PreSoft' De nieuwe VOC! JobTrack.nl WWW.DOENSFOOD.COM Golden Tulip Receptie Supervisor m/v Sales Manager m/v Restaurant Supervisor m/v Beleidsmedewerker Maatschappij (36 uur) Beleidsmedewerker Civiele Techniek (36 uur) Projectleider Openbare Werken (36 uur) Senior medewerker DIV (32 uur) Medewerker DIV (26 uur) 26 Zaterdag 5 september 2009 internet intranet Software Advies Wegens groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar: Software Engineer Als Software Engineer ben je primair gericht op het ontwikkelen van webapplicaties. In team verband werk je mee aan de ontwikkeling van klantspecifieke maatwerk oplossingen. We zoeken een ontwikkelaar met ambitie die actief meewerkt aan projecten van klanten die hebben gekozen voor een hoge kwaliteit van dienstverlening. Je doet al het mogelijke om tot een uitmuntend eindresultaat te komen. Profiel HBO werk- en denkniveau; Ervaring met meerdere ontwikkeltalen; Kennis en ervaring met CMS technologie; Kennis en ervaring met databases; Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Nauwkeurig en klantgericht. Interaction (Web) Designer I Als Interaction Designer vertegenwoordig je het j concept en het ontwerp voor, tijdens en na de I uitvoering van een project, ondersteunt de developers en levert input aan de projectleider. Je bent goed in staat om op basis van argumenten j je ontwerpbeslissingen te onderbouwen. Je gaat werken in een open en informele sfeer, een prettigewerkomgeving met gedreven en ervaren collega's. Profiel 1 Grafisch lyceum; Relevante (werk)ervaring is een pre; Kennis van XHTML, CSS en Javascript; Expert met Adobe CS; i Innovatief, creatief, communicatief; Teamplayer. Wij bieden Een verantwoordelijke, zelfstandige functie met alle ruimte voor initiatief. Persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling met mogelijkheden voor training en opleiding binnen een informele en groeiende organisatie. Ben jij de professional die ons team komt versterken? Stuur dan je reactie per mail aan vacature@presoft.nl, voorzien van motivatie en c.v. PreSoft Information Systems B.V. Wijngaardstraat 51 4461 DB Goes T: 0113-222800 F: 0113-211800 E: info@presoft.nl I: www.presoft.nl Kijk ook op Een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met o.a. 115 kamers, 9 vergaderzalen, restaurant:, lounge, terras en bars.. vvnYw.goldentulipwestduin.nl Vergaderen, midden in de natuur, onderaan de duinen waar rust is verzekerd. Bij ons in Golden Tulip Westduin te Koudekerke bij Vlissingen bieden wij 4 sterren Zeeuwse Gastvrijheid op een TOP locatie. Zelfs uw zakengasten geven wij het vakantiegevoel! Wij zijn op zoek naar een: Functie eisen: Voor de uitgebreide functieprofielen en functie eisen zie onze website www.goldentulipwestduin.nl Aantal uur: 38 uur per week Solliciteren: Sollicitaties kunt u sturen naar: HR@goldentulipwestduin.nl of per post naar: Golden Tulip Westduin, Westduin I 4371 PE Koudekerke, t.a.v. Human Resources Doens Food Ingredients is een dynamische onderneming die wereldwijd handelt in biologische voedingsingrediënten. Wij zoeken nu een enthousiaste LOGISTIEK INBOUND SUPERVISOR die gewend is om te gaan met tijdsdruk, beslissingen durft te nemen en de talen Duits en Engels goed beheerst. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het organiseren van inbound zendingen en rechtstreekse doorleveringen. Kijk voor meer informatie op: Zundert is een plattelandsgemeente in West-Brabant die vanuit Zeeland, Brabant en de zuidelijke Randstad goed te bereiken is (half uurtje van Dordrecht). Ook al ademt het platteland rust uit, onze ambtelijke organisatie is continu in ontwikkeling om meer strategisch te kunnen sturen. Bovendien zijn er op dit moment veel interessante en complexe projecten op verschillende vakgebieden. Genoeg dynamiek dus bij ons in bet groen! Daarom hebben we professionele mensen nodig die de uitdaging met ons willen aangaan. Die willen samenwerken en afstemmen om als één sterk team te werken. In deze mensen willen we graag investeren, onder meer via opleidingen en personal coaching. Richt je pijlen op onze ambitieuze gemeente en solliciteer op de vacature van: HBO werk- en denkniveau, inzicht in gemeentelijke procedures Als allrounder ben je verantwoordelijk voor het jeugd- en cultuurbeleid. Je onderzoekt ontwikkelingen en initieert vernieuwingen binnen je werkveld. Ook ondersteun je het management bij de implementatie van het beleid en verzorg je als (beoogd) coördinator tevens de aansturing van het team onder verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd. Salaris maximaal 3.800,- bruto per maand bij 36-urige werkweek. Afhankelijk van opleiding en ervaring is een arbeidsmarkttoelage mogelijk. Bel voor meer informatie Sjakko van Schaik, afdelingshoofd Maatschappij en Dienstverlening (076) 599 5518. HBO werk- en denkniveau, ervaring met plan- en projectmatig werken Je maakt beleid over civiele aangelegenheden met het accent op wegen, riolering en kunstwerken. Ook adviseer je over de uitvoering. Je pakt voortvarend projecten op en bent breed inzetbaar binnen de afdeling. Je hebt dan ook een ruime ervaring op dit vakgebied en kunt uitstekend uit de voeten met geautomatiseerde beheersystemen. Voor deze functie biedt gemeente Zundert een goed salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring. Bel voor meer informatie Rob de Coo, afdelingshoofd Openbare Ruimte, (076)596 98 03. HBO werk- en denkniveau, werkt bedrijfsmatig multitask Ais projectleider ben je verantwoordelijk voor verschillende civieltechnische projecten. Jij houdt het overzicht! De planning, kwaliteit van de uitvoering en het budget (voor- en nacalculatie) zijn bij jou in goede handen. Voor deze functie biedt gemeente Zundert een goed salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring. Bel voor meer informatie Rob de Coo, afdelingshoofd Openbare Ruimte, (076) 596 98 03. HBO werk- en denkniveau en een voor de functie relevante vakopleiding, zoals SOD-2, probleemoplosser met flexibele instelling Als senior ben je het eerste aanspreekpunt voor de medewerkers van DIV, een hecht team dat je met enthousiasme inhoudelijk aanstuurt. De toekomstige taken van het team liggen vooral op tactisch niveau, waarbij een vertaling wordt gemaakt van beleid naar processen. Jij zorgt dat het team klaar is voor deze kwaliteitsslag. Salaris maximaal 3.418,- bruto per maand bij 36-urige werkweek. Bel voor meer informatie Edwin van Ineveld, coördinator IPB, (076) 599 57 18. MBO werk- en denkniveau, affiniteit met geautomatiseerde (DMS) systemen Er komt post binnen en er gaat post uit. Jij selecteert en registreert. Ook zorg je voor reproducties en houd je het archief op orde. Salaris maximaal 2.438,- bruto per maand bij 36-urige werkweek. Bei voor meer informatie Edwin van Ineveld, coördinator IPB, (076) 599 57 18. Solliciteer en stuur je brief en cv binnen twee wéken na deze publicatie naar gemeente Zundert, t.a.v, P&O, postbus 100014880 GA Zundert. E-mailen kan ook gemeente@zundert.nl. Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op www.zundert.nl of www.werkeninwestbrabant.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 110