V Doe mee met Oktober Kennismaand QjoliTrack.n! Enthousiaste Opleidingsadviseur m/v nif DOUR.LEI ASSISTENT - ACCOUNTANTS Savantis van 1 t/m 31 oktober door heel Nederland 28 I Zaterdag 5 september 2009 Kijk ook op In Agrimarkt Goes is werk voor enthousiaste Medewerk(st)ers Agrimarkt is een succesvolle detailhandelsonderneming in het Zuidwesten van Nederland. Agrimarkt onderscheidt zich van andere supermarkten door een breed assortiment producten, hoge kwaliteit in vers en uiterst scherpe prijzen. Logisch dat we al jaren lang ons marktaandeel verder uitbouwen. Onze ambitie is de komende jaren verder te groeien en nieuwe supermarkten toe te voegen. Agrimarkt is klant gedreven, marktgericht en reageert alert en flexibel op veranderingen en trends in de markt. Bij Agrimarkt werken ruim 500 medewerkers in een levendige en afwisselende omgeving. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www. Agrimarkt.nl Als medewerker kun je gaan werken op de afdelingen: Groente/fruit, Vleeswaren, Brood/banket en de afdeling Kruidenierswaren. We hebben zowel parttime (vanaf 20 uur) als full time (37 uur) functies beschikbaar. Een winkelmedewerker maakt deel uit van een afdelingsteam. Afhankelijk van de afdeling waar je wilt en kunt werken, zul je te maken krijgen met o a goederen ontvangst; het aanvullen van artikelen, het verwerken van verse artikelen en het attractief en netjes houden van de afdeling. Je hebt een vmbo-diplóma, een klantvriendelijke en klantgerichte instelling is een vereiste. Je bent pro-actief, collegiaal en vooral gedreven om samen met je afdelingsteam dagelijks een uitstekende prestatie neer te zetten. Vulploegmedewerk(st)ers Voor onze vulploeg die op verschillende middagen/avonden actief is, zoeken we enthousiaste en nauwkeurige parttime medewerkers. De vul ploeg is verantwoordelijk voor het op efficiënte en juiste wijze vallei van 1 de schappen van vooral kruidenierswaren. De minimale leeftijd voor deze functie is 16 jaar. Als je interesse hebt in het werken in een van onze vul- pioegen, geef dan op je brief of mail aan op welke middag(en)/avond(en) je beschikbaar bent. Agrimarkt kent voor alle vaste medewerkers een aantrekkelijke studie kosten regeling. In de toekomst ontstaan er vanwege verdere groei volop doorgroei mogelijkheden. In ons bedrijf kennen we een winstdelings- regeling. Interesse? Stuur je brief, voor 19 september 2009, met personeelsgegevens, opleiding en ervaring naar: Agrimarkt BV t.a.v. Afdeling personeel en organisatie, Postbus 404, 4460 AV Goes. Per mail kan ook: pSio@agrimarkt.nl Geef duidelijk aan voor welke functie je in aanmerking wilt komen. Voor meer informatie bel je de winkelmanager, Jaap Baaijens of zijn assistent Rolf Speckens, telefoon 0113-214020. Accountants Adviseurs Dourlein Accountants Adviseurs is een jong en all-round accountantskantoor met als bedrijfsfilosofie: "een persoonlijke, pro-actieve klantbenadering en professionele dienstverlening". Wegens de verdere groei van ons kantoor komen wij graag in contact met zowel MBO als HBO Als assistent-accountant verricht je voor onze cliënten diverse administratieve handelingen zoals het verzorgen van de (loon-) administratie en het opstellen van jaarrekeningen en- fiscale aangiftes. Wij vragen MBO- of HBO-opleiding Met of zonder ervaring Kennis van boekhouden. Ervaring met MS-Office (Windows, Word en Excel). Een leergierige instelling. Dienstverlenende en klantvriendelijke instelling. Wij bieden Goede arbeidsvoorwaarden waaronder een studiekosten- en winstdelingsregeling. Riante doorgroeimogelijkheden. Een open en persoonlijke bedrijfscultuur. Deskundige begeleiding en training on the job. Zie ook jij de uitdaging