7 omroep zeeland Het was dringen geblazen op de invali deparking aan het Molenwater in Mid delburg. En eigenlijk hadden al deze trekpaarden helemaal niets te zoeken op dit gereserveerde plekje. Want even later dartelden ze als jonge veu lens richting een ring, in de hoop dat hun berijder die aan zijn speer zou rij gen. Willy Knuyt uit Oost-Souburg fo- tograafde de dieren. Ook iets moois gezien? Zet uw foto dan op www.pzc.nl/foto in het album Zomer 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het originele bestand te sturen. zaterdag 22 augustus 2009 U koos Good Vibrations van The Beach Boys tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O Elke dag staat op deze plaats een Zeeuwse zomerhit. Maar eigenlijk gaat die vlieger in dit geval niet meer op. Ineens was Bief niet alleen meer van Zeeland, maar van heel Nederland. Met Liefs uit Londen braken ze landelijk door in 1997. In 1987 was Kopje Koffie van VOF De Kunst dé zomerhit van het jaar. Anno 2009 kan je Chris Smit uit Middelburg nog steeds wakker ma ken voor een lekker bakkie. „Als kind stond ik hier altijd op te dan sen", vertelt Chris. Ali Mohammed uit Irak woont sinds drie jaar in Middelburg. Op het Ab dijplein brengt hij vaak zijn prachti ge vioolspel ten gehore. Ali vindt het klassieke nummer Dido en Aneaes van de opera Purcell mooi. „De lyrics en de muziek raken me."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75