fTlensenlinq.nl Familieberichten 26 I Woensdag 26 augustus 2009 Met diepe droefheid delen wij u mee dat, na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en oud-oma 27 april 1919 Maria de Meulmeester-de Ridder 25 augustus 2009 sinds 9 december 1975 weduwe van Jacobus de Meulmeester Psalm 23 Dochter van Marinus de Ridder 107 november 1918 en Maria Buijs f 03 april 1985 Arnemuiden: Riet Baaijens-de Meulmeester Piet Baaijens Jacoline en Marco Treur-Baaijens Jacorien, Marinde Pieterfan, Teunieke fan-Ary en Marianne Baaijens-Korpershoek Emma, Johanan, Marit Marteuni en Christian Oosterwijk-Baaijens Anna, Eva Joanne Baaijens en Jan de Bonte Ingcl Baaijens en Mindy Marteijn Clarine Baaijens en Ruben de Bree Middelburg: Ina Walhout-de Meulmeester JanWalhoutt 10 augustus 1992 Conny en Gerard Geijtenbeek-Walhout Bertine en Hans. Irma, Janneke, Eelco, Irene Jaco en Joan Walhout-Vogel Emma, Laurens Jacob Jan en Antje Walhout-van der Walle Yri en Marleen, Femke Marinda en Jaap de Bonte-Walhout Jan, Wiebe, Okke Hidde, Reier Daniël en Marianne Walhout-Schoe Jesse Adriaan en Hanna Walhout-Schoe Nathan, Seth Wij willen iedereen bedanken die haar met liefde en zorg omringd heeft. Briandlaan 23 4334 GN Middelburg Op vrijdag 28 augustus is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden D.V. zaterdag 29 augustus om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de oude begraafplaats te Arnemuiden, ingang Radermacherstraat. Geen bloemen Heden is na een ernstige ziekte overleden mijn lieve vriendin M. de Meulmeester-de Ridder op de leeftijd van 90 jaar. C. van Keulen-Corbijn Briandlaan 1 Middelburg 25 augustus 2009 Op 20 augustus 2009 is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Jan Roelse Rien A Oost- en West-Souburg, 30 oktober 1938 t Kamperland, 20 augustus 2009 We zijn bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven. Kamperland: J.J. Roelse-Dingemanse Middelburg: Sander Oost-Souburg: Oscar Naomi Calvin Wij bedanken dr. M.F.J.M. ten Have en dr. mevr. M. de Pagter en de medewerkers van Allévo voor de verzorging en aandacht. Beukenlaan 2 4493 CJ Kamperland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Verdrietig, maar vooral ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Rien Roelse Wim en Magda Joy en Ingrid Kimberley en Ashley Yvonne Jordy en Cheyenne Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede buurman en vriend Rien Roelse Wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Jopie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Anton en Agatha Gijzel "Te! uw zegeningen Verdrietig, maar dankbaar dat hij toch nog zo lang in ons midden mocht zijn, is na een dapper gedragen ziek zijn, rustig en kalm ingeslapen mijn lieve, zorgzame echtgenoot, onze vader en trotse opa Lein Stroo Groot-Abeele 23 juni 1934 Middelburg: Halsteren: Middelburg 23 augustus 2009 Betsie Stroo-Leenhouts Kees en Jolanda Eline en Eef Chantal en Erik Geertruidenberg: Hans en Nikkie Daantje Wolphaartsdijk: Eric en Inge Joost en Saskia Lein is thuis. Correspondentieadres: Ter Hoogestraat 49 4335 EM Middelburg De rouwdienst welke-geleid zal worden door Ds J. Nauta zal gehouden worden op vrijdag 28 augustus om 11.15 uur in "de Morgenster", A. Lauwereyszstraat 6, Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. Albers, artsen en verpleegkundigen van het UZA te Antwerpen en het Ziekenhuis Walcheren, de medewerkers van "Zorgstroom" en overige hulpverleners voor de wijze waarop ze al die jaren voor Lein hebben gezorgd. Lein hield van bloemen. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn geliefde broer en oom Lein Stroo in de leeftijd van 75 jaar. Nel Willeboordse-Stroo Piet en Marina Lies en Peter en kleinkinderen Oost Souburg, 23 augustus 2009 kijk ook op Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Lein Stroo Max en Riek Dagevos Jan en Nel Louws Neven en nichten Zalig de doden, die in de Heere sterven, Openbaring 14:13 In Jezus ontslapen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Antje Vaane-Groen Anneke in de leeftijd van 89 jaar. Het gemis zal groot zijn. Scharendijke, J.C. Vaane Velden, Tineke Steinberg-Vaane Ulrich Steinberg Scharendijke, Rinus Vaane Janneke Vaane-Speelziek Zierikzee, Anda Hendrikse-Vaane Leo Hendrikse Zierikzee, Piet Vaane - in herinnering Marian Plaisier kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 augustus 2009 Platteweg 12 4322 BE Scharendijke Anneke is thuis. Zaterdag 29 augustus zal er om 10.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Bethlehemkerk aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. - Geen bloemen Bedankt lieve Oma voor alles wat U voor ons betekend hebt U blijft voor altijd in onze gedachten Antje Vaane-Groen Anneke 24 augustus 2009 Anneke en Johan Femke, Koen en Rik Krijn en Carolien Marit, Lennart en Mathijs Mirjam en Norbert Lex Corine en Robert Zierikzee, 24 augustus 2009 Want Gij Heere zijt mijn Toevlucht Ps.91 :9a Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzusteren tante Anneke Vaane-Groen echtgenote van J.C. Vaane Bussum S. Vaane-v.d. Linde Zierikzee J. Smalheer-Vaane J.L. Smalheer P. Vaane J. Vaane-v.d. Linde Heinkenszand C. Blankenburgh-Vaane L. Blankenburgh Goes C.P. v.d.Meet Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70