de emotie... ••Q—OP familieberichten Éflfa Wat blijft is (Tlensenlinq.nl UiinlwBiui'SnA in itenorkijii Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn mensenlinq.nl opzegdi enst -pippp^gn- J familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant yen 26 I Woensdag 2 September 2009 kijk ook op Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vriend, onze pa, opa, overgrootvader en broer Desiré Fredericus Verbraeken Dees vriend van Marianne Hack tV. Hulst, 24 oktober 1933 t Terneuzen, 28 augustus 2009 Marianne Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Zussen, schoonzus en schoonbroer Bemhardstraat 28, Terneuzen Correspondentieadres: Broodmarkt 2 G, 4561 CC Hulst Volgens 'de wens van Dees heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons nalaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jo Vermeulen-Faes weduwe van Ko Vermeulen Ar 's-Heerenhoek24 april 1927 -- f51 augustus 2009 Heesch: Nelleke en Hans Manders-Vermeulen Manon en Maarten, Tijn, Jort, Mats en Nout Juul en Noëmi, Robin, Yannick en Maxime Paul en Suzanne, Niek Drunen: Ton en Ans Vermeulen-Remijn Jacco en Maart je Marleen en fordy Heinkenszand: Anneke en Bert Rentmeester-Vermeulen Marieke en Ralph fobien en Kees Simone en Bas Familie Faes Familie Vermeulen Zorgcentrum 'De Kraayert', Correspondentieadres: Clara's Pad 56 4451 HE Heinkenszand Onze moeder is op haar kamer in 'De Kraayert', kamer 113, Deltastraat 2 te Lewedorp. Voor een persoonlijk afscheid is iedereen welkom op dondèrdag 3 september van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 5 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis bent u welkom in 'De Stenge', Stenge plein 1 te Heinkenszand. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. m. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling •en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en zoon Pieter Robertus Labrujère Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Mede namens kinderen en ouders Jantima Klongkalw Middelburg, september 2009 ERZORGING Peter Butler Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze beminde zuster, schoonzuster en tante Alice van Overmeeren Alsmede een bijzonder woord van dank aan de mede werkers van Curamus, locatie "De Blaauwe Hoeve" en "De Korenmarkt" voor de liefdevolle verzorging. Familie van Overmeeren Hulst Sluiskil, september 2009 02-09-2000 02-09-2009 Ciska Heimwee naar een gelukkige tijd, gewoon naar haar lieve blik. Heimwee naar een aai, een kus, en een beetje mijn eigen ik. Heimwee naar haar arm om mijn schouder, geen liefde en warmte meer van haar. Heimwee naar haar lach en haar muziek dat echt zo van haar was. Heimwee dat nooit meer overgaat, omdat ik haar zo vreselijk mis. Heimwee omdat ik soms tegen haar praat het gevoel heb dat ze bij mij is. Only a heartbeat away Theo Voor een peróoonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapellé tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zèelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden eryj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrScfitTrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamerenen.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsi|iedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Met Menseniinq Opzegdiervst kunt u een overlijden in éérv keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 7 V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50