[Densenl1nq.nl Ö'/srJadsji rector Merkx 24 I Zaterdag 5 september 2009 kijk ook op "Ziet, God is mijn Heil, ik zal vertrouwen en niet vrezen want de Heere HEERE is mijn Sterkte en mijn Psalm, en Hij is mij tot Heil geworden.. fesaja 12:2 In volle vrede in Christus ontslapen, onze lieve vader, schoonvader en opa Johan Christiaan Aniiot weduwnaar van Aartje Ketel geb.7 juni 1952, overl. 1 december 1983 AIO oktober 1927 14 september 2009 te Oostkapelle te Oostkapelle Voor mijn kinderen en kleinkinderen: "En gijlieden zult water scheppen met vreugde uit de fonteinen des heils; Jesaja 12:3 Zoutelande: Arienne en René Molenaar-Annot Martijn Marianne en Gerben Ermelo: Frans en Bea Annot-Mekelenkamp Joël 1vanka Papend recht: Carine Annot Hattem: Marco en Susanne Annot-de Witte Alisa Matthijs Tobiaz Lukas Papendrecht: Nineke Dieleman Correspondentieadres: Fam. Molenaar-Annot Sloestraat 21 4374 BN Zoutelande Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdagavond 8 september van 19.00-21.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal woensdag 9 september ook de afscheidsdienst gehouden worden om 13.15 uur. Van 12.00 tot 12.45 uur is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oostkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. IN PLAATS VAN KAARTEN Dankbaar dat hij niet meer verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is over leden mijn vader, mijn broer Johannes Brusket A Goes, 14 maart 1928 t Goes, 3 september 2009 Hannie Dingemanse-Brusket Bep Visser-Brusket Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verzorgingshuis "Sint Maarten in de Groe" voor de liefdevolle zorg. Laantje van Westdorp 1kamer 111 Correspondentieadres: Kastanjestraat 106,4462 VH Goes U kunt afscheid van hem nemen op maandag 7 sep tember van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 8 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamervan het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rector Jos Merkx was als geestelijk- adviseur verbonden aan de BV Chemische bedrijven van de NCB in Son. Met zijn visie heeft hij een enorme bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van onze huidige onderneming VION N.V. We kijken met respect en dankbaarheid terug op de inspirerende samenwerking. Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur VION N.V. Son en Breugel, 4 september 2009 Piet hield van de boerderij van de polders en het vruchtbare land daar heeft hij gewerkt daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onver wacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Piet Boonman echtgenoot van Apolonia Boonman-Vermue A 's-Heer Arendskerke, 22 december 1934 t Hulst, 3 september 2009 Hulst: Leu Boonman-Vermue Hulst: Astrid enMiel d' Haens-Boonman Marco, Emma St. Jans teen: Etiënne en Youandi Boonman-van Looij Femke Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Blaauwe Hoeveafdeling revalidatie. Koolstraat 114561 GW Hulst Avondwake op dinsdag 8 september om 19.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. U kunt afscheid nemen van Piet in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 8 september na de avondwake. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 9 sep tember om 10.30 uur in genoemde Basiliek, gevolgd dooi de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Mael- stedeweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal "van Leuven", Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het toch nog* onverwachts overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Boonman Wij wensen Leu en de kinderen veel sterkte toe om dit verdriet te dragen. Renesse: Philippine: Lewedoip: Heinkenszand: Goes: Middelburg: Lewedoip: Nieuwdorp: Leu Goense-Boonman Kees Goense t Nico Boonman f Cathrien Boonman-Knuit Nellie van Stee-Boonman Kees van Stee t Corrie Knuit-Boonman Rinus Knuit Bert Boonman Chris Gielliët Co Boonman Justine Boonman-Bos Wim Boonman Lou Boonman Tonnie Boonman-Rijk Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze zwager en oom Piet Boonman Wij wensen Leu en de kinderen veel sterkte toe. Familie Vermue Piet Boonman Rust Zacht. Wij wensen Leune, Etiënne, Youandi, Femke, Astrid, Miel, Marco en Emma veel sterkte toe. Piet en Vera Saskia Luc, Donja, Seppe en Raf Peter, Muriël, Mila en Dena Heden overleed, toch nog onverwacht, mijn dierbare man. onze vader, groot- en overgrootvader Marinus Cornelis Clement in de leeftijd van 87 jaar. Kamperland: M. Clement-de Smit Willy Clement t Goes: Rien Koole Sandra en Barry foëlle, Sem Ronald Kamperland: Matty en Ad Koole-Clement Patricia en Jaap Niels, Rowan, Luca Ferdy en Evelyn Wissenkerke: Gerard Clement en Bianca Lagas Sabine Kort gene: Olivier Clement en Wendy de Looff Jaira, Fajah 4 september 2009 Veerweg 72, 4493 AT Kamperland De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 september om 13.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voor de aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.30 tot 12.50 uur. De begrafenis zal aansluitend om plm. 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoveel moed getoond. Zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf: De Heer is mijn Herder. liefde was de reden. Geheel op haar eigen manier heeft ze afscheid van ons genomen. Mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Blazina Pietemella Colijn-de Munck Sien in de leeftijd van 76 jaar. Goes: P.J. Colijn Hengelo: Peter en Diana Colijn Daphne en Wendy Anouck en William Kloetinge: Hans en Kit jan Colijn Wouter Kamperland: Joke en Sjef Uitterhoeve Stefan en Diana Jeffrey en Denise Jasmin t, Céline Goes: Jaap Colijn en Christel van Wieringen Thijs Goes, 4 september 2009 Van Hogendorplaan 20,4463 VR Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 september om 12.30 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Melleslraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes gelegenheid tot condoleren Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Blazina Pietemella Colijn-de Munck Wissenkerke: P.J. Kooman-de Munck C.L. Kooman Goes: P. de Munck G.M. de Munck-de Korte Scharendijke: B.P. de Munck W. de Munck-Sliedrecht Neven en nichten Goes, 4 september 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72