Familieberichten T ff) ID9nsenlinq.nl 22 I Dinsdag 1 september 2009 kijk ook op Verdrietig zijn we om het heengaan van onze buurvrouw, maar bovenal onze lieve vriendin, Karin Brandes. Wij wensen Piet en familie veel sterkte met dit grote verlies. Karin Brandes Kamperland: Alie en Rinus de Visser Joke en Rini Clement (Klein)kinderen Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame vader en opa Hermanus Martinus Koek ~Bob~ weduwnaar van Agnes Maria Koek-Bax ft Haarlem 11 november 1932 t Middelburg 30 augustus 2009 Vlissingen: Hugo-Tom Koek Jolinda Koek-de Jager Jeffrey, Lucas 's Hertogenbosch: Heidi Koek Danique, Dion Landgraaf: Astrid Scheuermann-Koek Edgar Scheuermann Laura Jelle Pelzer (t) Wij willen medewerkers en vrijwilligers van Hospice St. Jans de Casembroot hierbij hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspon den tieadres De heer H.T.P Koek Rietkraag 24 4586 GC Vlissingen Bob is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 5 september om 12:15 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Alleen schriftelijke condoleances. Bedroefd delen we u mee dat, na een kort ziekbed zacht en kalm, is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma, schoonzuster en tante Gerrie Lamain - van den Dool Alblasserdam, 9 april 1927 Goes, 29 augustus 2009 Kamperland: Jo Lamain Wehe den Hoorn: Marleen en Wim Emma Hans Ridderkerk: Sjaak en An Frank Annelies Bodegraven: Miep Ruud Eric Noordstraat 6, 4493 AG Kamperland Op vrijdag 4 september is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voorafgaand aan de begrafenis wordt om 13.00 uur in dit zelfde dorpshuis een korte samenkomst gehouden. De teraardebestelling vindt om 14.00 uur plaats op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeftgelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van de oud geestelijk adviseur van de NCB, een van de rechts- voorgangers van de ZLTO: Adrianus Johannes (Jos) Merkx Wij herinneren ons hem als rector Merkx. Hij was meer dan dertig jaar geestelijk adviseur van de Noordbrabantse Christelijke Boerenbond (NCB) en de daaraan verbonden economische instellingen. Merkx was een man met een warme persoonlijkheid. Hij was 'het geweten van de NCB'. Hij heeft zich bijzonder ingezet voor de leden en voor de land- en tuinbouw en wist een persoonlijke benadering te combineren met de kwaliteit om bestuurlijk veel te realise ren. Aan die kwaliteiten ontleende hij veel gezag. Rector Merkx was drager van de gouden NCB-speld en erelid van de NCB. Tot het laatste moment is hij betrokken gebleven bij de organisatie en bij de land- en tuinbouw en had hij vanuit zijn NCB-tijd een heel trouwe, hechte groep mensen om zich heen. Wij wensen zijn vrienden en naasten veel sterkte. Namens directie en bestuur van de ZLTO en haar rechtsvoorgangers, Gerard van Oosten, algemeen directeur Antoon Vermeer, voorzitter Daar ruist langs de wolken een lieflijke Naam. Verdrietig, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Willemina Johanna Sandee - Willy- in de leeftijd van 61 jaar. 's-Gravenpolder: Maatje en Pau de Jager-Sandee Hoedekenskerke: Adrie en Arjaan van Damme-Sandee 's-Heer Arendskerke: Leen Sandee (in liefdevolle herinnering) Cathrien Sandee-Looij Ko de Nood Neven en nichten Goes, 30 augustus 2009 Correspondentieadres: Papegaaistraat 2 4433 AN Hoedekenskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 4 sep tember om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 14.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar bijna 35 jaar liefdevol hebben verzorgd in Huize Den Berg en in het bijzonder de laatste 5 jaar op afdeling Tulp. Beetje bij beetje moest je ons verlaten. We konden alleen nog tegen je praten. Die blik, die stilte dat deed vaak zeer. De Willy van vroeger was je niet meer. Verdrietig zijn wij nu Willy is overleden Jo, Riet, Hans, Marga, Tannie, Sane, Marian, Magda, Jan Yvonne, Leunie, Mariëlle, Johan, Marian, Jolien, Monique, Ingrid, Cindy, Ans, Renata Slichting Zuid Wester, afdeling Tulp Goes, 30 augustus 2009 Wij zijn diep bedroefd nu wij afscheid moeten nemen van ons lieve nichtje Karen Martens Wij wensen Erik en kinderen, familie Martens en familie Traas veel sterkte toe. Familie Traas, oom, tantes, neven en nichten Mijn lieve vriendin Karen is overleden. Bedankt voor je vriendschap, Je was een bijzondere fijne vrouw. Ik zal de gezellige uren met je missen. Veel liefs Anita Lieve Karen Dank voor je bijzondere vriendschap. Wij wensen Erik, Adrie, Petra en verdere familie heel veel sterkte toe. John en Sandra Rust zacht. Adrie Nelis Bart,Rachel Nico Sjoerd,Sarah Arnoud.Marielle Kees.Loes Hans,Joke Laurens.Carolien Mark,Sheila Ronald Jeroen,Patricia Robert.Carolien Francesco,Elaine Casper Leon.Berdien Björn,Annelies Martijn Leegte, een weggevallen plaats. Machteloos moet je het accepteren. Het voelt zo oneerlijk dat Erik, Adrie en Petra verder moeten zonder hun vrouw en mamma Karen Martens Heel veel sterkte toegewenst voor de hele familie. Directie en medewerkers COVRA N.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Karen Martens De vrouw van onze collega Erik Traas. Jan en Thea Ad en Lia Adri en Anneke Eric en Bruno Wij wensen Erik, Adrie, Petra en de familie veel sterkte^toe met dit verlies. Wij ontvingen het droevige bericht, dat op veel te jonge leeftijd is overleden Karen Martens moeder van onze jeugdleden Adrie en Petra. Wij wensen Erik, Adrie en Petra veel sterkte toe. Bestuur, leiding en leden Gymvereniging Sport Staalt Spieren Bedroefd zijn wij na het ontvangen van het bericht dat is overleden ons gewaardeerd oud bestuurslid Karen Martens Karen was tot 2008 secretaris van dorpshuis de Jeugd - hoeve. Haar energie, betrokkenheid en inzet zullen gemist worden. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar Erik, Adrie, Petra en verdere familie. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers stichting dorpshuis "De Jeugdhoeve" Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Karen Martens Moeder van Petra en Adrie, leerlingen van onze school Wij wensen Erik, Adrie en Petra en hun familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. leerlingen, team, schoolcommissie en oudercomité Don Boscoschool, 's-Heerenhoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24