Familieberichten I DunlbHtUJpIlj 26 I Zaterdag 29 augustus 2009 kijk ook op jji [ï]9nsen[jnq n[ Na een leven vol levenslust en kracht, is hij naar een plaats waar Corrie op hem wacht, en daar na een gemis van bijna 5 jaar zijn ze nu voor eeuwig bij elkaar. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd doorzijn gezin, in alle rust van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Johan Eduard van den Neste Jo weduwnaar van Corrie Goedegebuur in de leeftijd van 77 jaar Breskens: Breskens: Breskens: Correspondentieadres: Langeweg 8 4511 GC Breskens Pa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 augustus van 19.00 - 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 2 september om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Onze dank aan alle medewerkers van de thuiszorg en ook in het bijzonder aan bure Linda voor de goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Maria Jozina de Meyer echtgenote van Piet van Velzen 8 februari 1932 t 27 augustus 2009 te Driewegen te Terneuzen Breskens: P. Ph. van Velzen Breskens: Lia Miranda en Arno Jane, Alec Brigitte en Stephan Matthijs, Cleo Nathalie Breskens: Ko en Rozet Bianca en fos Raf Esther en Robin Faith Angelique Sint-Kruis: Adrie en Linda Mitchell Marlin Aardenburg: Valesca Ravensburg: Irina Correspondentieadres: Grote Kade 29 4511 AT Breskens De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 31 augustus om 12.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren aldaar. Ma hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Han en Monique Bonny en Regina Jessica Anouk Marie-Joke en André Kevin Jeffrey Boomertje Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn man, onze papa, schoonvader en lieve opa, zwager en oom Jan de Vos in de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: Annemiek de Vos-Janssen Wijchen: Christian en Jacqueline Noah Kayleigh Middelburg: Michel en Natasha Justin Romy fam. Janssen 4333 EN Middelburg, 27 augustus 2009 Titus Brandsmakwartier 23 Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op dinsdag 1 september van 13.30 tot 14.30 uur in het Uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden in het uitvaartcentrum. Condoleren alleen schriftelijk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze oprechte dank voor uw liefdevolle belangstelling en medeleven tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Piet Bakker Het heeft ons goed gedaan. Familie Bakker Een kaart, een woord, een gebaar, doen je zo goed, als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Wij willen iedereen bedanken voor alle zorg, liefde en steun die wij hebben mogen ontvangen bij het ziek zijn en overlijden van mijn lieve man ,onze vader en opa Jan den Breker Een speciaal woord van dank aan de huisartsen van Philippine en de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Jannie den Breker - Hofman Kinderen en Kleinkinderen Sluiskil, augustus 2009 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer IJ. (Jan) de Vos gepensioneerd seniormedewerker agendakamer bij de afdeling Informatieverzorging en Documentatie van de provincie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn ruim 37-jarig dienstverband op een karakteristieke wijze inhoud heeft gegeven aan zijn functie. Zijn nauwgezetheid, dienstbaarheid en aandacht voor correct schriftelijk taalgebruik waren kenmerkende punten in zijn wijze van werken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 29 augustus 2009 Wetende dat zijn gezondheid hem zorgen baarde hebben wij bedroefd het bericht van overlijden ontvangen van onze gepensioneerde collega Jan de Vos Binnen onze afdeling heeft hij op zijn markante wijze vorm en inhoud gegeven aan zijn functie van seniormede werker agendakamer. Zijn klantgerichtheid, nauw gezetheid, relativerend vermogen, gevoel voor humor, waardering voor de geneugten des levens, en menselijke belangstelling roepen bij ons goede herinneringen op. In deze geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat de warme en goede herinne ringen aan Jan zullen helpen' de pijn van zijn overlijden te verzachten. Collega's van de afdeling Informatievoorziening en Documentatie van de provincie Zeeland mede namens vele (oud) collega's Middelburg, 29 augustus 2009 - <4*4$" ÜÉÜI ;i Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Karei van Boven betuigen wij u onze oprechte dank. Willy van Boven-Grootjans Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, augustus 2009 Wij danken iedereen voor het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Benny de Brouwer Wij mogen terugzien op een mooie en waardige afscheids- dienst in de parochiekerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Ben in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. De vele reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit verlies. Langs deze weg ook een speciaal woord van dank voor de medewerkers van de Thuiszorg. R. de Brouwer-Sturtewagen kinderen en kleinkinderen Koewacht, augustus 2009 Bijzonder erkentelijk ben ik voor de daadwerkelijke hulp en steun tijdens het lijden en het medeleven bij het afscheid van mijn onvergetelijke Ineke Rien Fieman Koudekerke DANKBETUIGING Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man en onze pa Philemon van Hoeij Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda Brasser en Piet Picavet van DELA voor de mooie woorden en dn verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Valentina van Hoeij-De Geest Eric en Ankie IN PLAATS VAN KAARTEN Na het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader Jan Hoogesteger zijn wij diep getroffen door al uw warme uitingen van deelneming, alsmede het bijwonen van de rouwdienst. Voor alle gebaren van vriendschap, de bemoedigende woorden gesproken of geschreven, de handdruk, soms zonder woorden, die we mochten ontvangen van familie, (zang)vrienden, kennissen, collega's en oud-collega's, buren, meelevenden en allen die Jan gekend hebben, zeggen wij u hartelijk dank. Het is troostend te weten, gedragen te worden op uw vriendschap en gebeden. Plony Hoogesteger-Lagendijk Rob, Mark, Hedy, Andrea, Aaron Hoogesteger en familie Middelburg, augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70