zeeland 119 daar doe je het allemaal voor' Bluesrockfestival bij strandpaviljoen zlapen vrijdag 28 augustus 2009 S PEARL IV foto's Willem Mieras Een pyramide, maar met meer breedte dan hoogte. Evert van Asselt oefent met drie kegels. Hij kan het met vijf, maar had er slechts drie bij zich. Leonard Bal is onder nieer vuurspuwer in het jeugdcircus. door Piet Kleemans RENESSE - Het bluesrockfestival bij het Renesser Strandpaviljoen De Branding beleeft zondag de vierde editie. Geprogrammeerd staan op tredens van vier bands. Het bluesduo Medicine Men - ver noemd naar een nummer van blueslegende John Mayall - ver zorgt zondag om 13.30 uur de af trap. Medicine Men put uit de rij ke geschiedenis van de Delta- en Chicago-blues. Het repertoire is aangevuld met enkele nummer van onder anderen Rolling Stones en Animals. Medicine Men is: 'Cleanhead' John (zang, gitaar, bluesharp) en Rinus Ribbens (gi taar, zang). Rond 15.00 uur is het tijd voor Jeu de Blues en die formatie staat ga rant voor vette shuffles, strakke funky sounds en akoestische 'field- songs'. Jeu de Blues bestaat uit Len ny (zang), Dennis (drums), Leen (slaggitaar) en André (solo-gitaar). Het derde optreden is dat van Met beide voeten en de bandleden spe len een mengeling van southern rock en country. Bezetting: Edy Ta- nis (zang), Michael Lokker (gi taar), Michiel Vlietland (gitaar) G. ter Voorde (piano) en Edwin de Held (bas). Barking Luke and the gadget blues- 'band sluit het festival af met frisse, swingende blues. De band: Bar king Luke (zang, bluesharp), Yrjo in 't Veld (gitaar), Ferry in't Veld (bas) en Onno Roell (drums). Het optreden begint om 18.00 uur. baS+mard© jagGf kerkplein 57 kapelle 0113 343810 www.basmar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59