s (JJ (T1ensenlinq.nl Isla Louise del Fierro Stevense Overleden 20 I Dinsdag 1 september 2009 kijk ook op Dankbaar en blij zijn wij met ons mooie dochtertje en zusje Geboren op 26 augustus 2009 Kees, Snooky, Kees en Sofie Stevense Vroonlandseweg 84 4421 GL Kapelle m* There should be laughter after pain There should be sunshine after rain These things have always be the same So why worry now.,.. Intens verdietig ben ik dat mijn allerliefste schat de -stnjd heeft verloren. Dapper en vol vechtlust heeft hij ziin 2iekte gedragen. Vredig is hij thuis heengegaan Jan Andries Adriaanse ★Vlissingen 26 augustus 1951 t Koudekerks 30 augustus 2009 Liefdevol en zorgzaam was hij er altijd voor mij. Anne Adriaanse - Siwabessy Binnenhof 6 4371 TD Koudekerke Er is gelegenheid van Jan afscheid te nemen op donderdag 3 september van 19:00 tot 20:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 4 september om 10:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die ik vergeten iieb een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was nog zo vol plannen en maakte tijd voor alles maar tijd maakte geen tijd meer voor jou Dag lieve Jan Wij zuilen je missen.... Coby Eric en Marwyah Mare Piet en Cccky Denise "Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar" Verdrietig zijn we door het overlijden van onze vriend Jan Adriaanse We wensen Anne en de familie veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Sil en Bert (t) Nonna en Cees Vriendschap is een gave van God Verdrietig moesten we afscheid nemen van onze goede vriend Jan Adriaanse In hem verliezen we een waardevol en fijn mens. We zijn dankbaar voor de goede jaren die we met elkaar hebben gehad, en zullen zijn vriendschap en betrokken heid missen. Koudekerke, 30 augustus 2009 Willie en Wim Geschiere kinderen en kleinkinderen The song is ended but the memory lingers on! Lieve Jan Jij zult altijd in onze herinnering blijven.. Ted en Angus. V Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Wij verliezen in hem een bekwame medewerker. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van politie Zeeland: Mr. J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. D.F. Greive, hoofdofficier van justitie E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Op zondag 30 augustus overleed onze gewaardeerde collega Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Jan was een nauwgezette kracht binnen ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland: E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Jan Adriaanse hoofdagent van het regionaal rechercheteam politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland: C.D. Vink, voorzitter F. van der Werf, secretaris Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze collega Jan Adriaanse Ondanks zijn positieve instelling heeft hij de oneerlijke strijd toch moeten opgeven. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Politie Zeeland Regionaal Recherche Team Willy Moedig en dapper was je strijd. Altijd jezelf gebleven Afscheid nemen van jou is voor ons allen heel zwaar. Je moeder Rietje, Ad, Roberto en Alesandra Martin, Lucella, Elisa, Anne, Toby en Anouk Als het er echt toe doet schieten woorden te kort. Veel te vroeg is overleden Willy Harte vader van onze leerling Kim en echtgenoot van ons actieve MR-lid Jessica. Wij wensen Jessica, Richard en Kim veel sterkte toe. MR, OR, schoolteam, leerlingen en ouders van o.b.s. Prinses Margriet te Kats Kats, 31 augustus 2009 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus, mevrouw Dina Bilius-Goudzwaard M. Visser-Bilius M. Bilius-Horvers Zierikzee, 28 augustus 2009 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze voorman en collega Peter de Bruyne Wij zullen zijn collegialiteit en inzet erg missen. De famillie wensen wij sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Je collega's van het graveerbedri jf LétÉ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker, de heer P.H. de Bruyne Peter was vanaf 1 maart 1985 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 31 augustus 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van de echtgenoot van onze collega Diane en de papa van Delano en Yara Peter de Bruyne We leven mee met Diane, Delano, Yara, familie en vrienden die wij kracht en liefde toewensen. Directie en medewerkers Kinderopvang Walcheren, ouders en kinderen van BSO Kinderkeet, Cliëntenraad, Raad van Toezicht Verdrietig omdat zij niet meer bij one ie, maar dankbaar dat h aar een I anger lij den b espaard ie gebi even, geven wij kennis van het overlijden, op 91-jarige leeftijd, van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jannetje Dirkje van de Griek-Dlok sinds 1994 weduwe van Janus Jan Jozeph van de Griek Terneuzen: Mieke en Toon Rob Annemiek f Zoutelande: Arjen en Nelleke Marie-Anne en Alwin Jooet Almelo: Jan en Nelleke Das en Öianca Mirte Koen 5a ra 5aekia Hoek: Joop en Hermien Kariien Han Uithoorn: Josien en Robert Rögieren Mariien Evelien Das Vaan Floor en Vincent 5 am Jesse Terneuzen, 30 augustus 2009 Stuvesande 276,4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 40