Familieberichten O fllensQnlinq.nl Nr 18 I Maandag 31 augustus 2009 kijk ook op Ik zal U loven in eeuwigheid, omdat Gij het gedaan hebt; en ik zal Uw Naam verwachten want hij is goed voor Uw gunstgenoten. Psalm 52:11 Dankbaar voor de liefde die zij ons gaf en de zorg waarmee zij ons heeft omringd, delen wij u mee dat de HEERE tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en onvergetelijke oma Jannetje Elisabeth Louws-Hoogerwerf sinds 23 mei 2000 weduwe van Willem Louws in de leeftijd van 71 jaar. We zijn bedroefd, want we missen onze biddende en zingende moeder en oma. Kapelle: Coby en André Paul - Louws Aliene, Janneke, Willem-jan, Jacobiene Dordrecht: Willeke en René van Dijke - Louws ChristianAnne en Jaco, Jan-Willem, Maarten Lekkerkerk: Andrea en Matthijs Prins - Louws Aart fan, Elise Dordrecht: Janneke Louws Apeldoorn: Marieke en Hans Dingemanse - Louws Anne Ruth, Anne Myrthe Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Weyevliet voorde liefdevolle verzorgingen hun gastvrijheid. Vlissingen, 29 augustus 2009 Correspondentieadres: A.A. Paul, Coxstraat 43.4421 DC Kapelle Op dinsdag 1 september is er gelegenheid tot condoleren aan huis bij de "familie A.A. Paul. Coxstraat 43 te Kapelle van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op woensdag 2 september om 13.15 uur in de Mamixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen "Maar ik zal Uw aangezicht in gerechtigheid aanschouwen, ik zal verzadigd worden met Uw beeld Psalm 17: 5. Wij zijn diep bedroefd bij het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Janny Louws-Hoogerwerf Maar wij weten dat zij geheel vertrouwde op Jezus Christus en dat Hij onze zus tot zich nam; dat troost ons. Oostkapelle: Marien en Adri Louws-Munter Middelburg: Leen en Corrie Jobse-Louws Schoondijke: Louw (in herinnering) en Lies Louws-Stekelenburg neven en nichten Vlissingen, 29 augustus 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze onver getelijke lieve moeder, oma en ouwe oma Anthonia Forra Klazina van Seters-Paauwe sinds 2 augustus 1974 weduwe van Pieter van Seters in de leeftijd van 91 jaar. Goes: Wil Schipper-van Seters Wout Schipper Annelieke Petra en Danny, Wessel Wemeldinge: Klazien Bredouw-van Seters Chiel Bredouw Nicole 29 augustus 2009 Margrietstraat 15 4401 EXYerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 3 september om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum De Haven, Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in De Haven gelegenheid tot condo leren. Als leven lijden wordt komt de dood als een verlossing. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze moeder, oma en overoma facoba Adriana Maat-Klap - Koos - weduwe van Arij Maat 16 januari 1924 - f 29 augustus 2009 's-Gravenpolder: (an en Carla Heerhugowaard: Nelly en Joop Goes: Matty 's-HeerAbtskerke: PeterenIna Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die moeder mocht ontvangen in Sint Maarten in de Groe. Goes, Sint Maarten in de Groe Correspondentieadres: Polderweg 14,4444 AA 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 3 september om 10.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op z'n trekker reed tie voobie, of den de polder mee z 'n wagen, Jan van Bintje wie kent turn nie? As gebodrn poldermens, wou tie sterven waar ettie weu nden, verwdd is noe die leste wens Ontroerd, maar dankbaar en met onuitwisbare herinneringen aan de mooie jaren die we met hem mochten hebben geven wij kennis van het overlijden van mijn zwager, onze oom, oudoom en onze geliefde vriend, Jan Wolfert -Ar 21 september 1923 t 28 augustus 2009 Hoek Francien Wolfert-Scheeje Hoek Henk Wolfert en Lia W'olfert- Riemens, Hendrik en A tb ina Eloek Joke van Doesselaar-Verhage Terneuzen Daan de Braai en Ineke de Braal-Deij Terneuzen Truus Tollenaar-Verstraten van Wuyckhuiseweg 5 Hoek. Correspondentieadres: Mevr. J.S. van Doesselaar- Verhage, ex. Test. Langeweg 5, 4542 RT Hoek De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 2 september om 13-30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Degenen die door omstandigheden geen rouwcirculaire hebben ontvangen worden verzocht deze kennisgeving als zodanig te zien. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde vriend en oud-werkgever, Jan Wolfert in de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenpolder Ina Hoekman-Tollenaar André Hoekman en kinderen 28 augustus 2009- De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht. Voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Verslagen omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden, mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Gerardus Sebastiaan van der Made - Gerard - A-18 augustus 1940 f 28 augustus 2009 Nelly van der Made-Grim Albert t Leonard Johan en Angenie Mattijs en Jasper René en Sarina Sabine Zangvogelstraat 59 4451 CD Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Verbijsterd ontvingen wij het bericht dat Gerard van der Made is overleden. Gedurende vele jaren was Gerard een zeer gewaardeerd lid van ons bestuur. Wij zullen zijn ervaring, inbreng en inzet missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Namens het Bestuur van de Zeeuwse Dag van het Paard Oostkapelle, M. Weststrate, voorzitter A.Z. de Buck, secretaris Na een langdurige en liefdevolle verzorging bij Arduin lokatie Herengrachtis je strijd gestreden, met pijn in ons hart nemen wij afscheid van onze zoon en broer Roy Smits 26 januari 1993 Lelystad: Middelburg: Vlissingen: Vlissingen: t 28 augustus 2009 Cobie Moes - van 't Veer Jan Moes Chantal Florizoone - Schijf David Florizoone Joyce Schijf Koen de Meijer Sharon Smits Correspondentieadres: Kempenaar 23-58 8231 CC Lelystad Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Roy op dinsdag 1 september van 19.00 tot 20.00 uur in zijn kamer, Klein Vlaanderen 37b 1e verdieping te Middelburg. De plechtigheid voorafgaande de crematie zai plaatsvinden op woensdag 2 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Lieve Roy We nemen afscheid van je met een knuffel. Cliënten en team St. Arduin Heerengracht, leverdieping

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20