Familieberichten O (D0nsenlinq.nl Jan Moerman Jan Moerman Frans Stobbelaar 26 I Woensdag 9 september 2009 kijk ook op Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze goeie vriend Jan, we zullen je missen. Je blijft voor altijd in onze herinnering. Tilburg Thea en Rene de Looff Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jan Moerman Vader van onze D-pupil Mitchell Wij wensen Mitchell en verdere familie veel sterkte met dit enorme verlies. Leen, Jordy, Lenny, Rik, Michel, Rick, IJsbrand, Jim, Luc, Ingel, Wesley, Wilbert en Frank Bestuur en leden V. V. Bevelanders Kamperland Ons bereikte het droevige bericht dat zoon van onze Inner Wheel vriendin Ineke Moerman volkomen onverwacht is overleden. Wij wensen Ineke, Cees, Zoë, Mitchell en verdere familie en naasten heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. namens ons allen, Het bestuur van Inner Wheel Goes de Bevelanden "Abba, Vader U behoor ik toe". Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor watje hebt gedaan". Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die ze heeft ondervonden in de "Buitenrust", delen wij u mede dat toch nog onverwacht maar zacht en kalm van ons is heengegaan, onze dierbare moeder, lieve oma en oude oma Cornelia (Corrie) de Vlieger- Jonker Middelburg. 14 augustus 1929 t Middelburg, 7 september 2009 Vlissingen: Anneke de Vlieger Matthea en Ruben Sem, Abél, Jonah Sietske en Richard Rachel, Isa, Nathan, Job Arnemuiden: Jaap en Ineke de Vlieger Kirsten en Gijs Christiaan Vlissingen: Ella de Vlieger Mirjam de Hond Correspondentieadres: A.P. de Vlieger Leeghwaterstraat 89, 4382 JM Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 11 september om 13.00 uur in de "Catharinakerk", Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp", Smidsstraat 16 te Zoutelande. Gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 uur tot 12.45 uur voorafgaand aan de afscheidsdienst. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals zij was was de wereld niet arm. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar zo dierbaar waren, is op 87-jarige leeftijd van ons heenge gaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Clazina Rentmeester - Rijk Goes (Ter Valcke): E. Rentmeester Goes: Marijke en Frans Aertssen - Rentmeester Dimitry en Tanne, Mathis, Nicolas Maureen en Ton Bergen op Zoom: Magda en Sjaan Withagen - Rentmeester Judith en Jan Pieter, Femke Sandor en Kiki, Iris, Stijn Vlissingen: Ina en John D'Jong - Rentmeester Brielle: Elly en Rob Vos - Rentmeester Mark Floris en Hanneke 's-Heerenhoek: Rinus en Gerry Rentmeester - van Gessele Mireille en John Tamara en Michel 's-Heerenhoek: Marriëtte Rentmeester (in herinnering 1980) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Poelwijck" voor de liefdevolle verzorging 's-Heer Arendskerke, 8 september 2009 Zorgcentrum "Poelwijck" Correspondentieadres: Werrilaan 28,4453 CC 's-Heerenhoek De afscheidsmis zal worden gehouden op vrijdag 11 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de parochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te con doleren in dorpshuis "De Jeugdhoeve" te 's-Heerenhoek. In liefde geborgen Elisabeth Schouwenaar-van Sluijs sinds 18 april 2008 weduwe van Henk Schouwenaar Middelburg, 24 maart 1922 Oost-Souburg, 7 september 2009 Wij zijn zeer dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringd heeft. Ineke en Han Padmos Connie en Jacques Lemaire Jan en Ellen Schouwenaar Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: President Wilsonlaan 41 4334 GB Middelburg De dankdienst voor haar leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 11 september om 12.30 uur in de 'Oostkerk', aan het Oostkerkplein te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in de 'Oostkerk'. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 (tegenover de begraafplaats) te Rilland. Wij zijn het personeel van het 'Ambachtsveld' zeer dankbaar voor de liefdevolle zorg. Na een zeer dappere strijd is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Frans Stobbelaar echtgenoot van Jo Stobbelaar - Smolders 18 - 2- 1935 1 7 - 9 - 2009 Terneuzen: Jo Stobbelaar - Smolders Zuidzande: Ellen en Gerrit t Bart Niels Sluis: Margot en Eric Geoffrey Stuvesande 440 4532 MK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 11 september om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Met lieve herinnering aan onze broer, zwager en oom Lies en Chiel Hout - Stobbelaar Jacques en Tineke Smolders - Niesyto Neven en nichten Van ons is heengegaan onze buurman Kees van Sluijs Wij zullen zijn hartelijkheid en warme belangstelling Oostkapelle: Arie en Henny Piet en Sawa Steef en Marijke Jaap en Rineke Onne en Driek Arie en Stijni Sam en Lies Heden is onverwacht overleden mijn broer onze zwager en oom Johannes Willem Kouwer Colijnsplaat: P.M Kouwer D.S Kouwer van der Heijde Colijnsplaat: A. Versluijs Goes: A .Rentmeester M. Rentmeester de Lange neven en nichten Colijnsplaat, 6 september 2009 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster en schoonzuster Catharina Clara Vreeke op de leeftijd van 72 jaar. Lelystad: Simon en Nelly Vreeke-Abrahamse Marknesse: André en Bonni Vreeke-Alberts Heerenveen: Clara en Ab Schuurhuis-Vreeke Neven en nichten Vlissingen, 5 september 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50