Familieberichten kük ook op (Tlensenlinq.nl 26 I Zaterdag 29 augustus 2009 Veel Gewonnen Weinig Woorden Hard Gevochten Toch Verloren Trouwen Betrouwbaar Arjaan van de Kreeke 21 februari 1947 's-Heer Arendskerke 24 augustus 2009 "Veilig in Jezus armen" Kamperland: Piet 's-Heer Arendskerke: KoenConny 's-Heer Arendskerke: Rinusen Marga 's-Heer Arendskerke: KeesenCobie en verdere familie Correspondentie-adres: Lange Achterweg 8, 4458 AB 's-Heer Arendskerke De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid heb ik afscheid moeten nemen van mijn (sport)voorbeeld en mentor waar ik vanaf de eerste trappen tegen een bal op Terlucht en krabbelend op botte Friese doorlopers op het Schenge tot zijn laatste wedstrijd in de schaduw heb mogen optrekken. Arjaan van de Kreeke Wim van de Kreeke Ada van de Kreeke Pieter en Annelies Jacqueline en Arie Bedroefd zijn we door het overlijden van onze mede werker en collega Arjaan van de Kreeke Wij herinneren ons Arjaan als een gedreven vakman met liefdevoor het werk en zijn collega's. Na 46 jaar trouwe dienst zullen wij zijn inzet en betrokkenheid missen. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Direktie en personeel Van Weele B.V. Wolphaartsdijk Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer J.J. (Jan) de Vos gepensioneerd seniormedewerker agendakamer bij de afdeling Informatieverzorging en Documentatie van de provincie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn ruim 37-jarig dienstverband op een karakteristieke wijze inhoud heeft gegeven aan zijn functie. Zijn nauwgezetheid, dienstbaarheid en aandacht voor correct schriftelijk taalgebruik waren kenmerkende punten in zijn wijze van werken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 29 augustus 2009 Wetende dat zijn gezondheid hem zorgen baarde hebben wij bedroefd het bericht van overlijden ontvangen van onze gepensioneerde collega Jan de Vos Binnen onze afdeling heeft hij op zijn markante wijze vorm en inhoud gegeven aan zijn functie van seniormede werker agendakamer. Zijn klantgerichtheid, nauw gezetheid, relativerend vermogen, gevoel voor humor, waardering voor de geneugten des levens, en menselijke belangstelling roepen bij ons goede herinneringen op. In deze geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat de warme en goede herinne ringen aan Jan zullen helpen de pijn van zijn overlijden te verzachten. Collega's van de afdeling Informatievoorziening en Documentatie van de provincie Zeeland mede namens vele (oud) collega's Middelburg, 29 augustus 2009 Zo wij geloven in Gods zoon Dan juichen wij ook voor Gods troon Dan zien we elkander zalig weer En scheiden nimmer weer Zacht en kalm is onze moeder en oma uit ons midden weg genomen Hinderkie Ridderbos-Pater sinds 1980 weduwe van Derk Ridderbos Oude Pekela, 3 mei 1906 t Veere, 27 augustus 2009 Mans en Mien Ridderbos-Dekker Albert t en Koos Ridderbos-Dingemanse Geert en Katie t Ridderbos-Potappel Geertje t en Jo t Dingemanse-Ridderbos Aldert en Suus Ridderbos-Olree Bouk en Wim Hubrechsen-Ridderbos Harm en Lenie Ridderbos-Spruijt Dirk en Ellie Ridderbos-Jobse Henk en Sabine Ridderbos-Beckmann Hennie en Peter den Hollander-Ridderbos Gerard en Joke Ridderbos-van Schaik Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: H. Ridderbos, Jacob Catsstraat 15, 4364 AL Grijpskerke Onze moeder is opgebaard op haar kamer, nummer 122 in Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 1 september om 13.30 uur in de 'Opstandingskerk', Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Voor de dienst is er in de 'Noordzaal' gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 uur tot 13.10 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Wij danken alle medewerkers van het Zorgcentrum van de afdeling (Valkenhof) voor hun liefdevolle verzorging, gegeven aan onze moeder. Groot is het gemis mooi zijn de herinneringen die blijven. Wij zullen ons Arjaan van de Kreeke herinneren als iemand die altijd voor een ander opkwam, toegewijd en enthousiast was. Wij zullen hem erg missen en wensen de familie veel sterkte. Namens de personeelsvereniging "de Smoutbusse" Collega's Van Weele BV, Wolphaartsdijk Collega's Autobedrijf SinkeV.o.f. Goes Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn man, onze papa, schoonvader en lieve opa, zwager en oom (an J. de Vos in de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: Annemiek de Vos-Janssen Wijchen: Christian en Jacqueline Noah Kayleigh Middelburg: Michel en Natasha Justin Romy fam. Janssen 4333 EN Middelburg, 27 augustus 2009 Titus Brandsmakwartier 23 Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op dinsdag 1 september van 13.30 tot 14.30 uur in het Uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden in het uitvaartcentrum. Condoleren alleen schriftelijk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Nu jij slaapt zonder te dromen zul je nog altijd in mijn dromen komen: ik zal voor je ademen, voelen en horen niemand verdwijnt en niets gaat verloren Want niet door je lichaam maar wel door je geest zal iedereen weten wie jij bent geweest. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en betrokkenheid is in ons bijzijn overleden mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma FranQoise Wilhelmina Elisabeth Jacobs Francien echtgenote van Josephus Antonius Meuldijk 02-10-1932 23-08-2009 Hulst: J.A. Meuldijk Koewacht: Sjef en Marlies Liza Thomas Wissenkerke: Ron Tim Hulst: Anita en Ad Jos Jessica Joris Hans (in herinnering) Terneuzen: Sylvia en Paul Pepijn Blaauwe Hofke 12 4561 NV Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar verzorgenden en verpleegkundigen unit 3 van De Blaauwe Hoeve en huisarts B. den Ouden te Hulst. een leven is een zijden draad een ieder weet dat ooit het draadje breken gaat dag lieve oma Ridderbos we zullen je missen Ineke en Gerard Treinie en Adrie (in herinnering) Derkie Jolanda en Harm Bea Edward en Anita Francisca en Paul en je achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60