televisie j 39
overspelige rechercheurs
Rechercheur Simon Joyner blijkt een verhouding te hebben met de vrouw
van zijn leidinggevende Een van de verhaallijnen in de detectiveserie City Homicide
woensdag 9 september 2009
07:05 Amazing baby 07:30 Suerte 08:00 RTL 07:00 Tel sell 17:10 De
bloopers 07:35 The bold Nieuws 08:15 Tele- familie Stokstaart 17:40
and the beautiful 08:00 shop 7: Suerte 08:45 Oprah Winfrey show
Tommy Teleshopping
13:00 Two guys and a
girl 13:25 K2 zoekt K3
14:50 De grote verhui
zing 15:45 The Cos
by show 16:15 Accor
ding to Jim 16:45 The
bold and the beauti
ful 17:05 Little house on
the Prairie
RTL Nieuws 09:00 RTL Z
Nieuws 13:20 Wereldza
ken 13:40 RTL Z Nieuws
07:00 Disney feest 07:30
Films stars 08:05 Tom
my Teleshopping 09:05
ER 10:00.Tommy Tele
shopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:1 0 Sudden
ly Susan 14:45 De tafel
van 515:45 Disney feest
16:10 The Drew Carey
show 16:40 Will Grace
17:10 Gilmore girls
09:20 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe club,
Yo gabba gabba, Bam
boe club, Handy man-
ny, Bamboe club, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Yo gabba gabba, In
the fiight garden, Musti,
Bob de Bouwer, Meteor
and the mighty monster
trucks, A kind of magic,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Casper's griezelschool,
Pokemon Diamond and
Pearl!, Film, The replace
ments, Kid versus kat,
Jimmy two shoes, Sneak
peak, The suite life of
Zack and Cody, Phine
as Ferb
o
18:00 De grote verhui
18:00 The Dukes of 18:35 Dr. Phil, talkshow
18:05
Ugly Betty, come
18:00
I am Weasel, te
zing, realityserie
Hazzard, comedy
dyserie
kenfilmserie
serie
18:05
Sneak, filmupdate
18:55 De politie op je
18:10
Spin city, comedy
hielen!, serie re
serie
portages
18:40
According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:55 De Pfaff's, celebri- 19:30 Extreme bruiden, 19:00
De tafel van 5,
19:05
Will Grace, co
land - Vroege
tydocusoap realityserie
talkshow
medyserie
editie, nieuwspro
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30 TheX-Files:The 20:30 Flatliners, thriller
20:00
S1NGLE, drama
20:00
Two guys and a
realityprogramma
movie, sF-film
serie
girl, comedyserie
20:30 102 minutes that
20:30
De Spaanse
20:30
Criminal minds,
- changed Ameri
droom, realityse
misdaadserie
ca, documentaire
rie
21:30
Grenzeloos ver
21:25
Numb3rs, mis
liefd, realitypro
daadserie
gramma
22:45 Hart van Neder- 22:45 The relic, thriller 22:40 As the world
land - Late editie, turns, soap
reportages
22:20 Border security
USA, realityserie
23:00 Piets weerbe
richt, weerbericht
23:05 Shownieuws-
Late editie, het
laatste nieuws
23:30 Tienermoeders
23:30 Oprah Winfrey
show, talkshow
(h)
23:00 Criminal intent,
dramaserie
23:55 Close to home,
dramaserie
23:10 City homicide,
misdaadserie
00:00 Secret lives"of
women
01:00 Late night
01:00 Teleshop 7
01:01 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:30 Car tracks
00:20 Teleshop 8
00:21 Sneak preview
02:00 Erostijl
05:30 Car tracks
00:55 Nachtprogram- 00:05 Friends (h)
mering: Relax TV 00:35 Oplichters ont-
04:00 Hart van Neder- maskerd (h)
land - Late editie/ 01:10 Nachtprogram-
Shownieuws (h)
mering
02:10 Poker after dark
00
O
to
O
NJ
O
O
NJ
O
NJ
NJ
O
NJ
M
O
naar uit dat zij een vaste aanstelling
krijgt. Tot grote ergernis van Free
man.
