Vijverspeciaalzaak www.floorskoishop.nl Üf 40 j Zaterdag 29 augustus 2009 Floors Koi Shop Het is al weer 5 jaar geleden dat vijverspeciaalzaak Floors Koi Shop zijn deuren voor het eerst opende. Steeds meer klanten weten ons inmiddels te vinden in Oost-Souburg. De naam "koi" zal voor vele mensen onbekend in de oren klinken. Koi is het Japanse woord voor "karper", en dan met name de gekleurde karper. Japan is de bakermat van deze sierkarper. Daar wordt de koi al meer dan 100 jaar met succes gekweekt. De Japanse kwekers hebben er een dagtaak aan om de mooiste exemplaren te kweken en groot te brengen. Een koi kan zeer veel verschillende kleuren en patronen hebben, daarom worden ze ook wel de juweeltjes van de vijver genoemd. Ze zijn over het algemeen zeer vriendelijk en rustig en ze zijn snel tam. De meeste koi kunnen uit de hand gevoerd worden. Koi kunnen zeer groot worden, er zijn zelfs exemplaren van 1 meter lang! Een koi stelt echter hoge eisen aan de vijver en dan in het bijzonder aan de waterkwaliteit. Het is daarom van belang te zorgen voor een voldoende diepe vijver en een goed werkend filtersysteem. Op onze website www.floorskoishop.nl vindt gerealiseerde projecten en ons koiaanbod. Waterfiltratie: Wij hebben alles in onze winkel om voor uw vijver het meest geschikte filtersysteem aan te leggen. We hebben vijverfolie, pompen, filters en lampen van alle gerenommeerde merken. Natuurlijk hebben we ook een budgetlijn zodat het aanleggen van een vijver voor iedereen betaalbaar is! Ons aanbod in PVC is ontzettend groot en daarom vinden wij altijd een oplossing voor alle aansluitproblemen. Ziet u het bouwen van een vijver of het aansluiten van het filtersysteem niet zitten; wij kunnen dit voor u doen. Zelfbouwers kunnen we met raad en daad bijstaan om hun vijver op de juiste manier aan te leggen. Waterkwaliteit: Op het gebied van waterkwaliteit zijn wij gespecialiseerd. In onze winkel beschikken wij over diverse testmogelijkheden om de kwaliteit van uw vijverwater te meten. Natuurlijk hebben wij ook alle middelen om deze kwaliteit eventueel te verbeteren. Parasitair onderzoek: Ook parasitair onderzoek van koi kan bij ons in de zaak óf bij u thuis worden uitgevoerd en zonodig kunnen we deze ongewenste parasieten bestrijden. Vijvers zonder koi: Het is natuurlijk vanzelfsprekend dat u ook voor andere vijvers bij ons terecht kunt: natuurvijvers, goudvisvijvers en niet te vergeten de tegenwoordig erg populaire zwemvijver. Kom een keer langs in Oost-Souburg en wij voorzien u graag van alle informatie die u nodig heeft om van uw vijverproject een succes te maken. Onze koi worden 2x per jaar door onszelf uitgezocht in Japan en hebben op verschillende koishows in Nederland en België al diverse mooie prijzen gewonnen. Aan koi kleeft altijd het verhaal dat deze zo duur zouden zijn. In het seizoen hebben wij echter al koi vanaf 15,- Koi is onze specialiteit. Onze zaak is uit hobby geboren en doorgegroeid en we hopen u nog vele jaren te mogen helpen en onze passie met u te delen! u alles over vijverbouw, onze Openingstijden: Dinsdag en woensdag van 13.00 - 18.00uur Donderdag en vrijdag van 13.00 - 20.00uur Zaterdag van 10.00 - 17.00uur Zondag en maandag gesloten 'A K

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42