Japanners zijn gek op vintage design UÜ II Wie is de ontwerper van deze stoel Muziekoptredens tijdens Fortenmaand in Rammekens donderdag 3 september 2009 Ringbaan West De kameleon I Nieuwstraat 50-52 I De stoel die hierbij afge beeld is, werd speciaal ontworpen voor een ju welierszaak in Den Haag. Wie weet wie de ontwerper is, maakt kans op een cadeaubon van dertig euro. Antwoorden kun nen tot en met dinsdag 8 septem ber worden doorgegeven aan De Kameleon. De Kameleon is gevestigd aan de Nieuwstraat 50-52 in Goes. Tele foonnummer 06-51074560, e-mail info@kameleon-design.nl website www.kameleon-de- sign.com. Open: ma, vrij, za 11-17 uur. Website Ella-oSix: www.ella-osix.nl In de rubriek van vorige week werd gevraagd hoeveel Russische babushka's in de winkel Moei Wanne in Goes staan. Het goede antwoord is 72 stuks. Niemand raadde het goede ant woord maar Sonja Stroop uit Goes zat er 't dichtst bij. Zij wint een te goedbon ter waarde van twintig euro. Singer-songwriter Winnie Haarhuis opent zondagmid dag de serie muziekoptre- dens in Fort Rammekens bij Rit- them in het kader van de Natio nale Fortenmaand in septem ber. In de Fortenmaand is er elke zon dag om 14.00 uur een rondleiding, met aansluitend om 15.00 uur een muziekoptreden. Rammekens is het oudste zeefort van Europa (1547). Haarhuis' repertoire is soms dro merig en altijd persoonlijk. Zij is tweemaal geselecteerd voor de Popronde en speelde al eens in het voorprogramma van Racoon. Op 13 september is het de beurt aan Rebelchild. Deze singer-song writer is geïnspireerd door The Le vellers, R. E. M. en reggae. Ze om schrijft haar grootste droom als: „In een zwarte Cadillac over de highway scheuren." Onbekend is nog wie optreedt op 20 september, maar op 27 septem ber is het de beurt aan )os Houtza ger. Deze pianodocent brengt een romantisch, licht-klassiek repertoi re. Hij maakte in 2001 de cd Leeu wenmoed, geïnspireerd door een boek van Astrid Lindgren. Winnie Haarhuis, zondag 6 september, Fort Rammekes, 15.00 uur. foto's Mechteld Jansen Hoe komen Bob en Ella zelf aan hun spullen? „Rommelwinkels af gaan, ook in Frankrijk, België en Engeland, kijken bij opkopers van inboedels. Ik ben altijd op zoek naar mooie Scandinavische meu bels uit de jaren zestig in pallisan- der en teak. En voor mezelf zoek ik nog naar de witte lamp 'Articho ke' van Louis Poulsen. Dus als ie mand er nog een heeft..." ruiseschepen en op de achtergrond de foto Marco de Swart/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55