op de zondagmiddag
media
47
z
o
i media@wegener.nl
1 024-3650570
'We waren toch een instituut aan de keukentafel'
Carlo Boszhard over zijn samenwerking met Irene Moors op de zondagmiddag
Zaterdag 5 september 2009
07:00 Amazing baby
bloopers 07:30 De op-
voedpolitie voor die
ren 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
tuinruimers 10:55 Total
ly beach 12:05 SBS 6 Au
tosport 13:05 Summer-
trends 13:35 Teletrends
15:00 Droomhuis in de
zon 16:00 Wie is de baas
in huis? 17:00 Verbou
wen verkopen
07:00 Best of shopping
08:45 Car tracks 09:00
Tommy Teleshopping
09:30 Ik begin voor me
zelf 10:00 WK Zoetwa
tervissen 2009 10:30
Classic car rally: Winter
trial 200911:00 Mon
ster Jam 11:30 RTL GP:
Rally report 12:00 RTL
GP: MotoGP - San Ma
rino (race) 15:00 RTL
GP: DTM - Brands Hatch
16:00 RTL GP: Moto-
cross Lierop 17:00 RTL
GP: WKSuperbike-
Duitsland
07:00 Tel sell 17:10 Je
lijf, je leven 17:40 Huis
dokter
07:00 Het Blok V 08:00
Passion for fashion
08:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 14:10 A model life:
Petra Nemcova project
15:10 What about Brian
16:00 The agency 16:30
Films stars 17:00 Sa-
menWonen 17:30 Va
ren zo
11:50 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Jackie Chan, Poke-
mon advanced battle,
Recess, Fillmore, Kim
Possible, Totally spies,
The suite life of Zack
and Cody, Total Drama
Island
o
o
18:00 De grote verhui- 18:00 Sport, I even sge- 18:10 Friday night 18:05 Notes from the 18:00 Sneak, filmupdate
zing, realityserie vaarlijk!, reality- lights, dramaserie underbelly, come- 18:05 The Fresh Prince
programma dyserie of Bel-Air, come-
18:35 Passion for fa- dyserie
shion, mode- en
styleprogramma
19:00 De 25 grappigste 19:00 RTL Autowereld,
tv-duo's aller tij- autoprogramma
den, amusements- 19:30 RTL Transport
programma wereld, transport
programma
19:05 Design Inc.,
woonprogramma
19:30 Sexygirl, meta
morfose program-
19:35 Extreme home
-makeover
19:35 Border security,
realityserie
20:30 Wegmisbrui- 20:00 RTL GP: MotoGP 20:00 Emily's reasons
kers!, verkeerspro- - San Marino (sa- why not, comedy-
gramma menvatting), sa- serie
menvatting 20:30 How to look
good naked, sty-
lingprogramma
20:30 Ghost whisperer, 20:30 Criminal minds,
dramaserie misdaadserie
21:30 Red mijn vakan- 21:00 Zware jongens
tie!, consumenten- achter tralies, do-
programma cumentaireserie
21:30 The first 48
hours, realitypro-
gramma
21:30 How to look
good naked, sty-
lingprogramma
21:25 Fringe, dramaserie 21:25 Medical investi
gation, dramaserie
22:30
Hart van Neder- 22:30
Ooggetuige: Je
22:00 Urban legends:
22:20 Dark blue, actie
land - Late editie,
penis afgehakt,
Final cut, horror
serie
->
reportages
serie documentai
film
22:45
Piets weerbericht
res
22:50
Reportage: 9/11:
De kaping van
vlucht 93
23:30 1000 ways to die, 23:50 Sexy girl, meta-
realityserie morfoseprogram-
23:05 Medium, mis
daadserie
23:15 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie (h)
00:10 Helse bovenna
00:00
Andromeda
00:20
Teleshop 8
00:00
Charmed
00:10
tuurlijke gebeur
00:50
Andromeda
00:21
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
01:15
tenissen
01:40
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
01:10 Late night
01:41
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:45
03:00
Sneks
land - Late editie/
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
04:15
mering
Nachtprogram
mering
Hart van Neder
land (laat) (h)
00
vo
b
o
bJ
b
M
to
M
to
X
kan houden. We hopen dat wij de
nieuwtjes hebben die je nu op
maandag bij RTL Boulevard ziet."
