19 daar doe je het allemaal voor' meisje Met de imker op zoektocht naar bijen Een avond lang soul in het Schuttershof vrijdag 28 augustus 2009 PEARL V Evert van Asselt oefent met drie kegels. Hij kan het met vijf, maar had er slechts drie bij zich. Leonard Bal is onder meer vuurspuwer in het jeugdcircus. was. Dat was een grote fout, erken de de Vlissinger. De raadsman stel de dat het meisje destijds waar schijnlijk niet tl was maar 14. Officier van justitie W. Suijker- buijk geloofde de jonge vrouw, die inmiddels buiten Zeeland woont, wel. Hij hield de man voor dat hij zwaar in de 'fout was gegaan. „U hebt het vertrouwen dat ze in u had zwaar misbruikt." De officier eiste een celstraf van vijftien maan den tegen hem. Uitspraak 9 september. OOSTKAPELLE Kinderen kunnen zaterdag 29 au gustus bij museum Terra Maris in Oostkapelle met een imker op zoek naar bijen. De imker ontvangt deel nemers om 10.30 uur en geeft an derhalf uur lang uitleg over het ge drag van bijen, de nestbouw en het bloembezoek. De kinderen die meegaan worden ook aangekleed als imkers. Als het goed weer is, mogen ze ook een kijkje nemen in de bijenkast. De activiteit kost vier euro. Aanmelden is noodzakelijk en kan via 0118-582620. MIDDELBURG Café 't Schuttershof in Middelburg duikt in de historie van soul, funk en disco. Met ingang van vanavond staat het café elke laatste vrijdag van de maand in het teken van Mo town. Vanaf 22.00 uur kan er wor den gedanst op muziek van onder anderen Jackson 5, Marvin Gaye, Diana Ross en Lionel Richie. De Soul, Funk Disco Night in 't Schuttershof begint steeds om 22.00 uur. De entree kost vijf euro en dat is inclusief twee consump tiemuntjes. Een pyramide, maar met meer breedte dan hoogte. foto's Willem Mieras bas+mar de jager kerkplein 57 kapeile 0113 343810 www.basmar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21