Familieberichten Üysrlsülai] 24 I Zaterdag 29 augustus 2009 kijk ook op in f|)9ns9n[jnq n[ Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten en gedachten, plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze altijd meelevende pa, opa en overopa Pieter Kornelis Baaij echtgenoot van Jozina Maria Verkamman eerder weduwnaar van Dina Jannetje van Driel 19-3-1975 in de leeftijd van 86 jaar. Tholen: J.M. Baaij-Verkamman Yerseke: Maddie en Rinus Bauer-Baaij Yerseke: Jannie en Ko van Burg-Baaij Dianne en John Justin Catharine en Harry, Jarco Jacco en Marie-Aniek Petra Matthias 28 augustus 2009 Kaaij 50 4691 EE Tholen De rouwdienst, geleid door Ds. A. den Boer, wordt D.V. dinsdag 1 september om 10.30 uur gehouden in het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Suzanna De Coninck-Oppe weduwe van Cyriel De Coninck Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Axel: Elly t en André Rosseau-De Coninck Eindhoven: Werner Rosseau Leon, Eline Koewacht: Fabian en Sandra Rosseau-Verschraegen Veronique, Jurriën Koewacht: Rowdy Rosseau t Koewacht: Marie-Clair van Waes en Filip van den Branden Davy, Isabel 27 augustus 2009 Oosterstraat 33, Axel Correspondentieadres: Hazelarenstraat 28 4576 CH Koewacht U kunt afscheid nemen van Oma in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op dinsdag 1 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 2 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve ma Irene Josiassen-Annaert weduwe van Sylvain Josiassen Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Mare Josiassen 28 augustus 2009 Aziëweg 14561 PC Hulst U kunt afscheid nemen van Ma in het uitvaartcentrum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 2 september van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 3 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschou wen. Hello, is it me you're looking for - Lionel Richie - We hadden nog zoveel te doen en we zaten boordevol plannen, maar toch nog onverwacht is hier een einde aan gekomen. Veel te vroeg is overleden mijn innig geliefde man en onze lieve papa Peter de Bruyne Hij mocht slechts 44 jaar oud worden. Lieve Peter, koevanjoe Diane de Bruyne-Mulder Lieve Papa, jij bent mijn vriend Delano Lieve Papa, ik ben jouw prinses Yara 27 augustus 2009 Volkerakstraat 83 4335 VD Middelburg Peter is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Wanneer u wilt, kunt u daar op maandag 31 augustus a.s. tussen 19-00 en 20.00 uur nog even bij hem zijn. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 1 september om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend zijn begrafenis zal plaats vinden. Na afloop van de begrafenis kunt u naar bovengenoemd rouwcentrum gaan, waar we elkaar kunnen ontmoeten. Peter zou willen datje komt zoals je bent. Bezoek aan huis na overleg. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Levinus Hamelink echtgenoot van mevrouw Nellie Hamelink-Scheele lid van de cliëntenraad De Molenhof Wij wensen Nellie, haar (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cliënten, medewerkers, vrijwilligers en management Zorgcentrum De Molenhof, Zaamslag Veel Gewonnen Weinig Woorden Hard Gevochten Toch Verloren Trouwen Betrouwbaar Arjaan van de Kreeke 21 februari 1947 's-Heer Arendskerke 24 augustus 2009 "Veilig in Jezus armen" Kamperland: Piet 's-Heer Arendskerke: KoenConny 's-Heer Arendskerke: Rinus en Marga 's-Heer Arendskerke: KeesenCobie en verdere familie Correspondentie-adres: Lange Achterweg 8, 4458 AB 's-Heer Arendskerke De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid heb ik afscheid moeten nemen van mijn (sport)voorbeeld en mentor waar ik vanaf de eerste trappen tegen een bal op Terlucht en krabbelend op botte Friese doorlopers op het Schenge tot zijn laatste wedstrijd in de schaduw heb mogen optrekken. Arjaan van de Kreeke Wim van de Kreeke Ada van de Kreeke Pieter en Annelies Jacqueline en Arie Bedroefd zijn we door het overlijden van onze mede werker en collega Arjaan van de Kreeke Wij herinneren ons Arjaan als een gedreven vakman met liefde voor het werk en zijn collega's. Na 46 jaar trouwe dienst zullen wij zijn inzet en betrokkenheid missen. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Direktie en personeel Van Weele B.V. Wolphaartsdijk Groot is het gemis mooi zijn de herinneringen die blijven. Wij zullen ons Arjaan van de Kreeke herinneren als iemand die altijd voor een ander opkwam, toegewijd en enthousiast was. Wij zullen hem erg missen en wensen de familie veel sterkte. Namens de personeelsvereniging "de Smoutbusse" Collega's Van Weele BV, Wolphaartsdijk Collega's Autobedrijf SinkeV.o.f. Goes Nu jij slaapt zonder te dromen zul je nog altijd in mijn dromen komen: ik zal voor je ademen, voelen en horen niemand verdwijnt en niets gaat verloren Want niet door je lichaam maar wel door je geest zal iedereen weten wie jij bent geweest. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en betrokkenheid is in ons bijzijn overleden mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma Frangoise Wilhelmina Elisabeth Jacobs Francien echtgenote van Josephus Antonius Meuldijk 02-10-1932 23-08-2009 Hulst: J.A. Meuldijk Koewacht: Sjef en Marlies Liza Thomas Wissenkerke: Ron Tim Hulst: Anita en Ad Jos Jessica Joris Hans (in herinnering) Terneuzen: Sylvia en Paul Pepijn Blaauwe Hofke 12 4561 NV Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar verzorgenden en verpleegkundigen unit 3 van De Blaauwe Hoeve en huisarts B. den Ouden te Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68