Woonconsulent Ontwikkel jij met ons mee? Banen QJobTrack.nl Senior medewerker begroting v/m Senior projectleider Ruimtelijke Ordening v/m Stedenbouwkundige v/m Trainee v/m Inspecteur handhaving (milieu) v/m Teamcoördinator inkomen v/m Woonburg is op zoek naar een: 24 I Zaterdag 5 september 2009 Kijk ook op gemeente Goes Goes is in beweging! De levendige stad van de Bevelanden en het hart van Zeeland, heeft een aantrekkelijke binnenstad met mooie winkels, jachthaventjes en een verbinding met de Oosterschelde. Maar Goes is ook Fair Trade gemeente, eerste Millennium Gemeente van Nederland en beste Zeeuwse gemeente van het jaar. Goes ontwikkelt nieuwe wijken waarbij duurzaam bouwen en verantwoord energiegebruik voorop staan. Kortom, Goes is volop in beweging en zoekt nieuwe fulltime medewerkers met inspirerende ideeën. Ben jij die: Afdeling Financiën, maximum salaris 64.275,- Afdeling Stadsontwikkeling, maximum salaris 68.425,- Afdeling Stadsontwikkeling, maximum salaris 60.152,- Afdeling Facilitaire Zaken, maximum salaris 28.591,- Afdeling Vergunningen Handhaving, maximum salaris 46.963,- Afdeling Activering Inkomensvoorziening, maximum salaris 64.275,- Dan zoeken we jou! Interesse? Kijk op WWW.goes.nl voor de volledige vacatures. Reageren kan tot 19 september 2009. Postbus 2118 4460 MC Goes (0113) 24 96 00 vacatures@goes.nl www.goes.nl thuis op Walcheren Woonburg is een actieve corporatie met circa 2.000 woningen, die zich als een moderne maatschappelijke onderneming inzet voor het beheer en de ontwikkeling van sociale huurwoningen, leefbaarheid, zorgvoor zieningen en een hoogwaardige dienstverlening aan onze klanten. De kwaliteit van haar dienstverlening en Met succes van haar inspanning worden gedragen door circa 28 medewerkers die klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben. De uitdaging In deze functie vorm je de spil tussen de klant en de huidige en toekomstige dienstverlening van onze organisatie. Je vervult binnen het wijkbeheer een regierol. Daarnaast ben je verantwoor delijk voor het sociaal beheer in de ruime zin en neemt zelfstandig initia tieven om dit verder te ontwikkelen. Je hebt een visie op leefbaarheid en participatie en kan die op een prakti sche manier inzetten. Je bent in staat om omgevingsignalen te vertalen naar concrete voorstellen en vindt het een uitdaging om deze om te zetten naar concrete activiteiten. Je initieert en onderhoudt een krachtig netwerk op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Je bent diplomatiek en resultaat gericht waarbij je richting klanten, bewonerscommissies, gemeenten en dorpsraden zelfstandig optreedt als een representatieve vertegen woordiger van Woonburg. Tenslotte lever je een duidelijke bijdrage aan het voortdurend optima liseren van onze interne processen, ten behoeve van onze klanten en samenwerkende partners in de regio. Samenwerken met collega's, klanten en netwerkpartners vind je vanzelf sprekend. Jouw bagage Voor deze uitdagende en ontwikke lingsgerichte functie heb je een passende HBO-opleiding (bijv. MWD, SJD). Verder heb je enkele jaren ervaring in een (soort)gelijke functie en bij voorkeur kennis van de volks huisvesting en projectmatig werken. Je beschikt over sterke communi catieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk en een ondernemende, resultaatgerichte en dienstverlenende instelling. Daarnaast ben je accuraat, klantgericht, zelfstandig, innovatief en stressbestendig en kun je als pro fessional snel schakelen tussen de ver schillende onderdelen van de functie. Verder ben je in staat om de regierol in te vullen. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een functie voor gemiddeld 36 uur per week. Het salaris is conform de CAO Woondiensten. Je krijgt een aanstelling voor de duur van 1 jaar, aansluitend zijn er mogelijkheden voor een vaste aanstelling. Reactie Voor inlichtingen kun je contact opnemen met Erik de Kraa, manager Woondiensten, 0118 554493. Je schriftelijke sollicitatie, motivatie en c.v. kun je tot uiterlijk 21 september 2009 richten aan onderstaand adres. Woonburg Karreveld 2a 4371 GA Koudekerke Postbus 8116 4330 EC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108