Carlo Boszhard ziet Life 4 You niet
als een kans om alles eens lekker
anders te gaan doen. „Natuurlijk
maken we nu een nieuw en ander
programma, met een nieuw decor
en een nieuwe leader, maar Life
Cooking probeerden we ook elk
jaar wat op te frissen." Moors:
„We hebben al negen jaar een suc
cesvol zondagmiddagprogramma.
Op een gegeven moment weet je
wel wat het beste werkt."
Aan de naam moest Moors wel
wennen. Nog steeds wil de titel
niet echt inzinken. „Zelf had ik lie
ver volstaan met Het Zondagmid-
daggevoel, want dat is wat het is."
Carlo Irene: Life 4 You,
RTL4, 17.30 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nazomerfesti
val
18:11 Zeeuw van Vlaanderen
18:19 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Zomerbeelden. 10:00
Lichtpunt: Tijdgenoten - Simon
Vinkenoog. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Halfuur
natuur. 14:05 Vlaanderen
vakantieland. 14:50 Expedition
Guyana. 15:45 Clips. 16:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Spanje. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:30
Eten in de zon. 19:00 Het jour
naal - Sportweekend. 19:55
Het weer. 20:00 Zoo Australië.
20:30 De jaren stillekes. 21:20
Katarakt. 22:15 China voor
beginners. 23:05 Het journaal
laat. 23:25 Het weer. 23:30 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bol en
Smik. 07:20 Kwiskwat. 07:40
Mickey Mouse clubhuis.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Sprookjes. 08:45 Mega Mindy.
09:10 AbraKOdabra. 09:25
Disney's American dragon: Jake
Long. 09:50 Peperbollen. 10:15
Spetter. 10:25 Disney's Ame
rican dragon: Jake Long. 10:50
Sherlock. 11:25 Robbedoes en
Kwabbernoot. 11:50 De week
van Karrewiet. 11:59 CANVAS.
12:00 Anima Eterna o.l.v. Jos
van Immerseel - Haydn. 13:15
14:00 Sporza. 17:59 KETNET.
18:00 Junior Eurosong 2009.
19:10 Eliot Kid. 19:25 De
week van Karrewiet. 19:30
6tien. 19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Panorama.
21:00 Planet earth. 21:50
Spraakmakers. 22:20 Tokaido.
22:45 Lichtpunt: In our name.
23:45 Panorama.
RTBF1
07:25 C'est du Beige: Spéciale
Laeken. 09:30 En quête de
sens - II était une foi. 10:05 Une
brique dans Ie ventre. 10:35
Adoption animale. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:40 Weerbericht.
13:45 Escapade gourmande.
14:15 Jardinset loisirs. 14:40
La gifie. 16:25 Outyos, des
tigres et des hommes. 17:35
Life is wild. 18:20 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:45 Vu
du ciel. 22:30 Le meilleur de
l'humour - week end. 23:00
Week-end sportif. 00:00 Le
12 minutes. 00:15 Une brique
dans le ventre.
RTBF-2
11:55 C'est pas sorcier.
12:25 Auto mobile. 13:00
Les nouveaux explorateurs.
13:50,14:45 Les arnaqueurs
VIP. 15:40 Beautiful people.
16:25 Tout le monde veut
prendre sa place. 17:15,17:45,
18:15,18:45,19:10 Plus belle
la vie. 19:45 Autosport: 1000
km de Spa. 20:00 Autosport:
Rally-WRC Australië. 20:30,
21:15 The unit. 22:00 Médical
détectives. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Hep taxi! 23:20 Reflets sud.
00:15 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marrshow. 11:00 The
big questions. 12:00 Country
tracks. 13:00 Nieuws en weer
bericht. 13:05 Ready steady
cook. 13:50'Allo 'allo. 14:20
Keeping up appearances. 14:50
EastEnders. 16:40 Murder,
she wrote. 17:30 The green
green grass. 18:00 Dom on the
case of cars. 18:30 Songs of
praise. 19:05 Seaside rescue.
