Er midden in of van de zijkant TE KOOP TE KOOP BIJ INSCHRIJVING TE KOOP TE KOOP www.acvastvanderslikke.nl rentmeestersAcvastVanderSlikke TE KOOP TE KOOP 52 I Zaterdag 29 augustus 2009 Door het Nederlandse landschap rijdend zien we veel landbouw percelen liggen. Zo nu en dan is er, afhankelijk van het seizoen, een boer bezig te zaaien, de gewassen te verplegen ofte oogsten. Hier en daar staat er een koe. Voor de mensen die er in hun auto langsrijden is het een vertrouwd gezicht. Maar het heeft ook iets statisch. De percelen liggen daar en ogenschijnlijk gebeurt er niet meer dan wat wij uit de verte zien. Wij vliegen er in auto's met een grote snelheid langs en be schouwen het als een standaard decor, een statisch decor voor onze zijkant. De werkelijkheid is heel anders. Niet statisch, sterker nog, juist heel dynamisch. Elk perceel heefteen lange histo rie van verschillende grondeigenaren, of juist generaties lang één familie. Familiedrama's hebben zich afgespeeld, maar zeker ook liefdesgeschiedenissen zijn ontstaan door het ruilen, verkopen, kopen, pachten en verpachten van gronden. Bestemming van de gronden zijn veranderd, ooit zijn de gronden ingepolderd, ontgonnen, of overstroomd. Gemeenten, projectontwikkelaars, banken en beleggingsfondsen hebben grond nodig om hun plannen te verwezenlijken. Als geen ander heeft het bedrijf AcvastVanderSlikke kennis over de wereld van landbouwgrond. Het bedrijf gaat complexe uitdagingen aan waarbij vaak veel partijen betrokken zijn. Als een akkerbouwer of veeteler wordt uitgekocht en zich nieuw wil vestigen wordt er op een prettige en professionele manier bekeken wat de moge lijkheden en onmogelijkheden zijn. Het kopen en verkopen van grond en agrarische bedrijven is een proces waarbij menselijke, sociale en psycholo gische factoren een rol spelen. Maar ook de afslibbaarheid, de kwaliteit van de grond, de ligging, de ontwatering, verkaveling, bedrijfsgebouwen, de marktwaarde en bestemming worden allemaal meegenomen in het proces dat een klant aangaat als hij wil kopen of .verkopen. AcvastVanderSlikke bestaat ruim vijftien jaar en heeft een enorme staat van dienst.' Er werken full time vijftien mensen. Er is een vestiging in Ellemeet (Zeeland) en Hoornaar (Zuid-Holland) Ook is er een vestiging in Frankrijk. Rentmeesters AcvastVanderSlikke BV is een breed georiënteerd bedrijf met vastgoed deskundigen, gespeciali seerd in bedrijfsverplaatsingen en kavelruil. Het werkgebied is vooral het landelijk gebied en de overgang naar het stedelijk gebied. In opdracht van particulieren, ondernemers en banken worden taxaties uitgevoerd. AcvastVanderSlikke advi seert bij aan en verkoop van landelijk gelegen en bedrijfsmatige objecten, productierechten, agrarisch natuurbe heer, nieuwe economische dragers en vestiging van landgoederen. Ook adviseren zij bij emigratiebegeleiding. In opdracht worden voor particulieren en bedrijven grond- en pachtzaken beheerd. Daartoe beschikt het bedrijf over een geavanceerd Geografisch Informatie Systeem. Bij onteigeningen en planschade begeleiden zij de pro cessen voor het vaststellen van onteigeningsvergoedingen en planschadevergoedingen. Ook juridische bijstand wordt geleverd. Het bedrijf AcvastVanderSlikke staat niet aan de zijkant maar midden in de dagelijkse praktijk van het landelijk gebied. Kamperland, Jacobadijk 24 Burgh-Haamstede, Lageweg 5 Ellemeet, Schelpweg 38 Frankrijk, dep. Sarthe, omgeving Le Mans Brochure downloaden? www.acvastvanderslfkke.nl Monumentale boerderij (Rijksmonument) be staande uit een fors woonhuis, twee traditionele landbouwschuren en een weiland. Van het object zijn een uitgebreide beschrijving, een rapport van het bodemonderzoek en een rapport van een bouwtech nisch onderzoek beschikbaar. U kunt de brochure opvragen via www.acvastvanderslikke.nl of per telefoon, 0111 671735. Gelijktijdig met de brochure ontvangtu het inschrijfformulier en de inschrijvingsvoorwaar- den. Opening van de schriftelijke biedingen geschiedt op 15 september 2009. U kunt hierbij aanwezig zijn. Open huis op vrijdag 4 sept. a.s. van 14.00 tot 16.00 uur. Voor algemene informatie kunt u zich wenden tot de heer P.W. Vermeulen, tel. 0111 671735. Voor informatie over de procedure van inschrijving kunt u zich wenden tot mevrouw mr. M.Tazelaar van De Vier Notarissen te Goes, tel. 0113 232800. Zeer goed onderhouden woonboerderij met rui me luxe woning (750m3) en div. bijgebouwen. De bijgebouwen bestaan uit o.a. een oude Zeeuwse land- bouwschuur (12x16 meter) een wagenhuis, een voormalig varkenshok en een tuinhuisje. De boerderij is gelegen in het buitengebied van de gemeente Noord-Beveland, nabij het Noordzeestrand, natuurgebied de Schotsman en tegenover het recreatiepark de Banjaard. Woning met bijgebouwen, ca. 4 ha landbouw grond, rijbakken, minicamping en stallen. Het geheel staat op een perceel van'totaal 05.15.08 ha en is keurig onderhouden. Op de locatie rust een milieuvergun ning voor het houden van ca. vijftig paarden pony's. Voor de indeling van de woning en de schuren en alle ove rige gegevens verwijzen wij u graag naar de te downloaden brochure. Melkveebedrijf met 540.000 kg melkquotum. Oppervlakte 101 ha waarvan 30 ha eigendom en 71 ha pacht grond. Op termijn mogelijkheden meer grond te kopen. In een vruchtbaarvrij vlak landbouwgebied wordt dit melkvee bedrijf met akkerbouw en varkenshouderij aangeboden. Het bedrijf heeft veel potentie wat betreft inkomensverwerving. De boekhoudcijfers over de afgelopen jaren zijn uitstekend. Een kans voor een verplaatsèr met beperkt eigen vermogen! Ellemeet Hogeweg 4 4323 TC Ellemeet T0111 671735 F 0111 671897 Hoornaar Dirk IV plein 10 4223 NJ Hoornaar T 0111 671735 F 0183588557 info@acvastvanderslikke.nl Kamperland, Molenpad 1 Burghseweg 55/57, Burgh-Haamstede Woning geschikt voor dubbele bewoning, mantelzorg of kantoor aan huis. Een in 1918 gebouwde, gerenoveerde en uitstekend onder houden vrijstaande burgerwoning. Deze woning is gereed voor dubbele bewoning, aanleunwoning, gebruik in de man telzorg of kantoor aan huis maar kan ook op eenvoudige wijze gesplitst worden. De woningen hebben samen een inh. van ca. 980 m3. Zie website voor een uitgebreide beschrijving. Perceel met grotendeels bedrijvenbestemming, groot 5.925 m2. De vorige opstal is afgebrand maar de fundering inclusief de betonvloer is nog beschikbaar, deze heeft een oppervlakte van ca. 2.000 m2 Voor een deel is het terrein verhard met stelconplaten ca. 1.500 m2. voorhanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 118