2009 Armand en Linda v/d Berge Arjan en Anneke Heijstek Adriaan en Esther van Zijp Gerard en Joanneke Nöordermeer Mart-Jan en Anja Versprille Ria Priem Peter en Anne-Marie de Looff En wij weten, dat dengenen, die God liefhebben, alle dingen medewerken ten goede, namelijk dengenen, die naar Zijn voornemen geroepen zijn. Romeinen 8 28 Hierbij delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte door de Heere is weggenomen, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn zwager en onze oom Dingeman Huibregtse •in de leeftijd van 79 jaar. Westkapelle: C.E. Huibregtse-de-Bruijn Westkapelle: Lieneke en Co de Bree 7 september 2009 Verpleeghuis 't Gasthuis, Middelburg Utrechtsestraat 3, Westkapelle Correspondentieadres M. Minderhoud, Jan Vaderstraat 38, 4365 BH Meliskerke Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis, voor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. zaterdag 12 september om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie, als zodanig beschouwen. Gaarne gepaste kleding. Geen toespraken en geen bloemen. We namen kennis van het verdrietige bericht dat onze goede vriend en oud-bibliothecaris, de heer Dingeman Huibregtse is overleden. We herinneren hem als een trouw en toegewijd mede werker van de bibliotheek. De bibliothecarissen van de Christelijke Bibliotheek te Westkapelle, Piet en Corrie Westerbeke Suzan Janse Saskia Maljaars Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid genomen van onze gewaardeerde vriend Dingeman Huibregtse Andre en Sannie Stroo Coen en Jaccoliene Caroliene en Jacco, Tom Christiene Petra en Sjaak, Thirza Heidi, Bart en Anne Meliskerke, 7 september De Heer is mijn Herder Na een jarenlange vriendschap is overleden onze goede vriend Dingeman Huibregtse Stefanus en Elisabeth Gabrielse Wim en Jopie Jakobsen Wibo en Jannie Huibregtse Pauw Westerbeke Wilfred en Mathilde Vlot Westkapelle, 7 september 2009 "V Maar de seizoenen komen terug. De jaren niet. Er zal bloesem komen die je niet meer ziet. Intens verdrietig, maar vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen en tevens vervuld van alle mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en papa Jacobus Johannes Jansen echtgenoot van Jozina Jacomina de Vroe 7 december 1934 t 7 september 2009 Zoon van: Abraham Jansen Janna Missu Vader van: Janine Jansen Correspondentieadres: Biezelingsestraat 39 4421 BN Kapelle Er is.gelegenheid om afscheid te nemen van mijn lieve man en papa op zaterdag 12 september van 10.15 tot 10.45 uur in het rouwcentrum van "Monuta", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.00 uur de samenkomst plaatsvinden in bovengenoemd rouwcentrum. Daarna begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloosterzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in Hotel van Leuven aldaar. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Ko Jansen Wij zullen hem herinneren als iemand die hield van dieren, de natuur en eenvoud. Wij wensen Josje en Janine veel sterkte. Theo en Mies Kees en Yvette De heer zal u steeds gadeslaan. Op 59-jarige leeftijd is geheel onverwacht van ons heen gegaan Dick den Houting We zullen hem heel erg missen Familie Kole Goes, 6 september 2009 "Ieder mens is anders en jij hebt er alles aan gedaan om dit te blijven." Dankbaar voor hetgeen hij voor ons betekende, maar verdrietig omdat hij van ons is heengegaan, nemen wij afscheid van Dick den Houting 6 september 2009 Wij zullen hem herinneren als een betrokken persoon en een levensgenieter. Medebewoners en begeleiding van het GORS, de Olmenstraat Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker de heer Dick den Houting Wij wensen zijn familie en degenen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij zullen met respect terugdenken aan de inzet en het plezier waarmee Dick zijn werkzaamheden, de afgelopen 35 jaar, heeft verricht. Het is moeilijk te beseffen dat hij nooit meer op zijn vertrouwde plekje bij de machine staat. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56