De gedreven Matt Ryan (Damien
Richardson) ziet haar echter graag
en hoopt dat ze bij het team blijft.
De vierde rechercheur Simon Joy
ner (Daniel Macpherson) blijkt een
verhouding te hebben met de
vrouw van leidinggevende Wilton
Sparke. Een minidrama ontstaat
wanneer Joyner zijn identiteits
kaart bij haar verliest en Wilton
Sparke deze vindt. De gekrenkte
Sparke confronteert Joyner op hard
handige wijze met zijn vondst.
In Nederland kende City Homicide
een magere start. De eerste twee
uitzendingen trok de serie slechts
ïoo.ooo kijkers. Toch is de serie in
Australië een hit die aan het derde
seizoen is begonnen.
City Homicide, Veronica, 23.10 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Seniorgames
18:30 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 11:00
Sporza: Tennis - US Open.
12:35 Blokken. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Man bijt hond. 14:00 Sporza:
Wielrennen - Memorial van
Steenbergen. 16:00 Sporza:
Wielrennen - Ronde van Span
je. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:03 Het weer.
20:07 Jokeren lottotrekking.
20:15 Thuis. 20:45 Volt. 21:35
Het leven zoals het is: OCMW
Tienen. 22:10 De laatste show.
23:00 Het journaal laat. 23:21
Winstverdeling joker en lotto.
23:22 Het weer. 23:23 KENO-
uitslagen. 23:25 The thin blue
line. 23:55 Man bijt hond.
00:20 De rode loper.
België 2
07:15 Pat Stan. 07:20 Eliot
Kid. 07:35 Buzz Lightyear of
Star Command. 07:55 Uncle
Max. 08:10 Samson en Gert.
08:35 Raymond. 08:45 JES
ID-Kits. 08:50 Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Zomerbeelden. 12:0013:59
KETNET. 14:00 MegaMindy.
14:25 Peperbollen. 14:55
Sprookjes. 15:05 Betoverende
bende. 15:30 AbraKOdabra.
15:45 Disney's American
dragon: Jake Long. 16:05 Tupu.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Raymond. 17:05 Buzz Lightyear
of Star Command. 17:30 Eliot
Kid. 17:50 JES ID-Kits. 17:55
Sherlock. 18:05 Karrewiet.
18:15 Amika. 18:30 M.I. High.
18:55 JES ID-Kits. 19:00 W817.
19:15 Sherlock. 19:20 Kar
rewiet. 19:30 Wicked Science.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 Zwartboek. 23:00 Mijn
moeder. 23:35 Speer und
Hitier.
RTBF1
09:20 Une brique dans Ie
ventre. 09:45 Le jardin extra
ordinaire. 10:20 My son. 11:53
Questions d'argent. 11:55
Table des terroirs. 12:05 Feux
de I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme
quotidien. 13:50 Le renard.
14:55 Regards d'enfance: L'été
de Mathieu. 16:30 Arabesque.
17:25 P.J. - Police judiciaire.
18:27 Air de familie. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Joker- en lotto-uitslagen.
20:15 Weerbericht. 20:20
Questions a la une. 22:00 Pain,
pétrole et corruption. 23:35
Joker- eri lotto-uitslagen. 23:36
Questions d'argent. 23:40
Chine/Etas-Unis: La course a
Tor noir.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:35 Ques
tions d'argent. 11:40 Plus belle
la vie. 12:10 Toute une histoire.
13:10 Tekenfilms. 18:00 Un
gars, unefille. 18:10 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:55 Plus belle la vie. 19:30
Pour Ie meilleur et pour le pire.
