Familieberichten 0 lïlensenlinq.nl Oys/lailBfi C. Goudzwaard-Hage 24 I Donderdag 3 september 2009 kijk ook op De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Ireine Maria Belaert-de Coene weduwe van Cerilus Camilus Belaert op de hoge leeftijd van 98 jaar. Zuiddorpe: José Verhoeven-Belaert Rob Verhoeven - in herinnering- Caroline en Jaap Axel: Nida Bareman-Belaert Levien Bareman Jean en Eline Nancy en Wim en achterkleinkinderen Koewacht, 1 september 2009 Verzorgingshuis "De Lange Akkers" Correspondentieadressen: Hoofdweg Zuid 67,4574 RVZuiddorpe Koestraat 24,4571 GL Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 5 september om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Alleen schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bewonderenswaardig was haar levenskracht, nu is in rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Dirkje Brasser Weduwe van Willem Adriaan Flipse 16 november 1918 Vlissingen: Vlissingen: 's-Heer Arendskerke: Vlissingen: t 30 augustus 2009 A.Flipse I.Flipse-Quaars Silvia R.Soetemeijer-Flipse W.Soetemeijer Angelique, Jan Jasper Elvin, Marie-Claire Lisa-Marie Anne-Sophie R.Rem-Flipse W.Rem Lavina, Camiel Maarten Jesse S.Flipse Veronica, Wilko Patrick Een woord van dank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder voor het verzorgend personeel van de Vondellaan, woning 1. Correspondentieadres: Bewestenweg 26 4458 CZ 's-Heer Arendskerke Naar de wens van Moeder heeft de crematie plaatsgevonden in besloten kring. Zo sterk en ook zo broos, veel te vroeg zijn we je kwijt geraakt. Woorden schieten tekort om ons verdriet te beschrijven. Met veel verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Jacoba Johanna Dirkx-van der Meer - Coby - echtgenote van Dies Dirkx in de leeftijd van 73 jaar. Baarland: D.A. Dirkx Assen: Bobenlmelda Rody Rozenburg: Henn/en Willem Marianne en Aschwin, Chloë, Kyara Marissa en Erik Ovezande: Janny Bonaire: Mark en Meriam 1 september 2009 Schansstraat 11 4435 A| Baarland De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 7 september om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om afscheid van Coby te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Zierikzee: C.H. Kesteloo Ouwerkerk: P. Hage-Raamsdonk neven en nichten Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust hebben wij toch onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame tante Catharina Geertruijd de Jonge -& Baarland, 27 maart 1912 f Goes, 1 september 2009 Goes: Jan en Nellie de Jonge-Potter Goes: Els de Mol-de Jonge Han de Mol (in herinnering) Ad Brans Biezelinge: Marian en Rinus Klippel-de Jongè Correspondentieadres: Meidoornstraat 7,4462 TZ Goes Op zaterdag 5 september is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te s-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd in Zorgcentrum 'Randhof te Goes. ENIGEEN ALGEMENE KENNISGEVING Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en bezorgdheid is plotseling van ons heen gegaan Piet de Kerf Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Frank en Emeliënne, Youri 2 september 2009, St. Jansteen Corresponden tiead res Oude Drijdijck 41,4564 CT St. Jansteen - U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 5 september van 14.30 tot 15.00 uur. Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden in de aula van DELA, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Het is goed zo. Moor toch het doet pijn. Aan een lang en gezond leven is kalm een einde gekomen. Tof ons grofe verdriet is overleden mijn echtgenoot, onze pa, opa en oude-opa Cornells Pieterjongepier Kees op de leeftijd van bijna 88 jaar. Middelburg: C.Jongepier-deGroot Middelburg: Piefjongepier Ineke Jongepier-Pundke Middelburg: Nel van de Voorde-Jongepier Gerard van de Voorde Petro en Wolter Korina en Martijn Middelburg: Borfjongepier Carlo Brink Frank en Ninette Björn, Jente Middelburg: M.Jongepier-Tange 4336 XX Middelburg, 1 september 2009 J. A. v.d. Perrestraat53 Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 19.00- 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De Herdenkingsdienst zal worden ".gehouden maandag 7 september om 1 2.00 uur in de aula van de algeméne begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden van Wouter Punt Tot zijn pensionering was Wout jarenlang aan onze scholengemeenschap verbonden als docent geschiedenis. Wij blijven hem herinneren als erudiete persoonlijkheid en een uiterst betrokken en beminnelijke collega. Corry en de kinderen bidden we Gods nabijheid toe, nu en in de komende tijd. Namens bestuur en personeel, drs. B.C.B.M. Hamans directeur CSW Van de Perre Verdrietig zijn we nu ons trouwe lid Wout Punt onverwachts is overleden. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Schaakvereniging Middelburg Amor librorum Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van drs. Wouter Punt Conservator Boeken van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Zijn kennis van het oude boek en de vele gesprekken daar over zijn voor ons waardevol geweest. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe bij dit zo onverwachte verlies. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26