«eland 123 de creatieve geest Mexicaanse griep treft discofeest dertigplus Jan Stins Concrete plannen Brouwersdam-Zuid het grootste aanbod in creatieve cursussen Documentaire Spike Lee in Rampmuseum Tiiburgers mishandeld na ruzie in een café Spiritualiteit centraal op nieuwe cursus Gratis met een busje naar de Seniorgames zaterdag 5 september 2009 uurwerkmakerinstrumentmaker j#TXé', yoor ai uw uurwerk restauraties Vi ei lid^re^luratoren neperiand - vóórmensen dif. vakwerk kunnen waarderen damplein 7, middelburg t. 0118-636635 www.janstins.nl y" 1 OUWERKERK BMRRMHMKMW8 MHt door Emile Calon VLISSINGEN - Een discofeest voor dertigplussers in het Arsenaalthea ter in Vlissingen is afgelast in ver band met de Mexicaanse griep. Or ganisator Nicky Krijger vindt het niet verantwoord het feest zater dag 3 oktober door te laten gaan. Krijger weet dat in de weekeinden en daarbuiten veel discotheken druk bezocht worden. Deson danks vindt ze dat zij als organisa tor een bijzondere verantwoorde lijkheid heeft. Zij wijst er ook op dat veel vaste bezoekers van haar discofeest in de zorgsector werken. Een aantal van hen heeft van de werkgever het verzoek gekregen geen onnodige risico's te nemen. Ook staat een aantal van hen op noodoproeplijsten voor het geval collega's uitvallen in verband met besmetting door de Mexicaanse griep. De speciale dertigplus-fees- ten in het Arsenaal waren volgens haar tot nu toe een groot succes. Onder meer omdat ze telkens wa ren uitverkocht. Krijger wil niet het risico lopen dat het feest in ok tober wordt bezocht door vier- tot vijfhonderd mensen waardoor de sfeer minder is dan de voorgaande feesten. „Het moet goed zijn. Het belang van de bezoekers gaat bo ven het commerciële." met kwaliteitskeurmerk tekenen/schilderen grafische technieken illustreren edelsmeden boetseren beeldhouwen keramiek fotografie digitale beeldbewerking film toneel theater kunstbeschouwing schrijven tapdans moderne dans klassiek ballet jazzballet streetdance yoga zie onze nieuwe cursusbrochure op www.kunsteducatiewalcheren.nl of vraag deze aan op 0118 - 414 928 start cursusseizoen 14 september 2009 Tijdens de foto-expositie over de watersnoodramp ten gevolge van de orkaan Katrina, wordt in het Watersnoodmuseum ook de vier uur durende documentaire 'When the Leeves Broke' van de Ameri kaanse cineast Spike Lee vertoond. De film gaat over de nasleep van de ramp en bevat aangrijpende ge tuigenissen van overlevenden. De expositie in Ouwerkerk is georgani seerd in het kader van de 400 jaar Nederlands-Amerikaanse betrek kingen en duurt tot 16 oktober. RENESSE Twee Tiiburgers van 16 jaar zijn vrijdagochtend vroeg mishandeld op de Rampweg in Renesse. Eén van de twee had eerder die avond in een horecagelegenheid ruzie ge kregen met een andere bezoeker. Rond 3.30 uur kwamen de kempha nen elkaar weer tegen op de Ramp- weg. Er ontstond een vechtpartij, waarbij de Tiiburgers klappen en schoppen kregen van hun belager en zijn vrienden. ZIERIKZEE Ien van Zwol start op 22 september de cursus 'ontdek je eigen spiritua liteit'. In de cursus leren cursis ten onder meer om te gaan met de eigen gevoeligheden, wat de in vloed is van kleur en mediteren en visualiseren. Deelname is mogelijk vanaf 15 jaar. Van Zwol is spiritueel coach en heeft een eigen praktijk in Zierik- zee. Informatie en opgeven via tele foonnummer 0111-413021. MIDDELBURG De Senior Games die maandag be ginnen, vinden deels in Middel burg plaats. De gemeente Iaat voor deelnemers, aanhang en bezoekers een gratis busje rijden tussen de Tourist Shop aan de Markt en de sportlocaties. Dat geldt voor bow ling (7 en 9 september), tafeltennis (7 tot en met 10 september) en de voetbalfinale op 12 september in de Veerse Poort. [GREVElilflGEM Scharendijkei Donja Odijk foto Nasa 0 Aanpak knooppunt N57 en toekomstige Recreatieverdeelweg (stippellijn). Duikhotel, onderwatercentrum, horeca. 'Poort van Schouwen': naar elkaar toe lopen van de duinen. Hoog, vrij toegankelijk gebouw bij de ronde parkeerplaats. Mini-boulevard met winkeltjes, horeca, aanlegplaatsen. Plaats van eventuele schutsluis in de dam (lange termijn). Jachthaven van de Toekomst, met 600 recreatiewoningen en 800 ligplaatsen. Uitbreiding van aantal evenementen. Uitbreiding van het aanbod van strand- en watersporten, onder meer door de aanleg van permanente strandsport- velden. Nieuw bezoekerscentrum Grevelingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 51