zeeland 119 daar doe je het allemaal voor' zlapen Met het bisdom Breda naar het Belgische bedevaartsoord Banneux SCP en SP in de bres voor geldautomaten 28 augustus 2009 Een pyramide, maar met meer breedte dan hoogte. foto's Willem Mieras Evert van Asselt oefent met drie kegels. Hij kan het met vijf, maar had er slechts drie bij zich. Leonard Bal is onder meer vuurspuwer in het jeugdcircus. goes - Het bestuur van Caritas Banneux Bisdom Breda houdt van vrijdag 4 tot en met dinsdag 8 sep tember een busreis naar bede vaartsoord Banneux in de Bel gische Ardennen. Ook is er een dagbedëvaart, op zondag 6 septem ber. Banneux wordt ook wel 'Klein Lourdes' genoemd. Jaarlijks reizen 400.000 pelgrims uit verscheidene landen naar de plek, waar in 2933 de moeder Maria achtmaal is ver schenen aan het kleine meisje Marriëtte Beco. Het genadeoord Banneux is uitgegroeid tot een hei ligdom waar de verschijningskapel en de bron centraal staan. Deelnemers aan de meerdaagse reis betalen 260 euro per persoon. De chauffeurs van de dagbede vaart vertrekken om 6.00 uur en rijden via enkele opstapplaatsen. De kosten zijn 30 euro per per soon. Meer informatie voor de meerdaag se reis en dagbedevaart bij familie De Smit, tel. 0tt3-2t2048. SCHERPENISSE - De SGP-fractie en de SP-afdeling in de gemeente Tholen willen dat de geldautoma ten van de Rabobank in Scherpe- nisse en Poortvliet behouden blij ven. Beide partijen willen dat het college actie onderneemt, maar Kees Slager van de SP wendt zich ook rechtstreeks tot de bank. Hij schrijft dat die zijn geschiedenis als traditionele plattelandsbank vergeet. „U bent groot geworden dankzij de guldens en dubbeltjes, die de dorpsbewoners al jaren aan u toevertrouwen." baS+mar de jager kerkplein 57 kapelle 0113 343810 www.basmar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 69