Familieberichten kijk ook op Cf) IDensenlinq.nl 26 I Woensdag 26 augustus 2009 Lieve Davy Waarom jij, waarom nu al. Je was zo jong en zo geliefd. Waarom ben jij uit ons leven? Mark, Michelle, Charel, Poeck, Wim, Marco, Denise, Wouter, Richard, Katy, Ellis, Pia, Renald, Remco en Ahmed. Veel sterkte toegewenst aan Trees en Patrick. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Davy Mervis Zoon van onze medewerker Patrick Mervis. Wij wensen Patrick en Trees veel sterkte toe. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Davy Mervis zoon van onze collega Patrick. We willen Patrick en Trees heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Namens de collega's Starch Specialities Cargill, Sas van Gent Wij zijn bedroefd om het overlijden van Davy Mervis zoon van onze collega Patrick. Patrick en Trees, heel veel sterkte en steun toewenst met dit enorme verlies. Namens de collega's van ploeg A: Edwin, Jos, Willy, Marcel, Alex, Björn, Marc, Mario, Willy Cargill, Sas van Gent Op 20 augustus 2009 is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Marinus fan Roelse Rien 'V Oost- en West-Souburg, 30 oktober 1958 t Kamperland, 20 augustus 2009 We zijn bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven. Kamperland: J.J. Roelse-Dingemanse Middelburg: Sander Oost-Souburg: Oscar Naomi Calvin Wij bedanken dr. M.F.J.M. ten Have en dr. mevr. M. de Pagter en de medewerkers van Allévo voor de verzorging en aandacht. Beukenlaan 2 4493 CJ Kamperland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Verdrietig, maar vooral ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oorp Rien Roelse Wim en Magda Joy en Ingrid Kimberley en Ashley Yvonne Jordy en Cheyenne Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman en vriend Rien Roelse Wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Jopie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Anton en Agatha Gijzel "Tel uw zegeningen Verdrietig, maar dankbaar dat hij toch nog zo lang in ons midden mocht zijn, is na een dapper gedragen ziek zijn, rustig en kalm ingeslapen mijn lieve, zorgzame echtgenoot, onze vader en trotse opa Lein Stroo Groot-Abeele 23 juni 1934 Middelburg: Halsteren: Middelburg 23 augustus 2009 Betsie Stroo-Leenhouts Kees en Jolanda Eline en Eef Chantal en Erik Geertruidenberg: HansenNikkie Daantje Wolphaartsdijk: Eric en Inge Joost en Saskia Lein is thuis. Correspondentieadres: Ter Hoogestraat 49 4335 EM Middelburg De rouwdienst welke geleid zal worden door Ds J. Nauta zal gehouden worden op vrijdag 28 augustus om 11.15 uur in "de Morgenster", A. Lauwereyszstraat 6, Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. Albers, artsen en verpleegkundigen van het UZA te Antwerpen en het Ziekenhuis Walcheren, de medewerkers van "Zorgstroom" en overige hulpverleners voor de wijze waarop ze al die jaren voor Lein hebben gezorgd. Lein hield van bloemen. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn geliefde broer en oom Lein Stroo in de leeftijd van 75 jaar. Nel Willeboordse-Stroo Pieten Marina Lies en Peter en kleinkinderen Oost Souburg, 23 augustus 2009 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Verdrietig geven wij u kennis dat onze lieve vader, schoonvader en opa Henk Wieles op de leeftijd van 61 jaar na een korte ziekte is overleden. WestdorpeHessel en Renate Fabian, Thijmen Terneuzen Krista en Pedro Axel, 25 augustus 2009 Corr. adres: Schuttersweide 29,4554 CX Westdorpe Donderdag 27 augustus is er van 18.30 - 19.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 augustus om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen darrkunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve opa Henk Met de blokken bouwen, spelen met de auto's of voet ballen in de tuin, de zondagavond zal nooit meer hetzelfde zijn. Dat was de avond in de week. waar ik altijd erg naar uitkeek. Nu ben je een sterretje waar ik elke avond naar zal zwaaien. Ik zal je erg missen. Dikke kus van je kleine man, Fabian Ik kon je alleen mijn mooiste glimlach geven met een beetje gebrabbel erbij, maar dat was genoeg voor jou en maakte je weer een beetje blij. Ook al ben ik nog maar klein, ik vond hel fijn om bij je te zijn. Dikke kus, Thijmen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega Henk Wieles Zijn plotse overlijden heeft ons diep getroffen. Henk was ruim 40 jaar in overheidsdienst en maakte daar van 30 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Als adviseur bij de afdeling Vergunningen was bouw- en woningtoezicht zijn specialiteit. Henk was al die jaren een vaste factor binnen de afdeling. Deskundig, recht door zee en secuur, dat kenmerkte Henk in zijn werk. Zijn rustige en sociale karakter maakte hem tot een zeer gezien collega. Als vakbondsman verdedigde Henk jarenlang op vasthoudende wijze de belangen van zijn collega's. Helaas heeft Henk zijn loopbaan niet mogen afmaken en wij moeten nu afscheid van hem nemen. Met het overlijden van Henk verliezen wij een aimabel en zeer gerespecteerd collega. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Henk kracht en troost voor de toekomst zullen geven. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad collega's van de gemeente Hulst J.F. Mulder, burgemeester D.J.M. Van Bunder, raadsgriffier S. ter Wal, gemeentesecretaris Geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Henk Wieles Binnen onze afdeling was Henk een zeer gewaardeerd, geliefd en deskundige collega. Hij schroomde nimmer een ander de helpende hand te bieden. Op Henk kon je altijd beroep doen. Henk gaf ook diepgang aan de menselijk relaties; zowel binnen als buiten werktijd trok hij graag op met zijn collega's. Wij herinneren Henk als een wanne collega en een bijzonder fijn mens, waarvoor we veel respect hebben. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en de overige familie veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Vergunningen Diep getroffen zijn wij door het plotse overlijden van Henk Wieles Henk maakte vele jaren deel uit van onze Ondernemings raad en ons Georganiseerd Overleg. In deze hoedanigheid- zette hij zich in voor de belangen van alle medewerkers van de gemeente Hulst. Op een amicale doch standvastige manier wist- hij steeds het beoogde te bereiken. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor ons en onze organisatie heeft betekend en wensen de familie kracht toe om dit verlies te dragen. Ondernemingsraad Georganiseerd Overleg gemeente Hulst Met verslagenheid hebben wij op 25 augustus 2009 kennis moeten nemen van het veel te vroege overlijden van ons zeer gewaardeerd lid van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Henk Wieles Wij zullen zijn warme inbreng tijdens de personeels- activiteiten moeten missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. Leden en bestuur van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Bedankt lieve Oma voor alles wat U voor ons betekend hebt U blijft voor altijd in onze gedachten Antje Vaane-Groen Anneke 24 augustus 2009 Anneke en Johan Femke, Koen en Rik Krijn en Carolien Marit, Lennart en Mathijs Mirjam en Norbert Lex Corine en Robert Zierikzee, 24 augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50