Familieberichten OvsrJüdS/i 24 j Woensdag 26 augustus 2009 kijk ook op m fn9nsenijnq ni Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Na moeizame laatste levensjaren, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame vader, schoonvader en opa Leunis Barentsen Sinds 21 september 1995 weduwnaar van A.C. Barentsen-Polderman ik Koudekerke 9 oktober 1920 t Middelburg 24 augustus 2009 Willem Barentsen Ineke Dekker Steven We bedanken de medewerkers van Swerf-Rust voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kruisweg 3a 4351 SEVeere Mijn vader en opa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 augustus a.s.'van 12.15 tot 12.40 uur. Waarna om 12.45 uur de afscheidsdienst zal wouden gehouden, in de aula van het rouwcentrum. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke- Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie\'en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lange dappere strijd is mijn zoon en onze broer, zwager en oom heengegaan naar het Vader huis Jan Bauke de Boer Oudemirdum 03-02-43 Nisse 24-08-09 N. de Boer-Rienstra Sib en Irene Tiente en Maas t Jannie en Jan Bauke en Anja Janneke en Wim Neven en nichten Met toenemende ongerustheid hebben wij het afgelopen jaar het verloop van de ziekte gevolgd. Nu hebben wij verdrietig kennisgenomen van het overlijden van Jan Chris en Hennie Melanie Piet en Corrie Sjaaken Jeannette Wij wensen Alie en de (klein)kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Verdrietig om het verlies maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen. Je was er altijd voor ons. Je was een hele goede vriend. 24 aug Jan de Boer Jaap en Ina (Piet in liefdevolle herinnering) Melanie en Roel Tamara en Jan Willem Faisca en Harry en kinderen Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze oud-medewerker en oud-collega Jan de Boer is overleden. Wij zullen ons Jan herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. en Industrial Park Vlissingen B.V. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Jan de Boer Wij wensen Alie en haar (klein)kinderen heel veel sterkte met het verlies. Brandweer Industrial Park Vlissingen B.V. Commandant, Jos van den Boom Collega's Brandweer IPV Verdrietig, maar dankbaar om zijn leven, moeten wij afscheid nemen van Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde zwager en oom Willem de Buck in de leeftijd van 90 jaar. St Catharines Canada P. Koole-Lorier P. Koole (in herinnering) Dresden Canada J. Poppe-Lorier P. Poppe Veere A. Kasse-Lorier W. Kasse (in herinnering) Nichten en neven Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies en Gods nabijheid voor de komende tijd. Jozias Hutchison (Joop) Delft, 10-02-1935 Voorschoten, 24-08-2009 weduwnaar van Ineke Theune Ans Goedhart levensgezel van Diny Miedema Het ging Joop lange tijd goed en kon hij nog volop genieten van de waardevolle en fijne dingen van het leven, samen met hen die hem lief waren.De laatste maanden is dat veranderd en ging alles heel snel, eigenlijk veel te snel. Toch hebben we samen met hem het afscheid nemen tot iets waardevols kunnen maken. Voorschoten Middelburg Serooskerke -W- Rijpwetering Roelofarendsveen Diny Miedema Karin van Gilst-Hutchison Henk van Gilst Matthijs, Jorieke en Marc, Robert Judith en Jean Paul, Iris Marijke van Berk-Hutchison Danny van Berk Marloes, Annelies Erik Hutchison Brent Riertk Miedema Sandra Miedema-Mantel Fleur en Madelief Correspondentieadres: Grote Sternstraat 8, 4332 DS Middelburg De dienst ter herinnering zal worden gehouden op vrijdag 28 augustus om 14.00 uur in "Het Kruispunt", Schoolstraat 2 te Voorschoten. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van de familie van 13.00 tot 13.45 uur in "de Voorhof" van genoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Rosenburg te Voorschoten. i.p.v. bloemen wordt een gift voor het KWFop prijs gesteld een collectebus is hiervoor aanwezig Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Psalm 90 Omringd door haar kinderen is rustig ingeslapen onze zorgzame, lieve en geliefde moeder en grootmoeder Jitske Verburgh-Riemersma echtgenote van Pieter Verburgh f Krommenie, 24 juni 1928 Goes, 24 augustus 2009 Zwijndrecht, Jitske en Huib Ekkelenkamp-Verburgh Alexandra, Hugo, Frederieke en Raymond, Ingeborg Heemstede, Kees en Corin Verburgh-de Raad Myrthe, Rosanne, Tijmen Rheden, Anne en Dorien Verburgh-Siebesma Fokke Zierikzee, Marijke en Arie Speelman-Verburgh Elias, Maaike, Jitske Wouw, Rogier en Roos Verburgh-Numan Noëlle, Mees Correspondentieadres: M.E. Speelman-Verburgh Charlotte de Bourbonlaan 11 4303 AE Zierikzee Wij willen moeder in haar woonplaats Zierikzee gedenken in een dienst van Woord en gebed op zaterdag 29 augustus om 10.30 uur in deThomaskerk, Sint Domusstraat 35. Voorafgaand aan de dienst, vanaf 9.45 uur, is er gelegen heid tot condoleren. Tevens zal er om 14.00 uur een dienst van Woord en gebed gehouden worden in Delft, in de aula van de algemene begraafplaats Jaffa"Jaffalaan 20. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de aula. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante Margaretha Hordijk-Caljé Gretha 29-03-1948 22-08-2009 Goes: E.Hordijk-Gunst Alphen a/d Rijn: Marijke Lankester-Hordijk Wim Lankester Bergen op Zoom: Annemarie Koene-Hordijk Ko Koene 's-Gravenpolder: Eric Hordijk Anke Spijker Neven en nichten Als ik geroepen word om te gaan laat mij dan nog even blijven staan. Om nog eenmaal te kijken en te luisteren naar wat ik zo heb liefgehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van mijn vriend, onze vader, schoonvader, opa en ome Theo Theo Heijens weduwnaar van Corry van Houdt 17 september 1933 24 augustus 2009 Corrie van der Pol-de Rotte Caty en Jan Flip en Toos Carmen, Nina en Philip Annelies en Gert Frank en Carola Rens Liesbeth en Ben Johnny Yvonne t en Wim Jimmy en Guido Joey en Corina Marianne Janine en Rens Feije en Sietse Stefan Dorpsplein 15 4424 CA Wemeldinge Theo is thuis. Liever geen bezoek. Een korte afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 29 augustus om 10.00 uur in De Wemel, Dorpsplein 1, 4424 CA te Wemeldinge, waarna aansluitend de begra fenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in De Wemel gelegenheid tot condo leren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26