Familieberichten (Ilenseniinq.nl 16 I Maandag 31 augustus 2009 kijk ook op ilibilHUIll Wij willen iedereen bedanken voor alle kaaHen, bloemen en attenties die we gehad hebben voor ons 50 jarig huwelijksfeest. flenk en Susan fleeren OVBfltiliBfJ "Mijn genade is u genoeg 2 Kor. 12 9a In dit vertrouwen is rustig heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en tante Dina Catharina Bilius-Goudzwaard sinds 19 juli 1999 weduwe van Jacobus Pieter Bilius in de leeftijd van 87 jaar. Namens de familie, Rens. IJzelenberg ex. test. Lies van As-IJzelenberg ex. test. Zierikzee, 28 augustus 2009 Zorgcentrum "Borrendamme", k. 012 Correspondentieadres: L. IJzelenberg Schouwenbank 61 4301 ZV Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden woensdag 2 september om 14.00 uur in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee (ingang en parkeren via de Hoge Molen straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.30 tot 13.55 uur gelegenheid tot afscheidnemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Dina Catharina Bilius weduwe van J.P. Bilius in de leeftijd van 87 jaar. Ouwerkerk: C.L. Dalebout-Goudzwaard Brouwershaven: P.D. Kommer-Goudzwaard Hoogvliet: Goudzwaard-Dijkstra Zierikzee: G.Oole-Goudzwaard J.C.H. Oole Bant (N.O.P.): J. van Dijk-Goudzwaard Zierikzee: C.A. Goudzwaard P. Goudzwaard-de Looze Neven en nichten Zierikzee, 28-08-2009 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve kleinzoon en neef Peter de Bruyne We wensen Diane, Delano en Yara veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Oma Mulder Ooms en tantes Neven en nichten Nieuwdorp, 27 augustus 2009 Ondanks haar lengte, was zij een kanjer. Ze had haar rust en liefde gevonden in Zeeland, ons Westlands bloemenmeisje. Helaas mocht dit geluk niet langer duren. Ze heeft haar eigen willetje tot het laatst behouden. Op een waardige manier is ze heen gegaan. Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levens lust hebben wij, verwacht maar toch onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn spetter, onze zorgzame moeder, (schoon) zus en tante Karin Brandes Zij is 46 jaar geworden. Kamperland: Piet sr. Didi en Rico Piet jr. Poeldijk: Maria en Leo Pieter Dinette Poeldijk: Jan en Irene Arjan Paskal Remon 30 augustus 2009 Veerweg 109,4493 AP Kamperland Karin is thuis. We nemen afscheid van Karin op donderdag 3 september om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren en met hen samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachte nam. Wij voelden mee met haar verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Met groot verdriet, maar tevens vervult van mooie herinneringen en vooral dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij kennis van het over lijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Pieternella Otte weduwe van Marinus den Dekker in de leeftijd van 96 jaar. Lisse: Ch. C. den Dekker J.R. den Dekker-Sloots Leek: L.E. van Liere-den Dekker D.M. van Liere (in herinnering) Hoedekenskerke: C-.M. den Dekker (in herinnering) C.M. den Dekker-van Alten Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, 28 augustus 2009 Correspondentieadres: Ch.C. den Dekker, Roozentuin 9, 2161 AX Lisse Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20, te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 2 september om 12.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk 'de Ark' aan de Kerkstraat te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het dorpshuis 'De Griend', Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. Onze speciale dank gaat uit naar dokter H. aan den Toorn en het verplegend personèel van Ter Weel, unit 6 en St. Maarten in de Groe. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Pieternella Otte weduwe van Marinus den Dekker in de leeftijd van 96 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd.. Namens de familie: J. Otte S.P. Otte-Minnaard Het gemis zal altijd blijven. Die lege plek, dat doet zo 'n pijn. Maar in onze gedachten, zal je altijd bij ons zijn. Dankbaar voor wat hij voor ons tijdens zijn leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn allerliefste 'man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacobus van Dijke Koos - in de leeftijd van 80 jaar. M. van Dijke-Geene John Janita en Sij brand Robin Sita 28 augustus 2009 Burg. van der Havestraat 85 4307 BC Oosterland Woensdag 2 september zal er om 13.30 uur een samen komst worden gehouden in de Voorkerk van de Jodocus- kerk aan het Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis*plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condole ren in de Voorkerk. Lieve Opa, We blijven vriendjes voor altijd. Robin Sita Verslagen zijn wij door het verlies van onze goede vriend Koos van Dijke We zullen hem missen. Jaap Dooge ~in liefdevolle herinnering- Petra Dooge-van Ast Patrick en Suzanne Lorenzo Wilco' Sirjansland, 28 augustus 2009 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze buurman Koos van Dijke Mark de Zeeuw Harrie en Rina van Zeeland Dreischor, Irma en Frans Anne Graauw, Karen en Paul Oosterland, 28 augustus 2009 28 augustus 2009 je was zo moe je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet Behoren nu tot het verleden Na een dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden, mijn man en onze vader Willem Daniël Cornelis Harte Zuidzande, 11 juni 1964 Kats, 29 augustus 2009 Jessica Harte - Andriessen Richard Kim Katse Groeneweg 14485 PH Kats Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Willem op woensdag 2 september van 17.00 tot 17.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De samenkomst waarin we Willem willen gedenken is op donderdag 3 september om 13.00 uur in het kerkje van Kats, Kerkstraat 3 te Kats. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkje van Kats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangengelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18