XI fTlens0niinq.nl Familieberichten üysrJstlsf] opzegaienst 24 I Woensdag 26 augustus 2009 kijk ook op Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Na moeizame laatste levensjaren, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame vader, schoonvader en opa Leunis Barentsen Sinds 21 september 1995 weduwnaar van A. C Barentsen-Polderman Koudekerke 9 oktober 1920 t Middelburg 24 augustus 2009 Willem Barentsen Ineke Dekker Steven We bedanken de medewerkers van Swerf-Rust voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kruisweg 3a 4351 SE Veere Mijn vader en opa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 augustus a.s. van 12.15 tot 12.40 uur. Waarna om 12.45 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden, in de aula van het rouwcentrum. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof hebben wij vernomen dat Liesbeth de Bock onverwachts is overleden. Wij wensen haar kinderen en familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Namens bewoners en vrijwilligers van woonzorgcentrum 't Verlaet Vol ongeloof bereikte ons het bericht dat onze lieve zorg zame collega Liesbeth (Lies) ons heeft verlaten. We zullen haar ontzettend missen. Haar kinderen en familie wensen we veel kracht toe in deze moeilijke tijd. Namens haar collega's van woonzorgcentrum 't Verlaet Rust zacht lieve Lies Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker en collega Pascal Haemerlinck Wij verliezen in hem een gewaardeerde en prettige collega op wie altijd een beroep kon worden gedaan. Wij wensen zijn nabestaanden heel veel sterkte. Directie en medewerkers Bouw- en Aannemingsbedrijf Schoote-Bogaard B.V. Breskens en Bouw- en Aannemingsbedrijf Lensen B.V. Axel Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Elisabeth de Bock Elisabeth werkte bijna 28 jaar 't Verlaet. Wij wensen haar 3 kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur Management van Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze oud-medewerker en oud-collega Jan de Boer is overleden. Wij zullen ons Jan herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. en Industrial Park Vlissingen B.V. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Jan de Boer Wij wensen Alie en haar (klein)kinderen heel veel sterkte met het verlies. Brandweer Industrial Park Vlissingen B.V. Commandant, Jos van den Boom Collega's Brandweer IPV Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hatice Saglam Wij herinneren ons Hatice als een plezierige en vriendelijke collega, die haar werk met volle inzet heeft gedaan. Wij wensen haar familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Collega's Tempo-Team Uitzendbureau en Elopak BV Als ik geroepen word om te gaan laat mij dan nog even blijven staan. Om nog eenmaal te kijken en te luisteren naar wat ik zo heb liefgehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van mijn vriend, onze vader, schoonvader, opa en ome Theo Theo Heijens weduwnaar van Corry van Houdt 17 september 1933 Corrie van der Pol-de Rotte Caty en Jan Annelies en Gert Liesbeth en Ben Yvonne t en Wim Marianne 24 augustus 2009 Flip en Toos Carmen, Nina en Philip Frank en Carola Rens Johnny Jimmy en Guido joey en Corina Janine en Rens Feije en Sietse Stefan Dorpsplein 15 4424 CA Wemeldinge Theo is thuis. Liever geen bezoek. Een korte afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 29 augustus om 10.00 uur in De Wemel, Dorpsplein 1. 4424 CA te Wemeldinge, waarna aansluitend de begra fenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in De Wemel gelegenheid tot condo leren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid delen wij u mee dat, na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en oud-oma 27 april 1919 Maria de Meulmeester-de Ridder 25 augustus 2009 sinds 9 december 1975 weduwe van Jacobus de Meulmeester Psalm 23 Dochter van Marinus de Ridder 107 november 1918 en Maria Buijs 103 april 1985 Arnemuiden: Riet Baaijens-de Meulmeester Piet Baaijens lacoline en Marco Treur-Baaijens Jacorien, Marinde Pieler jan, Teunieke Jan-Ary en Marianne Baaijens-Korpershoek Emma, Johanan, Marit Marteuni en Christian Oosterwijk-Baaijens Anna, Eva Joanne Baaijens en Jan de Bonte Ingel Baaijens en Mindy Marteijn Clarine Baaijens en Ruben de Bree Middelburg: Ina Walhout-de Meulmeester JanWalhoutf 10 augustus 1992 Conny en Gerard Geijtenbeek-Walhout Bepine en Hans, Irma. janneke, Eelco, Irene Jaco en Joan Walhout-Vogel Emma, Laurens Jacob Jan en Antje Walhout-van der Walle Yri en Marleen, Femke Marinda en Jaap de Bonle-Walhout jan. Wiebe, Okke HiddeReier Daniël en Marianne Walhout-Schoe Jesse Adriaan en Hanna Walhout-Schoe Nathan, Seth Wij willen iedereen bedanken die haar met liefde en zorg omringd heeft. Briandlaan 23 4334 GN Middelburg Op vrijdag 28 augustus is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teèllinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden D.V. zaterdag 29 augustus om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de oude begraafplaats te Arnemuiden, ingang Radermacherstraat. Geen bloemen Heden is na een ernstige ziekte overleden mijn lieve vriendin M. de Meulmeester-de Ridder op de leeftijd van 90 jaar. C. van Keulen-Corbijn Briandlaan 1 Middelburg 25 augustus 2009 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 y voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu mensenltnq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 Instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48