Familieberichten fóum Overleden Adriaan Pieter Nelis Adriaan Pieter Nelis Leen v/d Heijde Wouter Punt 24 I Woensdag 2 september 2009 02-09-1959 Een Gouden Bruiloft 02-09-2009 Johan en Jacqueline van Moorten - Dhaene Pa en Ma van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarige bruiloft en verjaardag. Een stralende dag toegewenst. Sonja en Anno; Frank en Rolanda; Hans, Maikel, Nicky, Sander, Werner kük ook op m iflgnsgnjjnpi Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve vader en mijn opa -Adrie- in de leeftijd van 55 jaar. Alco en Caroline Zoë Martin Arjan Goes, 27 augustus 2009 Correspondentieadres: A.J. Nelis Juliana van Stolberglaan 29 4461 TG Goes Wij zullen afscheid nemen van Adrie op donderdag 3 september om 14.00 uur tijdens een samenkomst in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zullen wij hem naar het zijn laatste rustplaats begeleiden waar omstreeks 15.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom -Adrie- J.D. Elenbaas-Nieuwenhuize J.J. Elenbaas Joopt en Wilna Laus en Leny Piet en Corrie Leo Hans en Mappy Ineke en Jan neven en nichten Groot is het gemis. De lege plaats blijft. Bedroefd en toch danLhaar dat aan haar slopende ziekte nu een einde gekomen is, geven wij u kennis dat plotseling is overl eden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janny Feleus Jannetje Cornelia ze is slechts 56 jaar geworden Wemel di nge: Esther en Hui h Schoutens - de Witte Anouk Renee Kapelle: Rico de Witte Sandy van der We ijde Sally Onze Jank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Wemeldinge, 31 augustus 2009, "De Wemel" Correspondentieadres: Westelijke Kanaalweg 5 4424 BE Wemeldinge De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 4 september om 9-30 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er vanaf 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum "De Wemel" Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Dag lieve oma Pipo Wat zullen we je missen. Anouk en Renee We zullen kaar missen. Veel te vroeg is plotseling overleden onze zus, schoonzus en tante Janny Feleus Wim en Corry Zuiddijk - Feleus Dineke en Frans (in herinnering) van Stee- Feleus Peter en Jolanda Feleus - Heijnsdijk Neven e i nichten Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze geliefde zwager en oom Leendert van der Heijde vriend van Saartje Lena van Splunter t in de leeftijd van 84 jaar. Vrouwenpolder: A.M. van der Heijde t C. J. van der Heijde-Koole Middelburg: M.A. van der Heijde t J.M. van der Heijde-Westerweele Neven en nichten 31 augustus 2009 Westhavendijk 32,4493 BN Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 5 september om 10:30 uur in het Jhr. Mr. De Casembroot- huis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Casembroothuis. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er nog van 10:00 tot 10:15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met het ritme van de golven ga je mee tot ver achter de horizon. t 31-08-09 Kamperland Fam. v/d Moere-Sinnema In liefde geborgen Vertrouwend dat het leven goed was zoals hij het geleefd heeft, is geheel onverwacht overleden mijn bijzondere, lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Duivendrecht t Antwerpen 17 december l937 31 augustus 2009 Corry Punt-Voorbij Johanneke Jacomine en Roland Anna Sofie, Anke, Kathrin De Walestraat 8 4371 CD Koudekerke Wout is bij ons thuis. U kunt daar afscheid van hem nemen op donderdag 3 september van 19.15 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal op vrijdag 4 september om 13.00 uur worden gehouden in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats se Koudekerke plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Drs. Wouter Punt Conservator Boeken van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte en troost. Namens het bestuur en conservatoren van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen Mr. M.M. Steenbeek Drs A.C. Meijer Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Adri Nelis Wij zullen Adri blijven herinneren als een zeer loyale en betrokken collega. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte gn kracht toe voor de toekomst. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen B.V. Omgeven door onze liefde is van ons heengegaan mevrouw Ethella Hillaert echtgenote van de heer André Mattelé Zij werd geboren te Wachtebeke op 6 augustus 1928 en is overleden te Gent op 31 augustus 2009 Dit melden met droefheid: André Mattelé haar echtgenoot Geert en Ingeborg Mattelé-van Zaaien, haar kinderen Zoë en Loïs en kleinkinderen De families Hillaert, Mattelé, Migom en Herman De afscheidsplechtigheid, waarop u beleefd wordt uit genodigd, zal plaatsvinden in de aula van het crematorium "Westlede", Smalle Heirweg 60 te Lochristi (B) op zaterdag 5 september 2009 om 10.30 uur. Samenkomst in het crematorium om 10.15 uur. Gelegenheid tot een laatste groet in het funerarium van tehuis De Mey Godshuisstraat 13 te Wachtebeke op donderdag 3 september 2009 van 19 tot 20 uur. Gelegenheid tol condoleren na de plechtigheid in het gèbouw de hoeve op het domein van het crematorium. Rouwadres: Dorp 68 9185 Wachtebeke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26