Droomgoal geeft wedstrijd 261 spoi Walcheren maakt pSSEJSm* al snel het verschil Anjolie Engels BEKERVOETBAL Sinan Coban helpt Vlissingen bij debuut aan zege op Tern Boys: 2-1 Velden door droogte niet bespeelbaar Kloetinge met moeite langs Dinteloord: 1-2 Sterk debuut van Nitzani en Welnetta Capello scoort vijf keer voor Patrijzen Sterk optreden Rapide op eigen toernooi Toernooizege Ron Thielen maandag 24 augustus 2009 Kas mjatg&ts&siSüi?. MIDDELBURG De voetbalvelden in de gemeente Middelburg mogen de komende da gen niet bespeeld worden. Dat heeft te maken met de aanhouden de droogte. De gemeente is bang dat de velden beschadigd worden. Afgelopen za terdag werden op sportpark Veerse- poort alle duels en trainingen al af gelast. Nu gebeurt dat dus ook op sportpark de Kruitmolen. FC Dauwendaele werkt morgen de bekerwedstrijd tegen Kapelle op kunstgras af. De ontmoeting be gint om 18.45 uur. DINTELOORD Kloetinge toonde twee gezichten in het bekerduel met Dinteloord. Voor rust speelde de Bevelandse eersteklasser te slap, na rust herstel de de ploeg zich. Dinteloord kwam via Van Est op 1-0, waarna Wouter de Craene vlak voor rust voor 1-1 zorgde. Na de pauze was Kloetinge opper machtig. Corné Schilperoort liet de 1-2 aantekenen. Scheidsrechter Van de Rest kreeg in de 80e minuut een klap van Dinteioord-speler Fer ry Sparreboom en staakte de ont moeting. WOUWSE PLANTAGE Dressuuramazone Raz Nitzani heeft met haar paard Hexagons Welnetta een uitstekend debuut ge maakt in de klasse ZZ Licht. De inwoonster van Schore won gis teren Wouwse Plantage beide proe ven in de klasse van het laagste in ternationale niveau. Met de nog maar zesjarige merrie die voordien alleen vier wedstrijden in de klas se Z liep, won ze de eerste proef met een score van 65,47%. De twee de proef was goed voor 65,48%. MIDDELBURG Edwin Capello was zaterdag bijzon der goed op schot in het bekertref- fen van zijn ploeg Patrijzen tegen Apollo'69. Hij nam vijf van de zes treffers voor zijn rekening in het met 6-1 gewonnen duel. Niek van Craenenbroeck zorgde voor de zes de treffer. Opvallend was de zware nederlaag die de nieuwbakken zondagtwee deklasser Goes leed bij Duiveland. De Schouwenaren combineerden Goes helemaal zoek. Pas bij een 4-0-achterstand kon Lunven Ver meer de eer redden. HULST Het eerste vrouwenteam van Rapi de lijkt op schema te liggen voor het debuut in de tweede klasse van de hockeycompetitie. De ploeg won gisteren op overtuigende wij ze het eigen jaarlijks toernooi. Tijdens deze 51e editie gaf het team van Mark-Jan de Jonge en Frank van Campenhout geen punt weg. In de finale wees Rapide La- dies Revival 1, bestaande uit ex-Ra- pide speelsters, met 2-0 terug. De mannen van Rapide eindigden op de vijfde plaats. VLISSINGEN - Bij het Theelen 8c Dellaert Open DOS-tennistoer- nooi wonnen Ruben Hendrikse en Rudy de Vroe het mannendub- belspel 5. Ze versloegen op de fina ledag Jeroen Albregtse en Rene Broerse met 6-4 en 6-1. Eerder had den ze al Ben Bout en Hans de Roover verslagen. In de 4-categorie kreeg Ron Thie len de eindzege in de schoot ge worpen omdat Arjan Jonkman niet in actie kon komen. Thielen had eerder Antoine van Bockel en Etto van Waning verslagen. Van Bockel, die in de 4-categorie twee de werd, won categorie 5. In de halve finale was hij te sterk voor Vincent van der Meijden en in de eindstrijd versloeg hij Thimo Petri. Het gemengddubbel 5 werd ge wonnen door moeder en zoon Syl via en Sonny Siegers, die Anouk Eversdijk/Hans de Roover en Mar tina Tubbergen/Etto van Waning versloegen. Het mannenenkel 5 35 ging naar Alwin van Bree. MIDDELBURG - Walcheren had in zijn eerste bekerwedstrijd geen en kele moeite met Bouwershaven. Poule 56. Walcheren-Brouwers- haven 7-2: Walcheren maakte voor rust met vijf treffers al het verschil. Stefan Babic scoorde drie keer en tussendoor tekenden Ro bin van de Velde en Stefan Vrijen- hoek voor 2-0 en 3-0. Door goals van Mark van der Eijk en Bob Ma- ranus werd het 7-0. Clement van Splunder scoorde daarna uit een penalty tegen en George Barnes verkleinde het Brouwse leed iets. Bevelanders-Sluiskil 1-4 (1-0). Mi chel Verburg 1-0, Niek van Heesten 1-1 en 1-2, Mohammed Hassan 1-3 en 1-4. Poule 57. WIK'57-Domburg 1-2: In een spannend duel kreeg WIK'57 bij 0-0 geen strafschop, toen Theo Wittenberg onderuit werd gehaald binnen de zestien meter. Na een actie van Ferrie Ber- revoets kwam WIK'57 voor rust toch nog op 1-0. Domburg was na rust de bovenliggende partij en kwam via Cijs Maljaars op 1-1. San- der Willemse scoorde daarna de winnende treffer. HSV Hoek 2-Renesse 9-1 (4-1). Peter Hamelink 1-0, Brian de Bruin 2-0, Peter Hamelink 3-0, Wilco Jochem 3-1, Tim Faassen 4-1, Peter Hamelink 5-1, 6-1, 7-1 en 8-1, Marco Hamelink 9-1. Poule 58. Mevo-Zeeland Sport 2-3: Een gehavend Mevo kwam door een goal van Thomas Vos nog wel aan de leiding, maar voor rust zorgde Roy Verkerk al voor de gelijkmaker. Erwin Fonteine hielp Mevo na rust opnieuw aan de lei ding, maar Niels Slager bracht de partijen uit een strafschop weder om op gelijke hoogte. Vijf minu ten voor tijd scoorde Wouter van Leersum de 2-3 voor de Vlissin- gers. WESTHOVE - Anjolie Engels is een jaar in het bezit van de wisseltro fee van de WNF Pandaloop. De Middelburgse atlete won zater dag bij kasteel Westhove (tussen Domburg en Oostkapelle) de zwa re wedstrijd over tien kilometer bij de vrouwen, in een tijd van 40 minuten en 29 seconden. Haar ach terstand op de snelste man, Erwin Harmes uit Nieuwland, bedroeg slechts twee minuten. Om de tro fee mee naar huis te mogen had Harmes niet twee, maar vijf minu ten sneller moeten zijn. Harmes, die finishte in 38.33, bleef Huub van Noorden uit Yerseke ne gen seconden voor. Erik Poppe uit Biggekerke werd derde in 38.30. Bij de vrouwen werd Annet van der Linden uit Nisse tweede in 46.12, voor Marinka Bil uit Arnemuiden (47-40). Er kwamen een kleine honderd at leten aan de start. >S"neenng Dangelo Martien is op weg naar de 1-0 voor VC Vlissingen. Doelman Rick Wiegmans is hij al gepasseerd. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56