O ilieberichten biinWubïui'Suï 05 p (T1ensenllnq.nl Nico Kraak kijk ook op 28 I Zaterdag 5 september 2009 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame echtgenoot, vader, opa en schoonzoon Pieter Anteunis Smit Vlissingen, 16 oktober 1935 Vlissingen, 4 september 2009 Vlissingen: Corrie Smit-Heijmans Ede: Els Nauta-Smit Hein Nauta Maaike in herinnering Wouter Grave: Ineke de Haas-Smit Hans de Haas Vlissingen: C. Heijmans-Groenenberg 4386 HK Vlissingen Strandwal 22 De herdenkingsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. en kleinkinderen Westkapelle, september 2009 W. Boot-van Oossanen Kinderen en kleinkinderen Sint Laurens, september 2009 Jean de Feijter Heikant, september 2009 Bedroefd en vol ongeloof delen wij u mee dat, zo kort na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder, nu is overleden onze zwager en oom Piet Smit Kapelle: Willy Don-Heijmans (in herinnering) Frans Don neven en nichten Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna van Alphen - Pouwelse willen wij u oprecht bedanken.» Uw warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Maarten en Debora Poula en Daan Voor uw hartelijk meeleven tijdens zijn ziekzijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Adriaan Boot zeggen wij u hartelijk dank. Voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adrie de Feijter betuigen wij onze oprechte dank. De aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn en blijven ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Een bijzonder woord van dank aan huisarts Dr. Schulte en de medewerkers van de thuiszorg. Lizette de Feijter-de Bruijn Ad en Carla de Feijter-de Block Joëlle, Dominick Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het onverwachte overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, mijn lieve moeder en schoonmoeder Riet de Gardeijn - van Kouwenberg Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Jaap de Gardeijn Sandra en Robbie Schoondijke, september 2009 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jozina Maria Jobse-Wielemaker heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Waarvoor onze hartelijke dank. K. Jobse Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind September 2009, Koudekerke Nieuw adres: Keiweg 35 4371 MX Koudekerke Toni Koole Henk Koole Kamperland, september 2009 Het waren er velen die hun vriendschap en liefde met ons deelden, na het plotseling overlijden van mijn lieve man en maatje, onze lieve, zorgzame pa en trotse opa Onze dank daarvoor is groot. Gerda Kraak-van Loo Kinderen en kleinkinderen. Wij willen u hartelijk bedanken voor alle medeleven, in welke vorm dan ook, dat wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Johanna Suzanna Kallemeijn-Lorier Uw steun heeft ons goed gedaan en zal een blijvende herinnering voor ons zijn. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, september 2009 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder Jacoba Thona Koole-van der Weele Het was ons tot steun en troost. Hierbij betuigen wij u onze oprechte dank. Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze goede vader en vrolijke opa en overopa Marinus Nieuwenhuize betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Maria Cornelia Nieuwenhuize-van Boven Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2009 en medeleven, die wij Voor uw blijken van belangst ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze paopa en overgrootvader Gerrit Malkus danken wij u hartelijk. Augustus 2009 Ma haar nieuwe adres is: Ringlaan 4 K106 4511 HH Breskens M. Malkus - van den Broeke Kinderen Klein - en achterkleinkinderen. Ritthem, september 2009 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Wij zijn ontroerd door al het medeleven na het overlijden van onze lieve Luc Plasschaert De grote belangstelling, de lieve reacties, de vele kaar ten, brieven en bloemen hebben ons gesteund in deze moeilijke tijd. ledereen bedankt die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd en nog meeleeft! Nancy Tunders Michel en Loes Plasschaert Halsteren Zuiddorpe, september 2009 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Marinus Jan Schipper willen wij u hartelijk dankzeggen. T. Schipper-Koppejan Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, september 2009 Zoveel bloemen, kaarten en brieven. Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en overgroot vader (ouwe opa) Maarten Jan Visscher -Mearten- Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, 5 september 2009 Voor. het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, ons betoond na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Wielemaker-Sturm betuigen wij onze dank. Familie Wielemaker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76