fllensenlifiq.nl DunkhïLUi'Snï JAKOB HENGST Walter Emil Hüber v. 28 I Zaterdag 5 september 2009 kijk ook op De Heer is mijn Herder Hij waakt voor mijn ziel, Hij brengt mij op wegen Van goedheid en zegen Na een leven van zorg, liefde, kracht en moed is plotseling van ons heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame en goedlachse papa en opa Elia Sinaij Geboren op 8 april 1925 te Meulaboh (Atjeh) Overleden op 2 september 2009 te Middelburg Middelburg: A. Sinaij-Franciscus Middelburg: Jolanda Sinaij Ineke en Gideon Wouter en Jody Lida en Peter Middelburg: Eli en Edith Sinay Romano Djordin Ayzo Viënne Izarah Middelburg: Stans en Tom Remijn Levi Kenny Almere: Ine en Hans Gispen Gwyn Kian Correspondentieadres: Rijnstraat 16,4335 KJ Middelburg Op zaterdag 5 september is vanaf 13:30 uur tot 16:30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De vertroostingdienst is op zondag 6 september om 20:00 uur in de Molukse kerk Bethlehem in de Rijnstraat te Middelburg. De uitvaartdienst is op maandag 7 september om 13:00 uur. Hier aansluitend vindt de begrafenis plaats om 16:00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in want u Heer laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4, vers 9 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Neeltje Dina Voogdt-de Back Sinds 3 november 1986 weduwe van Johannes Voogdt Cadzand, 2 juli 1919 Terneuzen, 3 september 2009 Sjaak en Liesbeth Voogdt-Vergouwe Ina Voogdt-Anderiesse (in herinnering) Neelie en Ad Cappon-Voogdt Nelly Zaagman-Voogdt Piet Zaagman (in herinnering) Bram en Carien Voogdt-Vermeulen Johan Voogdt Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Markt 11 4525 AD Retranchement De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 8 september om 14.00 uur in de hervormde kerk te Retranchement. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het dorpshuis D'Ouwe Schoole. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame echtgenoot, vader, opa en schoonzoon Pieter Anteunis Smit Vlissingen, 16 oktober 1935 Vlissingen, 4 september 2009 Vlissingen: Corrie Smit-Heijmans Ede: Els Nauta-Smit Hein Nauta Maaike in herinnering Wouter Grave: Ineke de Haas-Smit Hans de Haas Vlissingen: C. Heijmans-Groenenberg 4386 HK Vlissingen Strandwal 22 De herdenkingsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd en vol ongeloof delen wij u mee dat, zo kort na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder, nu is overleden onze zwager en oom Piet Smit Kapelle: Willy Don-Heijmans (in herinnering) Frans Don neven en nichten ln dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij kennis dat vredig in haar slaap van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Wijsman-Verkaart sinds 1975 weduwe van Johannes Wijsman in de leeftijd van 96 jaar. Zierikzee, Wijnand Wijsman Anneke Wijsman-Stegeman Marcel en Mieke Martijn, Lisa, Ruben Jeroen en Manuela Claire, Niek Erik en Annet Tristan, Danielle, Kirslen, Mirte Bart Wijsman Ina Wijsman-Hagesteijn Marjon en Leon Kirsten, Amber Joyce Goes, Willie den Boer-Wijsman Wim den Boer Frank Paul en Sharon Zierikzee, 3 september 2009 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Korte Blokweg 2,4301 NV Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal dinsdag 8 september om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats St. Barbara aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna van Alphen - Pouwelse willen wij u oprecht bedanken. Uw warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Maarten en Debora Poula en Daan en kleinkinderen En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan Het werd, het was, het is gedaan Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa (Jaap) Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming hebben ons geraakt en geven ons moed om verder te gaan. Vanwege de overweldigende belangstelling is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. A.E. Hengst-Verhulst Annelies Hogeweg-Hengst Jan Hogeweg Thomas en Manon Leo Hengst Westkapel Ie, september 2009 Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Wij zijn u dankbaar voor uw steun in deze voor ons zo moeilijke periode. Wij hopen dat u met ons de toekomst in wilt gaan op de manier die Wally ons leerde. Nogmaals allemaal bedankt. Anny Hüber-de Koning Hans en Anke Robbert en Marita Danielle en Dave Robm, Dante, Polly Stefan Oost-Souburg, september 2009 Westkapelle, september 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30