19:35 Nieuws en weerbericht.
19:50 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 Countryfile.
21:00 Antiques roadshow.
22:00 Waking the dead. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:20
Neil Diamond: Hot August
night. 00:20 Al: Artificial intel
ligence.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:40 Bits and Bobs. 08:00
Uncle Max. 08:10 Diddy Dick
and Dom. 08:15 ChuckleVision.
08:30 Da Dick and Dom dairies.
09:00 Gimme a break. 09:25
Diddy Dick and Dom. 09:30
M.l. High. 10:00 Undercover
dads. 11:00 Something for
the weekend. 12:30 Animal
park - Wild on the West Coast.
13:30 Motorsport. 15:00
Paardenkoersen. 16:30 Darts.
19:00 Coast. 20:00 Top gear.
21:00 Last chance to see.
22:00 Dragons' den: On tour.
23:00 Hardcore profits. 00:00
Shooting stars.
Duitsland 1
07:10 SesamstralSe. 07:35,
08:00 Blue Water High. 08:25
Rennschwein Rudi Riissel.
08:55 Tigerenten Club. 09:55
Tagesschau. 10:00 Immer
wieder sonntags. 11:30 Die
Sendung mit der Maus. 12:00
Tagesschau. 12:03 Presseclub.
12:45 Tagesschau. 13:15 ARD-
exclusiv. 13:45 Sportschau live:
DTM - Deutsche Tourenwagen
Masters. 15:35 Tagesschau.
15:45 Bilderbuch. 16:30 ARD-
Ratgeber: Bauen Wohnen.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstraRe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Architektur eines
Todes. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 22:58 Das Wet
ter im Ersten. 23:00 ttt - titel
thesen temperamente. 23:30
Abgeordnet: Der Politiker-
Praxistest. 00:00 Druckfrisch.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Der Sleepover Club. 08:35
Pippi Langstrumpf. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Protestantse kerkdienst. 10:15
Lafer!Lichter!Lecker! 11:00
ZDF-Fernsehgarten. 13:00
heute. 13:02 blickpunkt.
13:30 ZDF.umwelt. 13:55
Neues Abenteuer mit Flipper.
15:30 heute. 15:35 Robinson
Crusoe. 17:00 heute. 17:10
ZDF SPORTreportage. 18:00
ML Mona Lisa. 18:30 ZDF.
reportage. 19:00 heute. 19:10
Berlin direkt. 19:30 Terra X:
Geheimakte Sophienschatz.
20:15 Rosamunde Pilcher: Der
Mann meinerTraume. 21:45
heute-journal. 22:00 Der Adler
- Die Spur des Verbrechens.
23:35 ZDF-History: 102 Mi
nuten, die die Welt verandern
- Schicksalstag 11September.
Discovery
07:45 Verminators: Roach
motherload. 08:35 Overhau-
lin': Mustang sting. 09:25 How
does it work?: Incandescent
light bulb/Telescope/Espresso
machine/Car battery. 09:50
How does it work?: Electric
guitar/Aquarium/Hard disk
drive/Vacuum cleaner. 10:15
Nextworld: Future home.
11:10 Mega world: Canada.
12:05 Ray Mears' bushcraft:
Sweden. 13:00 Green Wheels:
Tesla motors. 13:25 Extreme
loggers: Timber in their blood.
14:20 Extreme explosions.
15:15 Street customs 2008:
Challenger convertible. 16:10,
16:35 Wheeler dealers on
the road: Fiat 500.17:05
Destroyed in seconds. 17:35
Eyewitness. 18:00 How does
it work?: Quartz watch/Mp3
player/Microphone/Refrigera
tor. 18:30 How does it work?:
Tattoo machine/Pallet truck/
Digital photo camera/Laser
mouse. 19:00 American chop
per: DECA bike/Colmet bike.
20:00 Mythbusters: Seesaw
saga. 21:00 Time warp. 22:00
Prototype this: Robo dog sitter.
23:00 Deadliest catch: Lobster
men. 00:00 I, videogame: The
legs.