19:55 Beursberichten. 20:00 La
liste de Schindler. 23:20 Le 12
minutes. 23:36 KENO. 23:37
Weerbericht. 23:42 Lotto- en
jokeruitslagen. 23:43 Beursbe
richten. 23:45 Screen.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Week
we went to war, The. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 Cowboy trap. 12:45
Cash in the attic. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Bargain
hunt. 14:00 Nieuws en weerbe
richt. 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 The weakest link. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Kerwhizz. 16:25 Bear behaving
badly. 16:50 OOglies. 17:05
Wait for it..! 17:35 Animals at
work. 18:00 Newsround. 18:15
Land girls. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Nigel
Slater's simple suppers. 20:55
BBC News. 21:00 Trawlermen.
22:00 Traffic cops. 23:00 BBC
News. 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:35 The
National Lottery draws. 23:45
The quiet American.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:40 Bits and Bobs. 08:00
Arthur. 08:25 Newsround.
08:30 Animals at work. 09:00
Trapped. 09:30 Lazytown
extra. 09:40 Postman Pat: SDS.
10:00 Timmy time. 10:10
Chuggington. 10:25 Number-
jacks. 10:40 Tweenies. 11:00
Ethelbert the tiger. 11:05
Grandpa in my pocket. 11:20
Yoko! Jakamoto! Toto! 11:30
In the night garden. 12:05
My favorite brunette. 13:30
Working lunch. 14:00 See hear.
14:30 Living in the sun. 15:15
House swap. 16:00 Monk.
16:45 Flog it! 17:30 Pointless.
18:15 The hairy bikers county
show. 19:00 Eggheads. 19:30
Trust me, I'm a dealer. 20:00
1929: The Great Crash. 21:00
Economy gastronomy. 22:00
The last days of Lehman
Brothers. 23:00 Shooting stars.
23:30 Newsnight. 00:15 Weer
bericht. 00:20 The wire.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:35 Die Ente klingelt
um 1/2 8.12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Elefant, Tiger Co.
17:00 Tagesschau um fünf.
17:15 Brisant. 18:00 Verbotene
Liebe. 18:25 Marienhof. 18:50
Eine für alle - Frauen können's
besser. 19:20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19:45 Wissen vor
8.19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Meine
Mutter tanzend. 21:43 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
21:45 Hart aber fair. 22:58 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
23:00 Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
23:32 Die Jahrhundert-Pleite:
Wie der Lehman-Crash die
Welt veranderte. 00:15 Nacht-
magazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile Kan-
ne - Service taglich. 10:30 Alisa
- Folge deinem Herzen. 11:15
Bianca - Wege zum Glück.
12:00 heute mittag. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
SOS für alle Felle. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Alisa
- Folge deinem Herzen. 17:00
heute - Wetter. 17:14 Parteien
zur Bundestagswahl. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Wismar.
18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht..19:21 Parteien
zur Bundestagswahl. 19:25
Küstenwache. 20:15 ZDF
SPORTextra: Voetbal. 00:00
Abenteuer Wissen.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Special ef
fects artist. 08:30 Top. trumps:
Mammoth earth movers.
08:55 Massive speed: War
ships. 09:20 Engineering the
World Rally: Great Britain - Last
chance saloon. 10:10 Ultimate
biker challenge: Germany.
10:35 Ultimate biker challenge:
Holland. 11:00 Overhaulin':
Wiley and the Road Runner.
11:50 Sci-trek: New York
earthquake. 12:40 How it's
made: Bacon/Snowblowers/
Luxury cars. 13:05 How it's
made: Automatic transmis
sions/Miniature silverware/Hot
air balloons. 13:30 Smash lab:
Boat ejector seat. 14:25 Buil- -
ding the biggest: Great roller-
coaster race. 15:20 Chop shop:
Jools Holland Jet 1 car. 16:15
American chopper: Flowjet
bike. 17:10 American hotrod:
Bud Light car. 18:05 LA Ink:
Kat tales. 19:00 Mythbusters:
Exploding water heater. 20:00
Oil, sweat and rigs: MARS -
Getting the oil pumping. 21:00
Ultimate survival: Will Ferrell
special. 22:00 Whale wars: The
sound of ice. 23:00 Destroyed
in seconds. 23:30 Eyewitness.
