Familieberichten (J! fT1ensenlinq.nl 26 I Zaterdag 5 september 2009 kijk ook op Heden overleed, toch nog onverwacht, mijn dierbare man, onze vader, groot- en overgrootvader Marinus Cornelis Clement in de leeftijd van 87 jaar. Kamperland: M. Clement-de Smit Willy Clement t Goes: Rien Koole Sandra en Barry Joëlle, Sem Ronald Kamperland: Matty en Ad Koole-Clement Patricia en Jaap Niels, RowanLuca Ferdy en Evelyn Wissenkerke: Gerard Clement en Bianca Lagas Sabine Kortgene: Olivier Clement en Wendy de Looff Jaira, Fajah 4 september 2009 Veerweg 72,4493 AT Kamperland De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 september om 1.3.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voor de aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.30 tot 12.50 uur. De begrafenis zal aansluitend om plm. 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoveel moed getoond. Zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf: De Heer is mijn Herder. liefde was de reden. Geheel op haar'eigen manier heeft ze afscheid van ons genomen. Mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Blazina Pieternella Colijn-de Munck - Sien in de leeftijd van 76 jaar. Goes: P.J. Colijn Hengelo: Peter en Diana Colijn Daphne en Wendv Anouck en William Kloetinge: Hans en Kitjan Colijn Wouter Kamperland: loke en Sjef Uitterhoeve Stefan en Diana Jeffrey en Denise Jasmin Céline Goes: Jaap Colijn en Christel van Wieringen Thijs Goes, 4 september 2009 Van Hogendorplaan 20,4463 VR Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 september om 12.30 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes gelegenheid tot condoleren Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Blazina Pieternella Colijn-de Munck Wissenkerke: P.J. Kooman-de Munck C.L. Kooman Goes: P. de Munck G.M. de Munck-de Korte Scharendijke: B.P. de Munck W. de Munck-Sliedrecht Neven en nichten Goes, 4 september 2009 Een fruitteler in hart en nieren is niet meer... Omringd door allen die hem lief waren, is strijdend tot het onafwendbare einde, van ons heengegaan Adriaan Matthijs Jan Kole - Adri - Wemeldinge 19 augustus 1949 Wemeldinge t 1 september 2009 Echtgenoot van: Karin Kooijman Vader van: Joris Kole Laetitia Kole Kees Otte Carleijne Kole Zwaakseweg 6 4424 NE Wemeldinge We hebben hem in besloten kring begraven. Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen. Voor 't diepste geluk schieten woorden tekort; Wij zijn met ons diepste verlangen verlegen Waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Een voor ons bijzonder mens is overleden. Ir. Adriaan Matthijs Jan Kole Hij is slechts 60 jaar geworden. Wemeldinge: J. E Kole (in herinnering) A.W. Kole-Jeremiasse Nieuw-Buinen: Dubai: Nieuw-Buinen: Cathrien Willy en Rienko Roelof-Jan en Riëtte Rienlc, Ties en Ines Arianne en Rieks fan-Willem en Mareke 's Gravenpolder: TheaenBram Hij wilde zo graag en genoot van kleine dingen. We zullen hem heel erg missen. Wemeldinge, 1 september 2009 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze moeder, oma en overgroot moeder Pieternella Adriana Marijs-de Visser weduwe van Cornelis Jacobus Marijs Oost en West Souburg 12 september 1925 Middelburg 1 september 2009 Namens de familie Correspondentieadres: Spanjaardstraat 54 4331 ER middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot op het laatst liefdevol verzorgd door de medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis afdeling molenwater. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Henk Post Gedurende vele jaren deed hij met grote inzet vrijwilligers werk voor onze vereniging. Hij was een markante man binnen onze organisatie in Zeeland. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Veilig Verkeer Nederland Afdeling Vlissingen Districtsbestuur Zeeland Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Hendrik Willem Post Wij gedenken hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv korpschef Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met verdriet, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek- zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Nettie, onze lieve moeder, oma en mijn lieve vriendin Nettie de Roo-Kare/se echtgenote van Foort de Roo Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 75 jaar. Foort Johan en Ingrid Lara, Luuk, Eva René en Stephan Lia 3 september 2009 Stelleweg 2,4451 RL Heinkenszand Maandag 7 september is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Nettie te nemen in het mortuarium aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 9 sep tember om 14.00 uur in de Dorpskerk te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Nettie de Roo-Kare/se Goes: Jan en Jo de Roo-Braamse Rian en Bou, Jorn, Edi, Djen Diana en Bram, Jaron, Vera 's-Heer Arendskerke: Adrie en Marianne de Roo-van Mossevelde Johan en Petra, Saskia f Sjoerd, Anne Arjan en Laura Nisse: Nel en Nico Moerman-de Roo Tineke en Subir Anke en Alex Na een jarenlange vriendschap zijn wij verdrietig door het overlijden van onze lieve vriendin en tante Nettie de Roo-Kare/se Wij wensen Foort alle sterkte toe. Janny Jan {in herinneringWeststrate-Harinck Jacqueline Roel Jeffrey, Lindsay Angelique Alex Esra, Luka, Stan Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze vriendin Nettie de Roo Goes: Ben en Janny Yerseke: Jan en Marijke Adrie in herinnering Kapelle: Kees en Willy Huybergen: Ludo en Rineke Ad in herinnering 3 september 2009 Altijd geïnteresseerd en behulpzaam, we zullen je missen. Nettie de Roo-Karelse Leen en Mia Kinderen en Kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62