Helemaal bij Grand Café Willem Willem bruist! Willem sprankelt! Philadelphia Grand Café Willem, Oranjelaan 17, Middelburg. 36 I Zaterdag 5 september 2009 Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag van 10.00 - 20.00 uur; vrijdag 10.00 - 22.30 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand is er een thema-avond van 17.00 - 22.00 uur (bijvoorbeeld Mexicaans, Afrikaans, Italiaans). Voor de thema-avond is het wel nodig om altijd telefonisch te reserveren. Het team van Grand Café Willem heet u van harte welkom. Willem is het supergezellige Grand Café aan de Oranjelaan in Middelburg. Je bent er welkom voor een hapje of drankje tussendoor, maar ook voor een smakelijke lunch of diner. Heb je een feestje te vieren? Geen betere plek dan Grand Café Willem! Ben je toe aan een uitgaansplek waar je met open armen en een vrolijke lach wordt begroet? Met lekkere hapjes voor een zacht prijsje? Heerlijk genieten in onze comfortabele stoelen op het zonnige terras of binnen van het sfeervolle interieur? Haast je dan naar Grand Café Willlem, voor een koninklijk onthaal door onze enthousiaste medewerkers. Het team van dit bijzondere Grand Café bestaat bijna volledig uit cliënten van Philadelphia Zorg Zuidwest. Deze medewerkers, ongeveer twaalf jonge mannen en vrouwen, hebben een lichte verstandelijke beperking, maar dat weerhoudt hen er niet van gewoon mee te draaien in de maatschappij. Allemaal dragen ze hun steentje bij, in de vorm van activiteiten waar ze plezier aan beleven en goed in zijn. In Grand Café Willem hebben ze er duidelijk plezier in. Heerlijk om je als gast zo welkom te voelen. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.grandcafewillem.nl of per telefoonnummer: (0118) 61 87 67 Brede glimlach Het Grand Café is pas een jaar in de running, en is nu al de favoriete plek van veel mensen uit de omliggende wijken en ver daarbuiten. Geen wonder ook, als je ziet wat er allemaal mogelijk is. Het team van Grand Café Willem, waaronder een professionele kok en bedrijfsleider Michelle Bartlett, verzorgt vergaderarrangementen inclusief lunch, (trouw) partijen en recepties, kinderfeestjes, catering naar wens op diverse locaties en High Tea. Er is ook een menukaart voor een hapje en drankje tussendoor. De dagelijks wisselende dagschotel - te vinden op de website - wordt piekfijn verzorgd en met een brede glimlach geserveerd. Dit voor het verbijsterend lage bedrag van 8,50. Er zijn tal van mogelijkheden. Kortom: sfeer en gezelligheid, enthousiast personeel, lekker eten en drinken en dat tegen een betaalbare prijs? Grand Café Willem is het recept! Rashida (20), horecafan en gezelligheidsmens: "Twee dagen in de week werk ik hier en ik vind het geweldig. Soms vragen ze of ik meer kan komen werken, en dan doe.ik dat. Hiervoor was ik voedingsassistente bij Zorgstroom, maar daar kon ik helaas niet blijven. Ik kreeg een Wajong-uitkering en opeens had ik niks meer te doen. Dat vond ik maar niks. Werken is toch veel leuker? Ik strijk de bedrijfskleding van ons team, maar bedien ook aan tafel. Ik mag hier dingen doen die echt bij me passen. Daar voel ik me veilig bij. Maar het fijnste is dat ik onder de mensen kom. Het is hiér gezellig en dat heb ik nodig." Florence (35), vliegende keep bij Grand Café Willem: "Ik doe hier van alles: aan tafel bedienen, schoonmaken, werken in de keuken. Hoe ik mijn werkzaamheden verdeel over de dag mag ik zelf bepalen, als ik maar wel alles doe wat op mijn planbord staat. Die vrijheid vind ik fijn.Vijftien jaar werkte ik in een hotel in Oost-Kapelle, maar ik werd afgekeurd en kwam met een uitkering thuis te zitten. Na een jaar kou ix gelukkig hier aan de slag. Ze zijn blij met mijn horeca- ervaring en ik was heel snel gewend. Eerst had ik nog maar twee collega's, nu zijn we al met z'n twaalven. We kunnen het prima met elkaar vijlden. Onze gasten zijn blij met wat we voor hen doen, en daar word ik weer blij van.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38