ft. Hogeschooldocent BEN iü VAKMAN STRAATMAKER EN VIL JE GRAAG LES GEVEN? "(kil O' Limagrain QlJoljTrack.nl Leermeester straatmaker Nederland mogelijk (associate) lector Hogeschool Zeeland OI 40 I Zaterdag 5 september 2009 Kijk ook op i Stichting Vakopleiding Infra Zeeland is een samenwerkingsverband van gerenommeerde Infra aannemers; zij verzorgt voor en met haar lidbedrijven vakopleidingen Infratechniek volgens het systeem van werkend leren. Een aanzienlijk deel van de leerlingen is geplaatst in leerling-ploegen die onder leiding van een leermeester op professionele wijze straatwerken uitvoeren. Wegens vertrek van één van de medewerkers zoeken wij een Leerprocessen en -resultaten van leerlingen te optimaliseren Het reilen en zeilen van zowel zijn ploeg als VIZ goed te laten verlopen Kan en wil in de wintermaanden op het ROC in collegiale sfeer samen met docenten zorgdragen voor leerlingbegeleiding bij zowel praktijktrainingen als theorie Beschikt over veel verantwoordelijkheidsgevoel, humor, geduld en flexibiliteit Is bereid zich in te spannen om het leermeestercertificaat te behalen en zich te bekwamen in computergebruik voor de urenadministratie (leerling-ploeg) Een goede leermeester beschikt over de volgende kenmerken: Is een uitstekende gediplomeerde vakman straatmaker Kan zelfstandig een omvangrijk straatwerk tot een goed einde brengen Is bovengemiddeld goed in de omgang met mensen; communiceert makkelijk, helder en doelmatig. Voelt zich uitgedaagd om: Binnen gegeven marktcondities kwalitatief goed straatwerk te leveren VIZ biedt: een plezierige en uitdagende werkomgeving goede begeleiding en randvoorwaarden een bij de zwaarte van de functie passende beloning Voor nadere inlichtingen over deze vacature: Ate de Bourgraaf; 0113-230089 06-53325446. Als u naar deze functie wilt solliciteren dan kunt u binnen 14 dagen reageren per brief of E-mail naar het bestuur van: Stichting VIZ Postbus 152 4460 AD Goes. E-mail adres: atespg@zeelandnet.nl tratie van zijn ploeg. r Cl li Ki l Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt in de Benelux. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder en gazongrassen en groenbemesters. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Met hoofdkantoor in Rilland en nevenvestigingen in Lelystad en Tienen (B) maakt onze Benelux-organisatie deel uit van het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft bijna 6.000 werknemers en een jaaromzet van ruim 1 miljard euro, waarvan 45% in landbouwzaaizaden. www.limagrain.nl Op ons veredelingsbedrijf in Lelystad vinden belangrijke kweekactiviteiten plaats in granen, vlas en peulvruchten. Uiterlijk voorjaar 2010 zullen deze geconcentreerd worden op de hoofdvestiging in Rilland (Zld.). In dit kader zijn wij op zoek naar een enthousiaste coördinator veredelingsprogramma's m/v standplaats Rilland; in eerste instantie is uw werkplek ook voor een aantal dagen per week in Lelystad. Uw functie In deze functie doet u de planning en coördineert u de praktische werkzaamheden ten behoeve van onze veredelingsprogramma's granen, peulvruchten en vlas. Zo bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van alle teelttechnische activiteiten op de proef- en vermeerderingsvelden (inzaai, gewasbescherming, grondbewerking en oogst). Daarvoor onderhoudt u intensieve contacten met onder meer externe proefveldhouders over de invulling van het bouwplan. Verder draagt u zorg voor droging, opslag en schoning van het geoogste product. De coördinatie geschiedt in alle gevallen in samenspraak met de betreffende hoofden van de verédelingsafdelingen. Daarbij staat u garant voor een efficiënte werkverdeling en taakuitvoering binnen het team van vaste en tijdelijke medewerkers waarin u zelf ook mede-uitvoerend bent. U draagt ook zorg voor de recrutering van tijdelijke werknemers. Uw functie Voor deze functie zoeken wij een gedreven persoon die zich herkent in de volgende competenties: teambuilder, praktisch, stressbestendig en flexibel. U heeft een MBO/HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U beschikt over een gedegen teeltkennis en kunt goed omgaan met de hectiek van teeltwisselingen en seizoenspieken. U heeft een gewasbeschermingslicentie 2 of bent bereid die te halen. U kunt goed plannen en organiseren. Verder is een goede kennis van PC-gebruik (MS Office) een vereiste. Uw reactie U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken sturen aan: Limagrain Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113-55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limagrain.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer Bouwman, vestigingsmanager in Lelystad, tel. 0320 - 22 57 00. www.hz.nl Binnen de Delta Academy 'studierichting civiele techniek' is plaats voor een (1 fte) m/v De opleiding Civiele Techniek maakt deel uit van de Delta Academy van de Hogeschool Zeeland. De Delta Academy onderscheidt zich door topkwaliteit (beste opleiding van Nederland), internationale oriëntatie, multidisciplinaire benadering van proble matiek en zeer intensieve samenwerking met werkgevers. Het profiel U heeft een relevante afgeronde univer sitaire opleiding en bent bij voorkeur gepromoveerd; Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. V' sSjfc - 0 U heeft relevante werkervaring op het gebied van waterbouw; U heeft een brede kijk op het werkterrein en aanverwante gebieden; U beschikt over een netwerk van contacten; 8 U heeft interesse in het doen van toegepast onderzoek; 8 U kunt goed plannen en organiseren. Meer informatie Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij Peter van Tilburg, Academie Directeur, tel. 0118 - 48 93 25 of bij Monica Snoodijk, Personeelsadviseur, tel. 0118 - 48 92 34. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature kunt u voor 20 september zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure vindt u op; www.hz.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gestefd. Bedrijf: RBOI-Middelburg Standplaats: Middelburg Adviseur Ruimtelijke Ordening Je bent werkzaam in een informele omgeving vol vak mensen en korte lijnen, waar je werkt aan zeer diverse en uitdagende opdrachten. Door samenwerking en deel name aan de RBOI Academy kun je jezelf verder ontwik kelen. Heb je enkele jaren ervaring op het gebied van ruimtelijke ordening en wil je deze ervaring graag inzetten in een integraal adviesteam, kijk dan op www.rboi.nl voor een uitgebreidere vacatureomschrijving. Contact: h.vercraeye@rboi.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 1985817 Jorsele Bedrijf: Gemeente Borsele Standplaats: Heinkenszand Juridisch medewerker - je coördineert de bezwaarschriften; - je bent het centrale aanspreekpunt voor onze verzeke ringsportefeuille; - je bent verantwoordelijk voor het integrale veiligheids beleid. Je hebt een HBO-diploma op juridisch gebied, beschikt over goede en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, flexi bele en klantgerichte instelling. Voor meer info bel Philip de Vree: 0113-238440 of 06- 52560948 of kijk op www.borsele.nl/vacatures. Contact: info@borsele.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 1985874 K-'P*'!" Bedrijf: Gemeente Kapelle Standplaats: Kapelle ass. beheerder jongerencentrum Ga je graag om met jongeren, ben je direct beschikbaar en vind je het niet erg om regelmatig 's avonds te werken. Kun je met computers aan de slag en is muziek niet vreemd voor je. Ben je bereid om je handen uit de mouwen te steken en heb je ervaring in barwerkzaamheden, dan is deze functie misschien wel iets voor jou. Meer over deze vacature. Kijk op www.kapelle.nl Contact: vacature@kapelle.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 1985132

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126