(jj fDensenlinq.nl Familieberichten Ovsrlstlsn 20 I Dinsdag 1 september 2009 kijk ook op Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Wij verliezen in hem een bekwame medewerker. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit Verlies. Namens het regionaal college van politie Zeeland: Mr. J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. D.F. Greive, hoofdofficier van justitie E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Op zondag 30 augustus overleed onze gewaardeerde collega Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Jan was een nauwgezette kracht binnen ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland: E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland: C.D. Vink, voorzitter F. van der Werf, secretaris Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze collega Jan Adriaanse Ondanks zijn positieve instelling heeft hij de oneerlijke strijd toch moeten opgeven. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Politie Zeeland Regionaal Recherche Team Verdrietig zijn we om het heengaan van onze buurvrouw, maar bovenal onze lieve vriendin, Karin Brandes. Wij wensen Piet en familie veel sterkte met dit grote verlies. Karin Brandes Kamperland: Alie en Rinus de Visser Joke en Rini Clement (Klein)kinderen Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun. Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man Leon Philomien Heijdens echtgenoot van Nellie Heijdens-de Leege Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Nellie Heijdens-de Leege 30 augustus 2009 Kaardebolstraat 14537 DG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 september om 14.15 uur in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat zij niet meer bij ons is, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden, op 91-jarige leeftijd, van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jannetje Dirkje van de Griek-Dlok sinds 1994 weduwe van Janus Jan Jozeph van de Griek Terneuzen: Mieke en Toon Rob Annemiek Zoutelande: Arjen en Nelleke Marie-Anne en Aiwin Jooet Almelo: Jan en Nelleke Mirte Koen 5 a ra Hoek: Joop en Hermien Karlien Han Uithoorn: Josien en Robert Rogier en Ma'rlien Evelien 3 a s Paan Floor en Vincent 5 am Jeaee Terneuzen, 30 augustus 2009 Stuvesande 276,4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame vader en opa Hermanus Martinus Koek -Bob- weduwnaar van Agnes Maria Koek-Bax Haarlem t Middelburg 11 november 1932 30 augustus 2009 Vlissingen: Hugo-Tom Koek Jolinda Koek-de Jager Jeffrey, Lucas 's Hertogenbosch: Heidi Koek Danique, Dion Landgraaf: Astrid Scheuermann-Koek Edgar Scheuermann Laura JellePelzer (t) Wij willen medewerkers en vrijwilligers van Hospice St. fans de Casembroot hierbij hartelijk bedanken voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres De heer H.T.P Koek Rietkraag 24 4386 GC Vlissingen Bob is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 3 september om 12:15 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Alleen schriftelijke condoleances. Bedroefd delen we u mee dat, na een kort ziekbed zacht en kalm, is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma, schoonzuster en tante Gerrie Lamain - van den Dool Alblasserdam, Goes, 9 april 1927 29 augustus 2009 Kamperland: Jo Lamain Wehe den Hoorn: Marleen en Wim Emma Hans Ridderkerk: Sjaak en An Frank Annelies Bodegraven: Miep Ruud Eric Noordstraat 6, 4493 AG Kamperland Op vrijdag 4 september is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voorafgaand aan de begrafenis wordt om 13.00 uur in dit zelfde dorpshuis een korte samenkomst gehouden. De teraardebestelling vindt om 14.00 uur plaats op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeftgelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van de oud geestelijk adviseur van de NCB, een van de rechts- voorgangers van de ZLTO: Adrianus Johannes (Jos) Merkx Wij herinneren ons hem als rector Merkx. Hij was meer dan dertig jaar geestelijk adviseur van de Noordbrabantse Christelijke Boerenbond (NCB) en de daaraan verbonden economische instellingen. Merkx was een man met een warme persoonlijkheid. Hij was 'het geweten van de NCB'. Hij heeft zich bijzonder ingezet voor de leden en voor de land- en tuinbouw en wist een persoonlijke benadering te combineren met de kwaliteit om bestuurlijk veel te realise ren. Aan die kwaliteiten ontleende hij veel gezag. Rector Merkx was drager van de gouden NCB-speld en erelid van de NCB. Tot het laatste moment is hij betrokken gebleven bij de organisatie en bij de land- en tuinbouw en had hij vanuit zijn NCB-tijd een heel trouwe, hechte groep mensen om zich heen. Wij wensen zijn vrienden en naasten veel sterkte. Namens directie en bestuur van de ZLTO en haar rechtsvoorgangers, Gerard van Oosten, algemeen directeur Antoon Vermeer, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60