Familieberichten Glsöo ren DvsrJöiJsji f) fT1ensenLinq.nl Marissa Pim Kuijper Peter de Bruyne Peter de Bruyne Peter de Bruyne 24 I Zaterdag 29 augustus 2009 kijk ook op Geboren dochter van Jan en Dianne Mol-Rijk zusje van Jurian 26 augustus 2009 Kokuitsweg 6 4474 NG Kattendijke t 26 augustus 2009 Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden en vrienden. De Directie en personeel Amels B.V., Vlissingen Wij zijn blij u te mogen verteilen dat op 4 september2009 gaan trouwen Nico Flikweert Bianca Fier loos Om 13.15 uur willen ze elkaar trouw beloven in "de Trouwboerderij" te Heinkenszand. Omdat ze God dankbaar zijn dat Hij ze bij elkaar heeft gebracht willen ze Zijn zegen over hun huwelijk vragen. Deze dienst wordt gehouden om 14.45 uur in de kerk "de Ark" te Hoedekenskerke. Als u ze wilt feliciteren kan dat tijdens de receptie van 20.15 tot 21.45 uur in Partycentrum "Boerderij Schoudee", Schoudeeweg 1 te Wemeldinge. Hun toekomstig adres: Noordstraat 18 4454 AP Borssele Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten en gedachten, plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze altijd meelevende pa, opa en overopa Pieter Kornelis Baaij echtgenoot van lozina Maria Verkamman eerder weduwnaar van Dina Jannetje van Driel 19-3-1975 in de leeftijd van 86 jaar. Tholen: J.M. Baaij-Verkamman Yerseke: Maddie en Rinus Bauer-Baaij Yerseke: Jannie en Ko van Burg-Baaij Dianne en John, Justin Catharine en Harry, Jarco Jacco en Marie-Aniek Petra Matthias 28 augustus 2009 Kaaij 50 4691 EE Tholen De rouwdienst, geleid door Ds. A. den Boer, wordt D.V. dinsdag 1 september om 10.30 uur gehouden in het uitvaartcentrum. Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Hello, is it me you 're lookingfor - Lionel Richie - We hadden nog zoveel te doen en we zaten boordevol plannen, maar toch nog onverwacht is hier een einde aan gekomen. Veel te vroeg is overleden mijn innig geliefde man en onze lieve papa Peter de Bruyne Hij mocht slechts 44 jaar oud worden. Lieve Peter, koevanjoe Diane de Bruyne-Mulder Lieve Papa, jij bent mijn vriend Delano Lieve Papa, ik ben jouw prinses Yara 27 augustus 2009 Volkerakstraat 83 4335 VD Middelburg Peter is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Wanneer u wilt, kunt u daar op maandag 31 augustus a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur nog even bij hem zijn. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 1 september om 13 00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend zijn begrafenis zal plaats vinden. Na afloop van de begrafenis kunt u naar bovengenoemd rouwcentrum gaan, waar we elkaar kunnen ontmoeten. Peter zou willen datje komt zoals je bent. Bezoek aan huis na overleg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd maar met de gedachte dat hij niet langer heeft moeten lijden geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom 7 augustus 1965 27 augustus 2009 Middelburg N. de Bruyne-Pleyte Vlissingen Sjaak en Reina de Bruyne Saskia de Bruyne Wassenaar Joke en Tom Wijfjes Lesley en Chrissy Wijfjes Oost-Souburg Cor de Bruyne en Asy. Tyas Middelburg Hans de Bruyne Middelburg Els de Bruyne Lieve dappere Peter, we zullen je missen Veel te vroeg nemen we afscheid van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom 7 augustus 1965 27 augustus 2009 Ritthem Thea Mulder-Osté Bas Mulder (in herinnering) Rotterdam Centine en Rudy Luna, Roos en Thijmen Eindhoven Jacobi en Wout Ritthem Leinko Tot ons verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat onze medewerker en collega is overleden. Zij, die wij liefhebben en verloren zijn niet meer wciar we waren maar zijn altijd waar wij zijn... Bedroefd zijn wij, omdat onze neef Peter de Bruvne is overleden. Wij wensen Diane, Delano, Yara en verdere familie heel veel sterkte en liefde toe in de komende tijd. Ome Jan (in herinnering), Tante Nel Adriënne en Alex, Sarah en Thijs Peter en Martine, Maaike en Thomas Matthieu You'll never walk alone Aan een lange vriendschap is een einde gekomen Peter vaarwel André Nel Jolanda Als het er echt toe doet schieten woorden tekort Veel te vroeg is overleden de papa van onze kinderen Delano en Yara Wij wensen hen en mama Diane, familieleden en vrienden veel sterkte toe voor nu en later. Bestuur, directie, oudercommissie, personeelsleden en alle kinderen van kinderopvang KOOZIE Geschrokken en bedroefd zijn wij van het bericht dat Peter de Bruyne vader van onze leerling Delano is overleden. Wij wensen Diane, Delano, Yara en verdere familie heel veel sterkte toe in dit verlies. leerlingen, leerkrachten en ouders van de Cbs Cederhof Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter de Bruyne Man van ons teamlid Diane. Wij wensen Diane, Delano, Yara en de familie veel sterkte. Ploeggenoten Atlas 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26