National Geographic
07:00 Asia market week. 07:30
Managing Asia. 08:00 In Touch
Ministries. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Joseph Prince
Ministries. 10:30 Wall Street
Journal. 11:00 Peace ministries.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 I didn't know
that. 12:30 Remarkable vets.
13:00 Heads up: How does the
earth move? 13:30 The snake
wranglers: Swimming with sea
snakes. 14:00 World's wildest
encounters. 15:00 Surviving
Everest. 16:00 Guantanamo's
secrets. 17:00 Earth inves
tigated: Death of the earth.
18:00 Jean-Michel Cousteau:
Ocean adventures - Return to
the Amazon. 19:00 I should be
dead: Buried alive. 19:59 WWII
week. 20:00 Hitler's secret
bunkers. 21:00 Apocalypse:
WWII - Hitler's rise to power.
22:00 Churchill's German
army. 23:00 Sinking Hitler's
supership. 00:00 Helicopter
wars: Trapped by the Taliban.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bakugan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa Mi-
key. 09:00 Wat te doen voor je
poen. 09:30 Hollywood buzz.
10:00,10:30 Wat te doen voor
je poen. 11:00-12:30 Herhalin
gen Wat te doen voor je poen,
Wat te doen voor je poen.
13:00 TMF Superchart. 15:00
Top 25.17:00 Beach battle.
17:30 Best of TM F. 18:00 Wat
te doen voor je poen. 18:30
De videotheek. 20:00 Best
of TMF. 20:30 Wat te doen
voor je poen. 21:00 TMF NL.
22:00 Beach party. 23:00 TMF
Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 My super sweet 16
UK. 10:10 Videography: The
Killers. 10:40 Spanking new
sessions: Lady Gaga. 11:05 Isle
of MTV: Malta 2009.12:00,
12:25,12:50,13:20 Cribs.
13:45 Teen cribs weekend
break. 18:10 Made. 19:05 Paris
Hilton: My new BFF. 20:00 The
city. 20:25 Teen cribs. 20:50,
21:20 Nitro circus. 21:45 Fist of
Zen. 22:10 Viva la Bam. 22:40
Scarred. 23:05,23:30 Jackass.
00:00 After hours.
TV 5
07:00 Reflets sud. 07:50 Le
dessous des cartes. 08:05
Cité guide: Bangkok. 08:45
Canadees nieuws. 09:10 Flash.
09:15 TiVi 5.11:10 Chante!
11:35 Paroles de clips. 11:45
La vie en vert. 12:10 Nec plus
ultra. 12:40 Jour de rugby.
13:30 Belgisch nieuws. 13:45
Le dessous des cartes. 14:00
Faut pas rêver. 16:00 Nieuws.
16:30 Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00 Flash. 18:10 Interna
tionales. 19:00 Des terres et
des hommes: J'ai vu changer
la terre - Les pouvoirs du
fleuve, au-dela de I'Amazone.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 L'animal.
22:35 Lumière et caméra.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Uranus.
Eurosport
07:00 Tennis: US Open. 09:15
Autosport. 09:45 Motorsport.
10:15,10:45 Autosport.
11:45 Motorsport. 12:45,
13:30,14:30 Autosport. 15:45
Motorsports weekend. 16:00
Wielrennen: Ronde van Spanje.
17:45 Voetbal. 20:00 Tennis:
US Open.
CNN
07:00 Best of BackStory. 07:30
i Report for CNN. 08:00 CNN
today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 Living golf. 10:00 Politi
cal Mann. 10:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 Inside
Africa. 14:00 Fareed Zakaria
GPS. 15:00 State of the Union
with John King. 16:00 Your
world today. 16:30 My city_my
life. 16:45 The screening room
Xtra. 17:00 Living golf. 17:30
World sport. 18:00 State of the
Union with John King. 19:00
African voices. 19:30 Inside
the Middle East. 20:00 Best
of BackStory. 20:30 i Report
for CNN. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:30 Political Mann.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.
Carlo Boszhard en Irene Moors zijn al jaren een succesvol presentatieduo
op de zondagmiddag. foto GPD