van de Trans Naerebout Een lange, warme lesdag zeeland 12.3 Rabo handhaaft pinautomaten in Terneuzen Scheldegalm maakt zomeravondrondgang Tijdelijke afsluiting parallelweg N255 Centrum voor biljart en darts herleeft woensdag 9 september 2009 Nu de dekluiken passen, het dek is verlaagd en het stuurhuis is vernieuwd, is het vuilste werk aan de vrachtboot gedaan. U ^kS/SUt Als het schip weer is voorzien van lieren, masten en een frisse laag verf, gaat de Frans Naerebout varen als museumschip. foto's Mechteld Jansen TERNEUZEN - De Rabobank Terneu- zen/Sas van Gent en de Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen houden de pinautomaten in ere, ook in de kleine kernen. De Rabobank Hulst is daar bij monde van directeur Jo- han de Winter minder zeker over. „Wij herijken elk jaar onze klan tenbediening, ook hoe wij met pinautomaten omgaan." Boven de Westerschelde is de laat ste tijd veel onrust ontstaan over het verdwijnen van pinautomaten in dorpen als Borssele, Nieuwdorp en het Thoolse Poortvliet. Elke regionale Rabobank is vrij in het beleid ten aanzien van pinauto maten en andere vormen van klan tenservice. Naomi de Fouw (12) uit Colijnsplaat is maandag tegelijk met honderden gandere Zeeuwse scholieren begonnen aan een bestaan als brugklasser. De PZC volgt haar eerste week in klas lL op Pontes Het Goese Lyceum. door Luc Oggel Na de introductie van maandag was het gisteren de eerste echte les dag. Geschiedenis, Nederlands, stu dieles, twee uur gym en twee uur tekenen stonden op het program ma. Meteen een behoorlijk lange dag en dat met een temperatuurtje van tegen de dertig graden. „Geluk kig was het op school lekker koel", aldus Naomi. Ze vindt dat ze in een leuke klas zit ('ja hoor, best leuke jongens') en ook de leraren tot nu toe beval len. Het vinden van de goede loka len liep ook gesmeerd. „We moes ten zelfs vijf minuten wachten op een leraar." Inmiddels staat ook het eerste huis werk in de agenda. Voor geschiede nis en tekenen, maar dat is pas voor volgende week. Ook het fietsen tussen Colijns plaat en Goes is goed vol te hou den. „Ik fiets elke dag met een clubje, soms van vijf mensen maar ook wel eens van tien. Als je lek ker kletst, gaat het wel snel." Gisteren was Naomi tegen half vijf thuis. „Maar dat komt omdat we nog even langs het oude school plein zijn gegaan." tot in de kleinste details ontworpen en afgewerkt Bij exploot van 4 september 2009 is door (t.k.-) deurwaarder N.A. Polderman op verzoek van de vereniging ZEEUWLAND, :n kantoorhoudende te gemeente Schouwen- gedagvaard Willem van voorheen wonende te gemeente Schouwen- Duiveland, aan de Kapellestraat 4 en thans zonder bekende woon- of verblijf plaats zowel in als bulten Nederland, om te verschijnen ter terechtzitting van de Rechtbank te Middelburg, sector Kanton, locatie Middelburg, aan de Kousteensedijk nr. 2, op maandag 14 december 2009 om 10.00 uur op de gronden zoals in die dagvaarding ver meld. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechtsdeur waarderkantoor. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen Naomi de Fouw HANSWEERT Muziekvereniging Scheldegalm Hansweert maakt vanavond een zo meravondrondgang door het dorp. Om 19.30 uur vertrekken harmonie en drumband vanaf de Muziektuin. De rondgang is tevens het begin van het nieuwe seizoen. Deze maand zijn er optredens in Wemel- dinge en Schore en tijdens het 'ei gen' dweilbandfestival in Hans- weert, op zondag 27 september. KAMPERLAND De parallelweg van de N255 (Oost- westweg) bij Kamperland is vanaf morgen tot en met maandag 14 sep tember afgesloten tussen de aan sluiting van de Nieuwe Weg en de Krommeweg. In opdracht van de provincie vindt er onderhoudswerk plaats. De weg wordt voorzien van een nieuwe as- faltlaag. De percelen blijven zoveel moge lijk bereikbaar. GOES Dertien poolbiljarts, vijf carambole tafels, vier snookertafels en acht dartborden op achthonderd vier kante meter vloer zijn vanaf don derdag beschikbaar voor publiek aan de Rimmelandstraat in Goes. Daar begint die dag Sport Pub Goes op de plaats van het voormali ge spelcentrum Yip Plaza. Er kan ook gespeeld worden op voetbalta fels en flipperkasten. Het bedrijf is 's maandags gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47