t Familieberichten O fTl9nsenlinq.nL 26 I Zaterdag 5 september 2009 kijk ook op Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elza Maria Dhont-Oubrie sinds 26 juli 2007 weduwe van August Frederik Dhont A 8 september 1920 t 2 september 2009 Best: Gerrit en Gerrie Rachel Justin Biervliet: Roland en Beppie Rilana en Patrick Michael Aardenburg: George en Rieneke Remco en Yanaika - Jurre Jeroen en Athy Judith en Marco - Finn Westdorpe: Marion en Pieter Harold en Els Wouter Correspondentieadres: Beatrixstraat 13 4554 CK Westdorpe De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 7 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart, Markt 4 te Sas van Gent. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematori um te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk en na de plechtigheid in het crematorium. Als een bloem zo is het leven, 't begin is teer en klein. De een die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer andere blijven even. Vraag niet bij welke groep je hoort, dat is het geheim van het leven. Na een langdurige verzorging en intensieve begeleiding in Verpleeghuis "Ter Schorre", is overleden Janneke Sara Maria Geensen Jannie in de leeftijd van 69 jaar. Terneuzen, 3 september 2009 Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 540 4532 JV Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatvinden op dinsdag 8 september om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Henk Post Gedurende vele jaren deed hij met grote inzet vrijwilligers werk voor onze vereniging. Hij was een markante man binnen onze organisatie in Zeeland. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Veilig Verkeer Nederland Afdeling Vlissingen Districtsbestuur Zeeland Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Hendrik Willem Post Wij gedenken hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv korpschef Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Eliza Kegels-Lampo weduwe van Jozef Kegels Zij overleed op 3 september 2009 in de leeftijd van 93 jaar. Hulst: Marijke t Sandra, Mario, Peter, Pascal, Maikel, Ingeborg, Stefan Koewacht: MedarenMiek St. Niklaas: Elly en Honoré Robrecht, Veerle Hulst: Marleen en Piet Barry, Tristan En achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nieuwstraat 82,4576 AM Koewacht U kunt afscheid nemen van moeder in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 7 september van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 8 september om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Speciale dank gaat uit Tiaar het verzorgend personeel van De Blaauwe Hoeve, afdeling Elzeboom, voor de liefdevolle verzorging die moeder heeft gekregen. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met verdriet, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek- zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Nettie, onze lieve moeder, oma en mijn lieve vriendin Nettie de Roo-Karelse echtgenote van Foort de Roo Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 75 jaar. Foort Johan en Ingrid Lara, Luuk, Eva René en Stephan Lia 3 september 2009 Stelleweg 2,4451 RL Heinkenszand Maandag 7 september is er van 19.00 tot 20.00 üur gelegenheid om afscheid van Nettie te nemen in het mortuarium aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 9 sep tember om 14.00 uur in de Dorpskerk te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Nettie de Roo-Karelse Goes: Jan en Jo de Roo-Braamse Rian en Bou, Jorn, Edi, Djen Diana en Bram, Jaron, Vera 's-Heer Arendskerke: Adrie en Marianne de Roo-van Mossevelde Johan en Petra, Saskia t, Sjoerd, Anne Arjan en Laura Nisse: Nel en Nico Moerman-de Roo Tineke en Subir Anke en Alex Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze moeder, oma en overgroot moeder Pieternella Adriana Marijs-de Visser weduwe van Cornelis Jacobus Marijs Oost en West Souburg 12 september 1925 Middelburg 1 september 2009 Namens de familie Correspondentieadres: Spanjaardstraat 34 4331 ER middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot op het laatst liefdevol verzorgd door de medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis afdeling molenwater. De Heer is mijn Herder Hij waakt voor mijn ziel, Hij brengt mij op wegen Van goedheid en zegen Na een leven van zorg, liefde, kracht en moed is plotseling van ons heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame en goedlachse papa en opa Elia Sinaij Geboren op 8 april 1925 te Meulaboh (Atjeh) Overleden op 2 september 2009 te Middelburg Middelburg: A. Sinaij-Franciscus Middelburg: Jolanda Sinaij Ineke en Gideon Wou ter en Jody Lida en Peter Middelburg: Eli en Edith Sinay Romano Djordin Ayzo Viënne Izarah Middelburg: Stans en Tom Remijn Levi Kenny Al mere: Ine en Hans Gispen Gwyn Kian Correspondentieadres: Rijnstraat 16,4335 KJ Middelburg Op zaterdag 5 september is vanaf 13:30 uur tot 16:30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De vertroostingdienst is op zondag 6 september om 20:00 uur in de Molukse kerk Bethlehem in de Rijnstraat te Middelburg. De uitvaartdienst is op maandag 7 september om 13:00 uur. Flier aansluitend vindt de begrafenis plaats om 16:00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74