de emotie... familieberichten [Il9nsenlinq.nl Wat blijft is r I Met verslagenheid hebben we afscheid moeten nemen van 1 r; lil KI Colofon Familieberichten fa milieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op 20 I Maandag 31 augustus 2009 Uw hand op mijn schouder Gaf mij rust en vertrouwen. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar korte laatste levensfase inhoud heeft gegeven, na het vaststellen van een ongeneeselijke ziekte, geven wij u kennis, dat voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken, is overleden Catharina Margaretha Johanna Martens Karen 29 november 1969 t 29 augustus 2009 echtgenote van: Erik Traas moeder van: Adrie en Petra Deken Tomaslaan 1 4453 AK 's-Heerenhoek Karen is thuis, alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus, te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de Jeugdhoeve. Wij stellen het op prijs als u een witte roos wilt meenemen die achter in de kerk in de vazen geplaatst kunnen worden. Deze zullen na de uitvaart een plaatsje krijgen bij het graf. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is, en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus en tante Karen Martens Piet Martens (in herinnering) Jo Martens-Bal John Martens Jaqueline Martens-Goense joline, Corlieke Paula Martens-Van Wiggen Jan van Wiggen Ninke, Maurits Mario Martens Melanie Martens-Arnold Maura, Myron, Mealldn en Milyan Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante Karen 29-11-1969 29-08-2009 Heinkenszand KapeLle Adri Traas Nelly Traas-van Laarhoven Michel Traas Richard Traas Ingrid Traas-van der Male Mike en Stefan Wij zijn diepbedroefd, nu we in onze familiekring afscheid moeten nemen van ons jongste nichtje, Karen Martens echtgenote van Eric Traas moeder van Adrie en Petra Wij wensen Eric, Adrie en Petra, Jo en haar gezin, de ouders van Eric en de familie Traas veel sterkte toe. Namens de familie Martens Ooms en tantes, neven en nichten Als het er echt toe doet schieten woorden tekort Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is over leden onze vriendin Karen We herinneren haar als een liefdevol creatief enthousiast persoon die voor iedereen klaar stond. Wij wensen haar man Erik en haar kinderen Adrie en Petra veel sterke toe met dit ondragelijke verlies. We zullen haar missen. Coren Adriënne Roy Femke Diep zijn we getroffen en groot zal het gemis zijn, na het heengaan van ons actief en begeesterend bestuurslid van onze parochiële Caritas-werkgroep Karen Martens Ons medeleven gaat vooral uit naar haar echtgenoot Erik, haar kinderen Adrie en Petra en moeder Jo. Caritas 's-Heerenhoek mijn broer, zwager en oom Giel van Westen Middelburg, Dick van Westen Lieske van' Westen-Brakman Manon en Marco, Kate Merijn en Marjolijn Iedere uitvaart uniek. Yarden Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 Voor het melden van een overlijden 0800 8192 YARDEH& SLAGER Simon Slager Slager Gedenkstenen www.slagergadenkstenen.nl Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 4455 AK Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 www.yarden.nl ']{pc[(iud Uitvaartzorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden §pj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere maitopdr3,ëfTt%ijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclanfêrerj n.a.v.Telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22