00:00 Die Ludolfs.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Mi-
chaela-'s wild challenge. 12:30
Wat is wat: Ridders en kastelen.
13:00 The snake wranglers:
Rattlesnake road trip. 13:30
Prove it! 14:00 Dangerous
encounters: Slimy monsters.
15:00 Food lovers guide to the
planet: Cow cuisine. 15:30 Is it
real? Crop circles. 16:00 Animal
house. 16:30 Tiger island.
17:00 Megafactories: Tanks.
18:00 Helicopter wars: Trap-r
ped by the Taliban. 19:001 did
n't know that. 19:30 Is it real?:
Ghost ship. 19:59 WWII week.
20:00 Killing Hitler. 21:00
Apocalypse: WWII - American
Allies. 22:00 Megastructures:
Reinventing the Hoover Dam.
23:00 Surviving Everest. 00:00
Apocalypse: WWII - American
Allies.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bakugan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart. 10:00
Hits Headlines. 11:00 De
videotheek. 12:00 Top 25
meest bekeken streams op tmf.
nl. 14:00 Beach party. 15:00
serveert. 15:30 Your chart.
16:30 Kijk dit nou live. 17:30
Wat te doen voor je poen.
18:00 Best of TMF. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00serveert. 21:30 Beach
battle. 22:00 TMF NL. 23:00
TMF Laat! 00:00 Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 From
1.11:00Top 11 at 11.12:00
Base chart. 13:00 Monster hits.
14:00 Brand new chart. 15:00
Making the video. 15:30 Made.
16:25 Teen cribs. 16:50 MTV
at the movies. 17:20 The hills.
17:45 Room raiders. 18:10 The
X-Effect. 18:40 America's best
dance crew. 19:30 Pimp my
ride. 20:00 Cribs. 20:25,20:50
Hogan knows best. 21:20 Paris
Hilton: My new BFF. 22:10,
22:40,23:05,23:30 Fist of Zen.
00:00 After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws. 09:10
Flash. 09:15 TiVi 5.09:45 Une
brique dans le ventre. 10:10
Flash. 10:15 La vie en vert.
10:45 Des chiffres et des let
tres. 11:15 Tout le monde veut
prendre sa place. 12:00 Flash.
12:05 Destinations gouts.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Les étoiles filantes. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 La carte
auxtrésors. 16:00 Nieuws.
16:30 La France bricole. 17:30
Questions pour un champion.
18:00 Nieuws. 18:20 L'invité.
18:25 Le journal de l'éco. 18:35
Les étoiles filantes. 19:00
C dans I'air. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Villa Marguerite. 22:30
Carnets de voyage: L'lnde.
23:00 Nieuws. 23:15 Afrikaans
nieuws. 23:30 Les amants du
Flore.
Eurosport
07:00 Tennis: US Open. 08:30
Snooker. 11:30FIAWTCC
inside. 12:00 Autosport. 13:00
Tennis: US Open. 14:00 Snoo-
ker.16:30 Wielrennen: Ronde
van Spanje. 17:45 Eurogoals:
Flash. 17:55 Tennis: US Open.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 CNN Business
traveller. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:00
World news Asia. 14:30
TalkAsia. 15:00 World business
today. 16:00 Your world today.
17:00 The brief. 17:30 World
sport. 18:00 International desk.
19:30 CNN Business traveller.
20:00 Quest means business.
21:00 International desk. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.
Het speurdersteam van City Homicide. De Australische detectives knokken
ook onderling de nodige ruzies uit. foto GPD/Veronica