Familieberichten O (Densenlinq.nl in iÏÏBiiinthim Leonza Mathilde Smolenaers Colofon Familieberichten S' 22 I Dinsdag 1 september2009 kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Heden is kalm en rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Marie Pieters-van Góethem weduwe sinds 25 november 1997 van Alouis Pieters op de leeftijd van 82 jaar. Sas van Gent: Temeuzen: Sluiskil: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Koewacht: Axel: Marcel Pieters Paula Pieters-de Dijcker Jo Pieters Rommel en Vilma Dacatimbang-Coeur Lilian Dubbeldam-Pieters Joop Dubbeldam Rita de Vos-Pieters Peter de Vos Adri Pieters t Monique Pieters t Mare Pieters Marian Pieters-den Boer Anita Geensen-Pieters Kees Geensen Carina Erades-Pieters Paul Erades Patrick Pieters. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 30 augustus 2009 Correspondentieadres: M. Pieters Vierambachtenstraat 17 4551 HA Sas van Gent Volgens de uitdrukkelijke wens van onze moeder is haar lichaam ter beschikking gesteld voor de medische wetenschap. Hierbij nodigen wij U uit voor de herdenkingsdienst op zaterdag 5 september om 10.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Ter Schorre. Zij die geen rouw brief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Degenen die ik liefheb, verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te vinden. Op 89-jarige leeftijd is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Petrus Cornelis de Rooij Piet weduwnaar van Corrie de Rooij-Brekelmans t Temeuzen, 30 augustus 2009 Ar Rucphen, 19 oktober 1919 Utrecht: Ria en David t van der Hooft-de Rooij Judith en Rob, Bas, Loek Hengstdijk: Joop en Irene de Rooij-Verheijden Ike en Tamara, Yoek Nadine en Koen, Floris, Thomas Rodenbachstraat 137, Terneuzen Correspondentieadres: Vogelfort 17,4585 PM Hengstdijk U kunt afscheid nemen in het rouwcentrum, Roosevelt- laan 6 te Temeuzen, op vrijdag 4 september van 13.00 tot 13.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 4 september om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Temeuzen, waarna om 15.30 uur de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te T erneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u.geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Daar ruist langs de wolken een lieflijke Naam. Verdrietig, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Willemina Johanna Sandee - Willy- in de leeftijd van-61 jaar. 's-Gravenpolder: Maatje en Pau de Jager-Sandee Hoedekenskerke: Adrie en Arjaan van Damme-Sandee 's-Heer Arendskerke: Leen Sandee (in liefdevolle herinnering) Cathri'en Sandee-Looij Ko de Nood Neven en nichten Goes, 30 augustus 2009 Correspondentieadres: Papegaaistraat 2 4433 AN Hoedekenskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 4 sep tember om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 14.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum. te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar bijna 55 jaar liefdevol hebben verzorgd in Huize Den Berg en in het bijzonder de laatste 5 jaar op afdeling Tulp- Beetje bij beetje moest je ons verlaten. We konden alleen nog tegen je praten. Die blik, die stilte dat deed vaak zeer. De Willy van vroeger was je niet meer. Verdrietig zijn wij nu Willy is overleden Jo, Riet, Hans, Marga, Tannie, Sarie, Marian, Magda, Jan Yvonne, Leunie, Mariëlle, Johan, Marian, Jolien, Monique, ïngrid, Cindy, Ans, Renata Stichting Zuid Wester, afdeling Tulp Goes, 30 augustus 2009 bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma 27 juli 1929, Sluiskil Eindhoven: 25 augustus 2009, Hulst Pierre en Marleen Eliza en Meez Amsterdam: Leon en Inge Britt en Daphne Moegestreden heeft Leonza de regie uit handen moeten geven. Lorentzlaan 11 4532 KM Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Veel te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Giel van Westen We zullen je enorm missen. Bram en Gemmy Naeye - Martens Kars en Angela Yanna &Abel Rens en Claire Eli en Anneke Boussen - Naeye Mario en Joyce Jayke Loïc Joep en Jennifer Noa Eliza Ome Giel Onbegrijpelijk en veel te snel moeten-wij jou missen! Voor altijd in onze gedachten. Pietje en Pruts Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oud-voorzitter Giel van Westen Wij wensen Ans en familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en oud leden van S.V. Sluis 01-09.2001 01-09-2009 INMEMORIAM - WILLEKE- WISH YOU WERE HERE Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjgvf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraclifkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op; werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62