nu nog een huis... Vorstelijk voordelig Concept Wonen, vorstelijk en voordelig wonen! Bedrijfsfilosofie (Alles onder één dak) wawea ma ■émïM atlurebouw.nl da's thuiskomen 6 I Woensdag 26 augustus 2009 Allure Bouw B.V. is een landelijk opererend bouwbedrijf. Het heeft een eigentijds bouwsysteem, dat voldoet aan de hedendaagse normeringen. Allure Bouw B.V. bouwt luxe woningen voor particulieren, die zelf in het bezit zijn van een bouwkavel. Allure Bouw B.V. functioneert als een bouwbedrijf met eigen personeel, zoals verkoop, inkoop, ontwerpers, tekenaars, calculatoren, werkvoorberei ders, constructeurs en uitvoerders. Kortom: alles in eigen hand. Doch de uren worden uitbesteed aan "vaste" onderaannemers op ZZP'ers. Het heeft een technische vestiging in Alblasserdam, zodat niet alles uit het Oosten hoeft te komen. Na dit heugelijke feit wenst Allure Bouw B.V. de opdrachtgevers nog vele en lange jaren woonplezier toe. Keuzevrijheid is natuurlijk een goed gegeven. Dit brengt echter ook een kostenpost met zich mee. Daarom heeft Concept Wonen (dochteronderne ming van Allure Bouw B.V. uit Rijssen) een doordachte manier van bouwen. Want door de jaren heen is er veel vraag ontstaan naar complete woningen, waarbij de meeste keuzes van tevoren al zijn ingevuld. Bij ons beperkt zich de keuzevrijheid tot de kleuren stenen en dakpannen. Ook kunt u de woning en de indeling spiegelen. Verder zijn alle keuzes (zoals royale afmetingen, vorstelijke uitstraling en luxe afwerking) al door ons ontwerpteam gemaakt. Bovendien worden de woning gerealiseerd door Allure Bouw, een bedrijf dat al jaren haar voeten vast in de bouwgrond heeft staan. Kortom: bij ons krijgt u meer en betaalt u min der. In ruil daarvoor is de keuzevrijheid wat beperkter. Een Concept woning biedt een luxe en grote woning voor een zeer voorde lige prijs, zonder afbreuk te doen aan de hoge kwaliteitseisen van de opdrachtgevers van tegenwoordig! Wilt u graag meer informatie over de mogelijkheden die Concept Wonen u biedt op uw eigen kavel? Neem dan contact met ons op. U kunt ons bereiken op telefoonnum mer 0548 - 80 19 40 of via www.conceptwonen.nl of via info@conceptwonen.nl. Allure Bouw Argonstraat 3 7463 PD Rijssen T 0548 80 19 80 F 0548 80 19 55 info@allurebouw.nl www.allurebouw.nl Concept Wonen Argonstraat 1G 7463 PD Rijssen Tel. 0548 80 19 40 www.conceptwonen.nl Het traject met de opdrachtgever gaat als volgt: De opdrachtgever is (meestal) in het bezit van een bouwkavel en komt bij Allure Bouw B.V. voor een gesprek aan kantoor in de showroom. Door de eigen ontwerpers wordt een ontwerp gemaakt (of via een architect) en vervolgens wordt dit plan, gecalculeerd. Als beide partijen vervolgens tot een overeenkomst komen zal de welstandsgoedkeuring worden aangevraagd en worden de tekeningen ver stuurd. Nadat er welstandsakkoord is, wordt de bouwvergunning aangevraagd en worden de mate rialen tot in detail uitgezocht. Op het moment, dat de bouwvergunning binnen komt, zal er worden gestart met de bouw. Door het eigentijdse bouwsysteem is de bouwtijd erg kort. Na 3 tot 4 maanden kan de woning worden opgeleverd. Bij de oplevering kan ook een verte genwoordiger van Vereniging Eigen Huis aanwezig zijn. Aan het eind van de oplevering vindt de sleuteloverdracht plaats. De klanten hebben de mogelijkheid te kiezen uit 3 luxe woningen voor een vorstelijk lage prijs. Deze drie woningen zijn uitgerust met veel luxe, die normaal als meerwerk worden opgenomen. Zo zijn onder meer vloerverwar ming op de begane grond en op de verdie ping standaard, openslaande tuindeuren, draaikiepramen.... noem maar op. De ruime woningen zijn aanzienlijk voordeliger te leve- ren doordat de concepten al vast staan en er dus geen kosten voor het ontwerpen aan ver bonden zit. Daarnaast is er een relatief korte bouwtijd, omdat er geen tijd verloren gaat aan het ontwerpen van de woning. De zeer luxe uitrusting van een huis van Concept Wonen laat werkelijk niets te wensen over! Een greep uit de weelde die wij bieden: vloerverwarming gehele woningO), hardhouten kozijnen en trap, openslaande tuindeuren, draaikiep-ramen, geïsoleerde garage met sectionaldeur, etcetera! U zorgt voor de kavel? Wij voor de woning! Kortom, bel de voordeligste van Nederland voor een afspraak of kijk op www.conceptwonen.nl voor meer informatie. Allure Bouw b.v. Tevens een Argonstraat 3 10548 - 80 19 80 info@allurebouw.nl vestiging in 7463 PD Rijssen f 0548 - 80 19 55 www.allurebouw.nl Alblasserdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82