zeeland 123 vooravond van grote make-over 10r korting voor strand Nieuwvliet-Groede maakt reis van 55 kilometer Super formules voor soepele gewrichten nu super voordelig! Glucon Combi Leefvitaai Glucon Combi voordeelbon woensdag 26 augustus 2009 -besta~ancl duin,. Kiiletje; bestaande steenbekleding herplaatst strand Nieuw duin Napoleonhoeve Beach House 25 Verplaatst strand; Carrousel Bazar pwante^ Matoor f(X) Camping Groede Strandpaviljoen Mogelijke nieuwe locatie strandpaviljoen Donja Odijk bron Waterschap Zeeuws-Vlaanderen jes, fietsenrekken en prullenbak ken, afrasteringen en duinbegroei ing verwijderd. De drie strandpa viljoens Carrousel, Toko Loco en Beach House worden afgebroken en herplaatst tijdens of na afron ding van de werkzaamheden. Ma- tour blijft staan. Zodra het schip de kust heeft be reikt, wordt het gekoppeld aan een drijvende leiding die in verbinding staat met een stalen pijpleiding op het strand. Via deze leiding wordt het zand op het strand gespoten. Bullozers en kranen verdelen het zand over het strand en brengen het nieuwe duin aan. Deze klus duurt tot half december. Daarna start de Feijter Groep uit Biervliet met de inrichting van het nieuwe duin en strand met onder meer afrasteringen en stuifscher- men, een onderhoudspad en strandopgangen die ook geschikt zijn voor rolstoelgebruikers en bol derkarren, het inplanten van helm en het terugplaatsen van het dijk- meubilair. Rond maart volgend jaar zijn alle werkzaamheden afge rond. Om de overlast voor recrean ten en ondernemers te beperken wordt zoveel mogelijk buiten het recreatieseizoen gewerkt. Om de veiligheid te garanderen is het terrein op en rond het te ver sterken kustgedeelte tijdens de uit voering afgezet. Bezoekers van het strand moeten dus tijdens de uit voering van het werk soms een stuk omlopen om het strand te be reiken. Via borden worden bezoe kers geïnformeerd over de werk zaamheden. De achttien rijen paalhoofden, al jaren karakteristiek voor de West-Zeeuws-Vlaamse kust, ver dwijnen gedeeltelijk onder het zand. „Er zijn zowel voor- als te genstanders", beseft projectleider Michiel Pouwer. „Er zijn mensen die het wel prettig vinden als de paalhoofden er niet meer zijn om dat ze dan ongestoord over het strand kunnen wandelen." Deze krant besteedt de komende maanden in een serie uitgebreid aandacht aan de vorderingen van de kustversterking Nieuw vliet-Groede. De reeks afleverin gen begint volgende maand. Al jaren geldt Glucon Combi als één van de meest verkochte gewrichtenformules van Nederland. Vele duizenden Nederlanders weten inmiddels dat de unieke en hoogwaardige combinatie van Glucosamine en Chondroïtine de gewrichten soepel houdt en de opbouw van kraakbeen ondersteunt! Voor soepele gewrichten Voor de opbouw van het kraakbeen Goed voor de smering van de gewrichten Drogisterij Doolaege Szydloskiplein 12 Axel Tel.:0115-565186 Drogisterij De Kaai Westkade 77 Sas van Gent Tei.:0115-451662 Voordeelbon is geldig bij onderstaande drogist(en) t/m 2 weken na verschijning. bij aankoop van 2 verpakkingen Op Glucon Combi, Clucon Combi Max en Glucon Combi Vloeibaar Body Co Brouwerijstraat 11 Oostburg Tel.:0117-440200 Drogisterij Bastista-Koemans Gentsevaart 125 Kapellebrug Tel.:0114-312003 Drogisterij van der Linde Groote markt 8 Sluis Tel.:0117-461293 Hair and Body Beauty Kapellestraat 2 Sluis Gezondheidswinkel Innatura Havenstraat 26 Terneuzen Tel.:0115-694544 WEGENER - PZC/DE STEM, ED. ZEEUWS VLAANDEREN C011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47