fflensQnlinq.nl Familieberichten Overleden SALOME HUISJES DunkhsrubJifiM de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 111 ARENSMAN it A A XX 1 1 1 Jt 20 I Vrijdag 28 augustus 2009 kijk ook op Verdrietig om het verlies, maar met de gedachte dat hij niet langer heeft moeten lijden, geven wij u kennis dat op 25 augustus 2009 te Goes is overleden mijn broer, onze zwager, oom en oud-oom Bart Heinrich Cornelisse (Henk) gehuwd geweest met Ineke Beunk, overleden te Goes 18-8-2006 Serooskerke (W): Herman Cornelisse Nelly van Langevelde in memoriam: Kees Cornelisse, overl. 22-10-1990 Amsterdam: Alice Comelisse-de Leng Broadstairs U.K.: Keesjan Cornelisse Wateringen: Dick en Marije Comelisse-van der Klugt Sam en Boris Wateringen: Rogier en Liesbeth Cornel isse-van Gurp Toch nog onverwacht is overleden de heer Henk Cornelisse Henk is enorm actief geweest in Ter Valcke, allereerst als mantelzorger en daarna als vrijwilliger in team 1.2. Cliënten en medewerkers zullen hem dan ook enorm missen. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe in dit verlies. Namens de directie en medewerkers van Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes Rien Heijboer, Directeur SVRZ Peet Kruidenier, Locatiemanager Ter Valcke Goes, 28 augustus 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Salome Huisjes-Schipper Wij zullen haar betrokkenheid en gezelligheid missen. Be, Arianne, Judith en Martijn we wensen jullie sterkte voor de komende tijd. Anne Huisjes (in herinnering) Dinie Huisjes-Ekkelkamp Marcel en Marjan Tjrnne en Vera De herinnering aan een bijzonder mens is geboren We hebben afscheid genomen van onze lieve nicht oom Sal tante Mientje Jacqueline,Rène,Denice,Raven(Rèmon Willem,Marijke,Marloes,Niels Anja,Ron,Jasperina,Justio,Dave Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het droevige bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Salome Huisjes Pedagogisch medewerkster bij peuterspeelzaal 't Speeluus in Kapelle. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Medewerkers, directie en management van Kinderopvang de Bevelanden We staan niet altijd stil bij het woord "samen Maar het is een groot gemis, als "samen uit je leven is! Ie was een lieve, energieke, vrolijke collega, met hart voor je werk. Lieve Salome we zullen je missen! We wensen Berend, Judith, Martijn en Arianne heel veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Je collega's van de peutergroepen 't Speeluus en de Blokkendoos van Kinderopvang de Bevelanden: Marleen, Diana, Cora, Toos, Ingrid, Christa, Karin, Caroline, Aletta, Lisanne, Alice, Leanne Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het droevige bericht van het overlijden van Salome Huisjes Wij wensen Berend en de kinderen veel sterkte toe. Locatie Ouderraad van peutergroep 't Speeluus en peutergroep De Blokkendoos, Kapelle Kinderopvang de Bevelanden Verdrietig maar vooral dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben we afscheid genomen van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opa 'Piet' Pieter Huig Ruben sinds 24-9-1980 weduwnaar van Leentje Dieleman op de leeftijd van 79 jaar. Piet - in herinnering - Axel: Joke en Henk Johnny Jacqueline en René - JarmÖ, Jórdy - Axel: Truus 26 augustus 2009 Joost de Moorstraat 21 4571 BN Axel Maandag 31 augustus is er van 10.00-10.30 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zaterdag 29 augustus is er van 16.30 - 17.00 uur gelegen heid om afscheid van Piet te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht'aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel Intensive Care van ziekenhuis 'De Honte' voor alle zorg en aandacht. "Pietje" Bedankt voor al die zorgzame jaren Johnny Jacqueline en René Dag Opa Piet .Nooit meer mijn boterhammetje op komen eten bij jou. Nooit meer naar me komen kijken als ik moet voetballen. Ik zal je missen. Jarmo Nu kun je niet komen kijken als ik in Temeuzen moet zwemmen. Nooit meer samen in schuur met jouw gereedschap "spelen". Ik zal je missen. Jordy Na een korte periode van ziekte is onze broer, zwager en oom overleden Pieter Huig Ruben Oost-Souburg: H.P. Ruben N. Ruben-Rijsdijk kinderen Vlissingen: L.C. Ruben D. Ruben-Boucherie kinderen Mijn genade is u genoeg 2 Corinthiërs 12:9 In Christus ontslapen, mijn lieve man, onze vader en opa Levinus Hamelink ■sV Zaamslag, 8 juni 1925 t Zaamslag, 26 augustus 2009 Zaamslag: Nellie Hamelink-Scheele Ermelo: los en Jan Bakker-Hamelink Joline en Erik Pieter Frank Goes: Levien en Harmien Hamelink-Aalbers Niels en Jenny Gert en Annemiek Joost en Veronica Lenneke en Evert Middelburg: Ans Hamelink en Theo Prins Ridderkerk: Kees en Karin Hamelink-Koppelaar Arina Sarah Kwadendamme: Joost en Annelies Hamelink-Olbertijn Peter Hamelink - in herinnering- De begrafenis vindt plaats op maandag 31 augustus. Van 13.15 - 13.45 uur is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk te Zaamslag, Terneuzensestraat 32. Om 14.00 uur wordt een samenkomst gehouden, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt. P. Hamelink-Scheele Veerstraat 17 4543 BG Zaamslag De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van Adriaan Marinus Goudzwaard hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Willy de Jonge kinderen en kleinkinderen Familie Goudzwaard Augustus 2009 Bedankt Ber en Stella van Stevendaal-de Jonghe voor de kaartjes, bloemen, cadeaus die we voor ons 50-jarig huwelijk hebben ontvangen. Het was een stralende dag. Namens de kinderen en kleinkinderen Cloosterstraat 43 4587 CB Kloosterzande uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl uitvaartverzorging /fWf voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE-ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 TELEFOON 0111-412877 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M G. VAN DE KREEKE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70