en mogelijkheden van het werken bij ons kantoor, stuur dan je sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar Dourlein Accountants Adviseurs, t.a.v. de heer R.A. Dourlein RA AA, Zeil markt 10, 4381 BS Vlissingen. Voor nadere informatie kun je terecht op onze website www.dourlein.nl of contact opnemen via 0118-420555. Voor het rayon West-Brabant/Zeeland zijn wij voor de sector Schilderen en Onderhoud op zoek naar een: In deze ambulante en zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen en stimuleren van het leren in de praktijk. U onderhoudt de relaties met onderwijsinstellingen, samenwerkingsverbanden en bedrijven. Denk bij de laatste aan schildersbedrijven, onderhoudsbedrijven en bedrijven in de industriële lakverwerking. Eventueel wordt uw expertise ook op andere gebieden - zoals examens - ingezet. U GAAT: een netwerk van scholen, bedrijven en instellingen onderhouden nieuwe bedrijven werven en erkennen leerbedrijven stimuleren om leerplaatsen beschikbaar te stellen deskundigheid bij bedrijven en leermeesters bevorderen het opleidingsproces van leerlingen in de beroepspraktijk coachen leermeesterbijeenkomsten ontwikkelen, organiseren en verzorgen input leveren voor de ontwikkeling van nieuwe producten, diensten en beleidsplannen. U HEEFT: hbo werk- en denkniveau (accountmanagement onderwijs en/of sector schilderen en onderhoud) aanvullende trainingen gevolgd (verkoop, communicatie en/of onderwijsontwikkeling) uitstekende adviesvaardigheden, een commerciële inslag en flexibiliteit organisatorische en netwerkkwaliteiten een analytisch vermogen en overtuigingskracht goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden rijbewijs B uw woonplaats in het rayon West-Brabant/Zeeland. U KRIJGT: een functie met veel mogelijkheden tot initiatief en persoonlijke ontwikkeling een fulltime aanstelling voor een jaar met de mogelijkheid tot een vast dienstverband een uitstekend en concurrerend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een auto van de zaak. MEER WETEN? Meer informatie over onze organisatie vindt u op www.savantis.nl. Voor meer informatie over de functie neemt u contact op met de heer P.J.J. Naalden, regiohoofd Zuid. Hij is te bereiken via (0182) 64 11 11. SOLLICITEREN Stuur uw reactie naar: Savantis, afdeling P&O, t.a.v. de heer F.S. Huisman, Postbus 76, 2740 AB Waddinxveen of naar: f.huisman@savantis.nl. Savantis staat voor kennis en vakman schap in onder meer Afbouw en Onder houd en ReclamePresentatie en Communicatie. We fungeren als schakel tussen beroepsonderwijs en bedrijfsleven. Ons doel hierbij is: bijdragen aan voldoende en goed opgeleid personeel in onze sectoren, Om dit doel te bereiken ontwikkelen en onderhouden we de inhoud van een aantal beroepsopleidingen. Zo garanderen wij een goede aansluiting op de praktijk. We kunnen ook aanvullende producten - zoals methoden voor opleiding en examinering - leveren. Daarnaast werven en beoordelen we leerbedrijven voor 'onze' leerlingen. De leermeesters bij deze bedrijven kunnen rekenen op een goede begeleiding van onze kant. Ten slotte bieden we praktijkgerichte trainingen aan voor medewerkers van bedrijven en scholen. Savantis heeft regelmatig interessante vacatures op haar website: www.savantis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. —MB Savantis is de schakel tussen bedrijfsleven en beroepsonderwijs innoveert en ontwikkek beroepsopleidingen begeleidt leerbedrijvenleermeesters en stagementoren verzorgt praktijkgerichte trainingen geeft leermiddelen en handboeken uit Oktober Kennismaand 1 FESTIVALS, EXPERIMENTEN, THEATER, WORKSHOPS, LEZINGEN, OPEN DAGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112